Casetele tehnice de la meciurile din Liga 4 de sambata

Olteni---Orbeasca--14AJF Teleorman a publicat pe site-ul institutiei sale casetele tehnice de la meciurile de sambata din etapa cu numarul 20 a Ligii 4. Le prezentam si noi mai jos:
1) CS AVINTUL BRAGADIRU – CS ASC SEACA    0 – 3 (0-0)
Au  marcat: Frujina (min 51), Ilie (min74), Camen (min86)

CS Avintul Bragadiru: Craciun D – Cotruta, Neacsu (min 80 Dulgheru), Popa, Sandu (min 71 Ungureanu), Balan L, Firica, Cristea, Balan M, Craciun S, Olteanu (min 46 Ancu)

Antrenor: Beniamin Cristea

CS ASC Seaca:  Iancu – Dima, Scurtu, Tene, Frujina (min 56 Virdol), Latu, Ilie (min 84 Camen), Toma (min 78 Fleancu), Peta, Pietreanu, Ghebaura

Avertismente: Ghebaura, Virdol

Antrenor: Lucian Balasoiu

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

2) AS TINERETUL SILISTEA – ACS AJAX BOTOROAGA    2 – 3 (0-1)
Au  marcat: Necula (min 85), Stanciu (min 90+2) respectiv Tulean (min 35, 90+1), Hurduc (min 69)

AS Tineretul  Silistea: Neacsu – Dumitrache, Ban, Dragne, Tudor, Necula, Diaconescu, Mihai (min 67 Ciobanu), Dobrinescu, Diaconescu, Stanciu

Avertismente: Mihai, Dobrinescu

Antrenor: Petre Gîrniță

ACS  Ajax Botoroaga: Dragne – Macovei, Anghel (min 69 Bodoga), Sava (min 67 Voicu), Carstea, Tudor, Radulescu, Grigorescu, Tufan, Ilina (min 60 Hurduc), Grosu

Avertismente: Anghel

Antrenor: Eugen Besleaga

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

3) ACF DUNAREA ZIMNICEA – CS NANOV    6 – 1 (3-0)
Au  marcat: Mitala (min 13, 28), Dinca (min 37), Marin (min 80,86), Marinescu (min 87) respectiv Burca (min 85)

ACF Dunarea Zimnicea: Stoica – Nadrag, Ciulacu, Magureanu,Dasa (min 46 Pascu) (min 66 Deca), Gheorghe, Dinca, Scoret, Mitala, Manea (min 46 Manea), Marinescu

Avertismente: Mitala

Antrenor: Sica Tote

CS Nanov: Manta – Stafie, Pletea, Burca, Nicula, Olteanu, Mavrodineanu, Tereuci, Moraru, Folica (min 46 Hristache), Panduru (min 60 Mocanu)

Antrenor: Florin Ciulei

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

4) CS UNIREA TIGANESTI – CS UNIREA PETROLUL VIDELE    6 – 2  (3-1)
Au  marcat: Paun (min 5, 28), Zvobota (min 19 – autogol), Preda (min 49), Olteanu (min 53), Calin (min 90) respectiv Burcea (min 20), Necula (min 82)

CS Unirea Tiganesti: Craciu A – Campeanu, Stafie, Preda (min 56 Calin), Olteanu, Paun C, Dutu, Matei, Calin (min 59 Ninu), Pate (min 50 Ologeanu), Paun M

Avertismente: Pate

Antrenor: Ion Cojocaru

CS Unirea Petrolul Videle: Stoicescu – Manache, Zvobota, Iancu, Dragomir, Zamfir, Puican, Necula, Dascultu (min 46 Ruta), Burcea, Becheanu

Avertismente: Iancu, Zamfir

Antrenor: Ion Ciupageanu

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

5) CS VIATA NOUA OLTENI – CS RAPID BUZESCU     – 

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

6) AS ATLETIC ORBEASCA – AS VIITORUL BUTESTI    10 – 0 (4-0)
Au  marcat:Gheorghe (min 4,53,62), Oprea (min 14, 65), Cotea (min 30), Florea (min 45), Rusanu (min 65), Ghimis (min 85), Ciobanu (min 87)

AS  Atletic Orbeasca: Tufa – Ghimis M, Dumitrescu (min 46 Ene), Ghimis  A, Binciu, Gheorghe (min 63 Aldea), Florea (min 46 Rimboaca), Cotea, Oprea (min 68 Rimboaca), Ciobanu, Rusanu

Avertismente: Ghimis, Miu

Antrenor: Anisor Dragomir

AS Viitorul  Butesti: Ungur – Dana, Petrica, Predusca, Pricopie (min 58 Briceag), Sher, Popa F, Popescu (min 68 Popa G), Popa C, Stelea (min 46 Capraru), Stancescu

Avertismente: Ungur, Pricopie

Antrenor: Gabriel Popa

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

7) ACS ASTRA PLOSCA – FCM 2 ALEXANDRIA    3 – 1 (0-0)
Au  marcat: Lascu (min 66, 75), Pescaru (min 80) respectiv Danciu (min 83)

ACS Astra Plosca: Chirescu –Eremia, Pescaru, Dobreu, Croitoru (min 50 Ciobanu), Stavarache, Lascu, Matei (min 78 Tucmeanu), Streche, Urucu, Chiriac

Avertismente: Eremia

Antrenor: Marius Lacoviste

FCM 2 Alexandria: Ionescu – Sopalca,Badoi, Bosoteanu, Calineata (min 76 Biriga), Marin, Soare, Costea (min 63 Arvat), Trisca (min 70 Nica), Ciambru, Danciu

Avertismente: Bosoteanu, Danciu

Antrenor: Cristi Parjolea

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

8) ACS DRAGANESTI VLASCA – CS METALUL PERETU    1 – 0 (0-0)

Au  marcat: Tarta (min 85)

ACS  Draganesti  Vlasca: Cristea – Stanciu (min 76 Voicu), Dumitru (min 60 Bogatu), Serbanescu, Dumitrica, Burlacu, Patru, Chircalan (min 88 Baltatu), Dumitru, Tarta, Moraru (min 83 Calgareanu)

Avertismente: Dumitru

Antrenor: Razvan Glavan

CS Metalul Peretu: Manafu – Sandu, Spataru (min 57 Burcea), Carabasu (min 30 Ivascu), Radu, Iaurum M, Stefan, Diaconu, Iaurum A, Purcarea, Baltaretu (min 79 Iaurum L)

Avertismente: Baltaretu, Radu, Stefan

Antrenor: Ionel Olteanu

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*