Casetele tehnice ale etapei cu numarul 3 din Liga 4

viitorul butesti baraj 3AJF Teleorman a publicat pe site-ul institutiei casetele tehnice de la ultima etapa disputata sambata, cea cu numarul 3. Vi le prezentam si noi mai jos:

1) AS TINERETUL SILISTEA – CS METALUL PERETU    2 – 2 (0-1)
Au marcat: Turcin (min 34), Purcarea (min 78) respectiv Oancea (min 50), Tufan (min 90+4)

AS Tineretul  Silistea: Neacsu – Mihai, Chivu, Popa, Capraru (min 62 Dobrinescu), Garnita J, Anghel (min 46 Grecu), Ciobanu, Diaconescu (min 52 Garnita I), Tufan, Oancea

Avertismente: Ciobanu, Diaconescu, Neacsu, Chivu

Antrenor: Petre Garnita

CS Metalul Peretu:  Matei – Radu, Mitruleasa, Gheorghe (min 53 Burcea), Ciofalca, Iaurum, Carabasu (min 90+3  Ivascu), Stefan, Turcin, Purcarea, Baltaretu (min 80 Almajeanu)

Avertismente: Ciofalca, Stefan, Burcea, Iaurum

Antrenor: Adrian Petrus

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––

2) ACF DUNAREA ZIMNICEA – CS AVANTUL BRAGADIRU    1 – 1 (0-1)
Au marcat:Magureanu (min 70) respectiv Cotruta (min 23)

ACF Dunarea Zimnicea: Stoica – Gradinaru (min 35 Bibina), Magureanu, Ghebaura, Deca, Badea, Dasa, Salaman, Neacsu M (min 46 Neacsu I), Pascu, Marinescu

Avertismente: Neacsu

Antrenor: Sica Tote

CS Avantul  Bragadiru: Craciun – Luca, Cotruta, Ancu (min 46 Sandu), Firica, Dinca, Cocos (min 46 Popa), Cristea, Balan, Capra (min 65 Olteanu), Trestenicu (min 63 Neacsu)

Avertismente: Ancu, Olteanu

Antrenor: Beniamin Cristea

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––

3) C S UNIREA TIGANESTI – CS ASC SEACA    1 – 2 (1-1)
Au marcat: Nitu (min 19) respectiv Ilie (min 18), Toma (min 53)

CS Unirea Tiganesti: Craciun A – Matei (min 62 Stafie) (min 88 Gologan), Preda, Nitu, Pate (min 74 Dobrin), Craciun L, Calin, Olteanu, Dutu, Ologeanu, Cristea

Avertismente: Pate, Dutu, Mutu

Antrenor: Ion Cojocaru

CS ASC Seaca: Iancu – Linca (min 46 Chivu) (min 89 Camen), Scurtu, Pietreanu, Peta, Ilie, Tene, Chiva, Todica (min 15 Trifu) (90+3 Balan), Foamete, Toma

Avertismente: Toma, Peta / Eliminari Tene Babriel (2CG- CR – min 90+1)

Antrenor: Lucian Balasoiu

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––

4) C S VIATA NOUA OLTENI – ACS AJAX BOTOROAGA     – nedisputat

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––

5) A.S. ATLETIC ORBEASCA – C.S. NANOV    3 – 3 (1-2)
Au marcat: Oprea (min32,58,84)  respectiv (Stafie (min13), Voicila D (min17, 59)

AS Atletic Orbeasca: Predescu – Ciobanu, Ene S, Binciu, Dumitrescu (min 81 Ene V), Miu D, Haralambie, Oprea, Miu T (min 87 Neatu), Ghimis (min 64 Gheorghe), Ruseanu

Avertismente: Oprea, Haralambie, Miu D, Rusanu

Antrenor: Anisor Dragomir

CS Nanov: Manta – Burca, Pletea, Dima, Dana, Zamfir (min 54 Ionescu), Cristea, Voicila D  (min 76 Olteanu), Stanciu, Ghibirdic, Stafie (min 68 Mares)

Avertismente: Voicila D, Zamfir, Dana

Antrenor: Florea Voicila

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

6) ACS ASTRA PLOSCA – CS UNIREA PETROLUL VIDELE    3 – 1  (1-0)

Au marcat: Stan (min 17), Urucu (min 81), Nedelcu (min 85) respectiv Olteanu (min 48)

ACS Astra Plosca: Chirescu – Parjolea. Iorga (min 70 Croitoru), Voicu, Stavarache (min 58 Lupu), Streche, Chiriac, Mihaita, Stan, Urucu (min 86 Eremia), Lascu (min 73 Nedelcu)

Antrenor: Marius Lacoviste

CS Unirea Petrolul Videle: Stoicescu – Zamfir, Zvobota, Iancu, Dragomir, Tofan (min 73 Ruta), Voicu, Pistol, Burcea (min 88 Vladan), Olteanu, Becheanu

Antrenor: Ion Ciupageanu

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

7) ACS DRAGANESTI VLASCA – CS RAPID BUZESCU    0 – 0

ACS Draganesti Vlasca: Cristea – Bogatu A, Bogatu C, Chelus (min 81 Baltatu), Dumitru M, Moraru, Dumitru  G, Pana, Coporan (min 60 Calugareanu), Tarnacop, Voicu

Avertismente: Bogatu, Tarnacop, Chelus

Antrenor: Razvan Glavan

CS Rapid Buzescu: Alecu – Buzica, Badea, Nastase, Gheorghe, Dobre, Necsoi (min 60 Albu), Sindie (min 46 Cretan), Slavitescu, Sabou, Nica (min 78 Chircalan)

Avertismente: Gheorghe, Cretan

Antrenor: Florin Raducu (Alexandria)

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

8) FCM 2 ALEXANDRIA – AS VIITORUL BUTESTI    1 – 1 (0-0)

Au marcat: Bosoteanu (min 58) respectiv Popa (min 90+2)

FCM  2 Alexandria: Cristica – Dicu, Bosoteanu, Ciambru, Soare, Badoi (min 86 Costea), Marin, Pieleanu (min 59 Celin), Lincan (min 67 Ciocan), Barbalata, Constantinescu

Avertismente:Badoi, Costea  /  Elimnari: Andrei Dicu  (CR – min 85)

Antrenor: Marian Botea si Cristian Pirjolea

AS Viitorul  Butesti: Badea – Stancescu, Necula, Sher, Popa F, Dragan, Popa C, Predusca, Pricopie, Cojocaru (min 46 Popa  G), Gavanescu

Avertismente: Popa

Antrenor: Gabriel Popa

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*