Casetele tehnice de la meciurile din Liga 4

rapid buzescu premiere 1AJF Teleorman a publicat pe site-ul institutiei casetele tehnice de la meciurile de sambata care au contat pentru etapa cu numarul 8 a Ligii 4. Le prezentam si noi mai jos:

1) CS METALUL PERETU   – STA 

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

2) CS UNIREA TIGANESTI – AS VIITORUL BUTESTI    2 – 0 (1-0)
Au marcat: Pate (min 31, 59)

CS Unirea Tiganesti: Craciun – Dumitru G, Paun, Binciu, Pate (min 66 Calin), Dutu (min 77 Banica), Cimpeanu, Dumitru M, Matei (min 46 Stafie), Ghimis, Paun  (min 46 Funieru)

Antrenor: Ion Cojocaru

AS Viitorul  Butesti: Badea – Garnita, Predusca, Popescu, Popa C, Popa F, Constantinescu, Sher, Stancescu, Pricopie, Dragne

Avertismente: Predusca

Antrenor: Gabriel Popa

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

3) ACS DRAGANESTI VLASCA – AS VICTORIA LUNCA    4 – 2 (1-0)
Au marcat: Mitran (min 45), Tabarana (min 47), Cocos (min 61), Chircalan (min 89) respectiv Eftimie (min 76), Ochea (min 90)

ACS Draganesti Vlasca: Baltatu – Chircalan, Brasoveanu, Bogatu I, Bogatu  L, Stanciu, Cocos (min 62 Raportaru), Kouyate (min 81 Manea), Mitran, Tabarana, Gheorghe

Avertismente: Cocos

Antrenor: Razvan Glavan

AS Victoria Lunca: Mititelu – Segarceanu, Polog, Iagaru, Foamete, Cuna, Eftimie, Ochea, Ciobanu, Geabou, Carbunaru (min 9 Stoicea)

Avertismente: Iagaru, Ochea, Eftimie, Foamete

Antrenor: Stefan Becheanu

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

4) AS UNIREA MOSTENI – CS RAPID BUZESCU    0 – 4 (0-2)
Au marcat: Nica (min 18, 49), Marin (min 33), Sfeatcu (min 82)

AS Unirea Mosteni: Cristea – Matica, Dodu (min 73 Vladan), Scarlat, Dragomir, Zamfir M, Burcea (min 57 Dulgheru), Zamfir  I, Pistol, Spataru, Necula (min 46 Ionescu)

Avertismente: Ionescu

Antrenor: Ion Ciupageanu

CS Rapid Buzescu: Floricica – Buzica, Nastase, Badea, Traistaru, Marin (min 53 Trifu), Necsoi (min 74 Molea), Olteanu (min 72 David), Sfeatcu, Slavitescu, Nica  (min 67 Cioran)

Avertismente: Nastase, Molea

Antrenor: Florin Raducu

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

5) ACF DUNAREA ZIMNICEA – ACS AVANTUL BRAGADIRU    2 – 4 (0-4)
Au marcat: Craciun (min 78), Enciu (min 82) respectiv Cotruta (min 21 , 45+2), Dinca (min 24, 43)

ACF Dunarea  Zimnicea: Chican – Boagiu, Deca, Magureanu (min 46 Predica), Dasa, Bobiltiu, Bazavan (min 66 Constantin), Tereuci, Craciun, Nadrag (min 35 Musat), Enciu

Avertismente: Craciun

Antrenor: Sica Tote

ACS  Avantul Bragadiru: Popescu – Botezatu, Balan M, Cotruta, Dinca (min 86 Ostafi), Necula, Neacsu (min 46 Dulgheru), Firica (min 61 Olteanu), Balan L, Serban, Caldararu (min 75 Sandu)

Avertismente: Firica, Balan, Botezatu,  Olteanu, Serban

Antrenor: Beniamin Cristea

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

6) AS VOINTA SAELELE 2017 – ACS UNIREA BRINCENI    1 – 2 (1-1)
Au marcat: Sindie (min 30) respectiv Dragu (min 45+2), Buca (min 55)

AS Vointa  Saelele 2017: Mohora – Dima, Scurtu, Sindie, Stoian, Cazanaru, Turcan, Achim (min 62 Turcan), Gheldiu, Miu (min 62 Dinca), Mindreanu

Avertismente: Stoian, Dima

Antrenor: Ion Enache

ACS Unirea Brinceni: Oprea – Mitroi, Ghebaura, Olteanu, Ilie, Dragu, Buca, Barbalata (min 71 Fluerica), Badea (min 82 Popa), Turcin (min 77 Rauta), Marinescu (min 59 Chitu)

Avertismente: Mitroi, Ghebaura

Antrenor: Marian Botea

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

7) ACS ASTRA PLOSCA – ACS AJAX BOTOROAGA    1 – 1 (0-0)
Au marcat: Salaman (min 78 autogol) respectiv Grosu (min 53)

ACS Astra Plosca: Boitan – Dobre, Voicu, Streche, Pescaru, Iorga, Stavarache, Lascu (min 72 Ciobanu), Urucu, Stan, Pirva (min 63 Tudor)

Avertismente: Stan, Pescaru

Antrenor: Laurentiu Lacoviste

ACS Ajax  Botoroaga: Dragne – Tufan, Carstea, Ciulacu, Iancu (min 77 Gherghescu), Ungureanu (min 74 Radulescu), Grigorescu (min 66 Tudor), Nicola, Balauru (min 90+3 Ciobanu), Salaman, Grosu

Avertismente: Grigorescu, Iancu, Nicola, Salaman, Balauru

Antrenor: Eugen Besleaga

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

8) ACS ATLETIC ORBEASCA – CSM 2 ALEXANDRIA    0 – 3 (0-2)

Au marcat: Mares (min 36), Matei (min 37, 90)

ACS Atletic Orbeasca: Marin – Neacsu, Miu T, Calin, Miu D, Ciobanu F (min 67 Cerezaru), Gheorghe, Mihai (min 62 Ciobanu R), Rimboaca (min 67 Ciobanu G), Draghici (min 46 Aldea), Cotea

Avertismente: Neacsu

Antrenor: Anisor  Dragomir

CSM 2 Alexandria: Apostol – Soare, Mares, Savu (min 70 Pirjolea), Ciocanel, Badoi, Costea, Pieleanu, Hutupan, Pletea, Matei

Avertismente: Mares, Savu, Costea

Antrenor: Pirjolea Cristian

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*