Arbitri Liga 4 – Juniori – Monitorizati de CCA

Arbitri Liga 4 – Juniori – Monitorizati de CCA

Abdulgani Levis ( Constanţa – Constanţa)
Abran Hunor ( Odorheiu Secuiesc – Harghita)
Ardelean Mircea ( Arad – Arad)
Avram Robert ( Piteşti – Argeş)
Badea Alexandru ( Braşov – Braşov)
Baghiu Adrian ( Reşiţa – Caraş Severin)
Bajan Mihail ( Videle – Teleorman)
Balaban Dumitru Bogdan ( Galaţi – Galaţi)
Balseanu Marian ( Slatina – Olt)
Barbu Marian ( Braşov – Braşov)
Barlutiu Ovidiu Ciprian ( Cluj-Napoca – Cluj)
Beldiman Razvan ( Vaslui – Vaslui)
Belinas Mircica ( Zimnicea – Teleorman)
Benedek Andras ( Odorheiu Secuiesc – Harghita)
Bitea Radu ( Arad – Arad)
Bizic Stefan ( Ramnicu Valcea – Vâlcea)
Bodnar George Gabriel ( Constanţa – Constanţa)
Bokar Ion ( Braşov – Braşov)
Bondac Gabriel ( Călăraşi – Călăraşi)
Bordas Ovidiu ( Târgu Mureş – Mureş)
Bosnete Marcel ( Piteşti – Argeş)
Bradau Florin ( Timişoara – Timiş)
Bradea Andrei ( Cluj-Napoca – Cluj)
Buca Serban ( Bacău – Bacău)
Bucataru Octavian ( Focşani – Vrancea)
Bujor Ionut ( Satu Mare – Satu Mare)
Burcea Adrian Catalin ( Giurgiu – Giurgiu)
Canu Mihai ( Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
Catana Robert ( Târgu Jiu – Gorj)
Chiliment Zaharia ( Mioveni – Argeş)
Chirap Ionut ( Suceava – Suceava)
Chiricioiu Bogdan ( Buzău – Buzău)
Chita Liviu ( Piteşti – Argeş)
Ciev Raul ( Timişoara – Timiş)
Codrea Cristian ( Baia Mare – Maramureş)
Cojocaru Mirel ( Giurgiu – Giurgiu)
Coroiu Flavius Tiberiu ( Deva – Hunedoara)
Covrig Flavius ( Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
Cretu Denis Andrei ( Botoşani – Botoşani)
Damian Adrian ( Blaj – Alba)
Diaconu Marius ( Piatra Neamţ – Neamţ)
Dociu Gabriel ( Călăraşi – Călăraşi)
Domsa Mihai ( Aiud – Alba)
Dosan Cozmin ( Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
Dragan Valentin ( Aiud – Alba)
Dubei Silviu ( Reşiţa – Caraş Severin)
Dumitra Adrian ( Târgovişte – Dâmbovita)
Fesnic Horatiu Mircea ( Cluj-Napoca – Cluj)
Ghemu Andrei ( Vaslui – Vaslui)
Gheoanea Ionel ( Ploieşti – Prahova)
Gheorghe Mihai ( Slatina – Olt)
Gheorghe Valentin ( Constanţa – Constanţa)
Gherman Daniel ( 1 Decembrie – Ilfov)
Guzu Georgian ( Moreni – Dâmbovita)
Haidiner Denis ( Hunedoara – Hunedoara)
Hodgyai Zoltan ( Odorheiu Secuiesc – Harghita)
Ianosev Dejan ( Timişoara – Timiş)
Ifrim Ionut ( Târgovişte – Dâmbovita)
Ilea Calin ( Oradea – Bihor)
Ion Alexandru ( Slobozia – Ialomiţa)
Ionita Eduard ( Tulcea – Tulcea)
Ivan Andrei ( Giurgiu – Giurgiu)
Ivana Cristian ( Bucureşti – Bucureşti)
Kovacs Szabolcs ( Carei – Satu Mare)
Lapusan Ionut ( Suceava – Suceava)
Laurentiu Ciuchita ( Constanţa – Constanţa)
Lie Bogdan ( Braşov – Braşov)
Lilea Leonard ( Piteşti – Argeş)
Loricelu Vlad ( Bucureşti – Bucureşti)
Lupastean Ion ( Suceava – Suceava)
Mihai Ionut ( Slatina – Olt)
Mihalache Octavian ( Buzău – Buzău)
Mocanu Dragos ( Brăila – Brăila)
Modrea Valentin ( Slobozia – Ialomiţa)
Moroita Andrei ( Ploieşti – Prahova)
Muresan Horia Andrei ( Timişoara – Timiş)
Nae Ionel ( Constanţa – Constanţa)
Nagy Vladimir Andrei ( Cluj-Napoca – Cluj)
Neagoe Alexandru ( Ramnicu Valcea – Vâlcea)
Nitoi Ionut ( Craiova – Dolj)
Novac Catalin ( Reşiţa – Caraş Severin)
Ochea Florin ( Turnu Măgurele – Teleorman)
Onete Bogdan Vasile ( Piteşti – Argeş)
Pantazi Adrian ( Bucureşti – Bucureşti)
Paraschiv Marius ( Bucureşti – Bucureşti)
Petre Dan ( Târgovişte – Dâmbovita)
Poenaru Laurentiu ( Târgu Jiu – Gorj)
Postolache Stefan ( Bucureşti – Bucureşti)
Postolica Norbert ( Sfântu Gheorghe – Covasna)
Puscas Bogdan ( Zalău – Sălaj)
Puscasu Ionela ( Slobozia – Ialomiţa)
Radut Andrei ( Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
Rasinar Marius ( Zalău – Sălaj)
Robu Ovidiu ( Popeşti Leordeni – Ilfov)
Rosu Catalin ( Zalău – Sălaj)
Sandu Razvan ( Roman – Neamţ)
Serban Ovidiu ( Sibiu – Sibiu)
Stanga Adrian ( Constanţa – Constanţa)
Stefan Michail ( Bucureşti – Bucureşti)
Stefanescu Marian ( Constanţa – Constanţa)
Stoica Marian ( Slatina – Olt)
Szoke Szabolcs Ferencz ( Cluj-Napoca – Cluj)
Sztanyik Andrei ( Oradea – Bihor)
Tanasa Mihail Gabriel ( Botoşani – Botoşani)
Temerel Marius ( Ramnicu Valcea – Vâlcea)
Tîra Mihai ( Alba Iulia – Alba)
Titu Claudiu ( Slatina – Olt)
Trifan Vlad ( Iaşi – Iaşi)
Turnea Adriana ( Constanţa – Constanţa)
Ungurasu Florin ( Bacău – Bacău)
Ungureanu Ionut Cristian ( Focşani – Vrancea)
Vaduva Fanel ( Craiova – Dolj)
Vasi Alexandru ( Arad – Arad)
Zamfir Bogdan ( Craiova – Dolj)
Zamfir Ionut ( Picior de Munte – Dâmbovita)
Zelca Constantin ( Constanţa – Constanţa)

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

*