Casetele tehnice la meciurile din etapa de sambata din Liga 4

lunca-buzescuAJF Teleorman a publicat pe site-ul institutiei casetele tehnice de la meciurile din etapa cu numarul 9 a Ligii 4. Le prezentam si noi mai jos:

1) ACS ATLETIC ORBEASCA – STA     – 

–––––––––––––––––––––––––––––––-

2) CS METALUL PERETU – CS UNIREA TIGANESTI    2 – 6  (0-0)
Au  marcat: Dumitru (min 58 autogol), Sandu (min 80) respectiv Pate (min 55, 74), Funeriu (min 61, 66), Paun (min 81), Stafie (min 87)

CS Metalul Peretu: Iaurum A – Sandu, Mitruleasa, Spataru, Ciofalca, Iaurum M, Albu, Diaconu, Radu (min 66 Magureanu), Carabasu (min 61 Delcescu), Stefan

Avertismente: Iaurum, Stefan

Antrenor: Adrian Petrus

CS Unirea  Tiganesti: Craciun A – Craciun L (min 66 Calin), Ancu, Dumitru, Binciu, Dutu (min 75 Paun C), Pate, Paun M (min 78 Matei), Dumitru, Funieru (min 76, Stafie), Cimpeanu

Avertismente: Dumitru, Cimpeanu

Antrenor: Ion Cojocaru

––––––––––––––––––––––––––––––––––-

3) AS VIITORUL BUTESTI – ACS DRAGANESTI VLASCA    3 – 3 (2-1)
Au  marcat: Tofan (min 12, 90+4), Popa (min 27) respectiv Stanciu (min 30), Chircalan (min 60, 62)

AS Viitorul  Butesti: Badea – Tufan, Popa D, Popa F (min 46 Vasile),  Garnita (min 81  Popa G), Predusca, Popescu (min 63 Capraru), Popa C (min 69 Necula), Constantinescu, Dragne, Pricopie

Avertismente: Popescu, Popa F, Popa C /  Eliminat: Costel Predusca (min 86 – CR)

Antrenor: Valentin  Popescu

ACS Draganesti Vlasca: Baltatu – Voicu, Stanciu, Cocos (min 76 Bogatu), Chircalan, Brasoveanu, Bogatu, Sabou (min 83 Raportaru), Gheorghe, Tabarana, Mitran

Avertismente: Mitran, Voicu  /  Eliminat: Alexandru Gheorghe (2 CG – min 40 CR)

Antrenor: Razvan Glavan

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––

4) AS VICTORIA LUNCA – AS UNIREA MOSTENI    5 – 0  (1-0)
Au  marcat: Geabou (min 20, 85), Foamete (min 48), Segarceanu (min 52), Mititelu (min 60)

AS Victoria Lunca: Catana – Segarceanu, Mititelu,Polog, Ochea, Foamete, Iagaru, Geabou, Pastrama, Chiva, Stoicea

Avertismente: Foamete, Iagaru, Ochea

Antrenor: Stefan Becheanu

AS Unirea  Mosteni: Cristea – Matica, Scarlat, Dragomir (min 55 Serban), Zamfir M, Zamfir  I, Spataru, Pistol, Dodu, Vladan, Ionescu

Avertismente: Scarlat, Matica, Pistol

Antrenor: Ion Ciupageanu

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––

5) CS RAPID BUZESCU – ACF DUNAREA ZIMNICEA    11 – 0 (5-0)
Au  marcat: Mircea (min 4), Sfeatcu (min14), Nica (min 35, 44, 60, 84,90), Badea (min 41, 49), Olteanu (min 72, 78)

CS Rapid  Buzescu: Floricica – Buzica, Nastase, Badea, Slavitescu, Slobozeanu, Mircea (min 56 Dobre), Trifu (min 46 Olteanu), Cioran (min 46 Marin), Sfeatcu (min 57 Molea), Nica

Antrenor: Florin Raducu

ACF Dunarea Zimnicea: Chican – Boagiu, Deca, Musat, Craciun, Tereuci, Marin, Predica, Constantin, Sandu, Visan

Avertismente: Chican

Antrenor: Sica Tote

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

6) ACS AVANTUL BRAGADIRU – AS VOINTA SAELELE 2017    3 – 2 (1-1)
Au  marcat: Dinca (min 10), Botezatu (min73), Cotruta (min 86) respectiv Turcan (min 39), Sindie (min 68)

ACS Avantul  Bragadiru: Dinca S – Serban, Dulgheru (min 54  Caldararu), Cotruta, Balan, Necula, Neacsu (min 79 Sandu) (min 90+1 Olteanu), Firica, Balan, Botezatu, Moanga (min 89 Ostafi)

Avertismente: Necula, Caldararu

Antrenor: Beniamin Cristea

AS Vointa  Saelele 2017: Dinca F – Turcan, Dima, Marmalichi, Miu (min 15 Turcan), Achim, Stoian, Sindie, Mindreanu (min 56 Cane), Cazanaru, Scurtu

Avertismente: Marmalichi

Antrenor: Ion Enache

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

7) ACS UNIREA BRINCENI – ACS ASTRA PLOSCA    2 – 1 (0-0)
Au  marcat: Mitroi (min75), Fluerica (min77) respectiv Lacoviste (min 90)

ACS Unirea Brinceni: Oprea – Mitroi, Ghebaura, Olteanu, Ilie, Dragu (min 64 Chitu), Buca (min 80 Popa), Barbalata (min 46 Preda), Badea, Turcin, Marinescu (min 69 Fluerica)

Avertismente: Badea, Turcin

Antrenor: Marian Botea

ACS Astra Plosca: Boitan – Voicu, Ciobanu, Dobre, Streche, Niculae (min 64 Tudor), Lascu, Stavarache, Parva (min 70 Lacoviste), Stan (min 55 Stanciu), Urucu

Antrenor: Dobre, Lascu, Ciobanu

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

8) ACS AJAX BOTOROAGA – CSM 2 ALEXANDRIA    4 – 2 (1-0)

Au  marcat: Neaga (min 10 autogol), Balauru (min 62), Gherghescu (min76), Nicola (min 83) respectiv Matei (min 64), Neaga (min 71)

ACS Ajax  Botoroaga: Dragne – Iancu, Tufan (min 46 Gherghescu), Ciulacu, Radulescu (min 46 Tudor), Ungureanu (min 58 Rotaru), Salaman, Grigorescu (min 82 Voicu), Grosu, Balauru, Nicola

Avertismente: Rotaru

Antrenor: Eugen  Besleaga

CSM 2 Alexandria: Iosif – Neaga, Gherghiceanu, Novacek, Matei, Terci, Gheorghe, Pletea, Pasca (min 67 Bucuresteanu), Hutupan (min 62 Nica), Julea (min 84 Julea)

Antrenor: Cristian Pirjolea

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*