Casetele tehnice la meciurile din Liga 4 de la ultima etapa

peretu-brinceni08AJF Teleorman a publicat pe site-ul institutiei casetele tehnice de la meciurile de vineri, 7 aprilie, din Liga 4 care au contat pentru etapa cu numarul 20. Le prezentam si noi mai jos:

1) CS METALUL PERETU – CS AVINTUL BRAGADIRU    3 – 2  (0-0)
Au  marcat: Purcarea (min 58), Stefan (min 83), Iaurum A (min 86) respectiv Popa (min 52), Cristea (min 78)

CS Metalul Peretu: Manafu – Sandu, Carabasu, Spataru (min 51 Burcea), Radu, Iaurum M, Iaurum A, Stefan, Ivascu (min 69 Almajeanu), Purcarea (min 92 Iaurum L), Baltaretu (min 93 Calota)

Avertismente: Iaurum M, Purcarea, Stefan, Manafu

Antrenor: Adrian Petrus

CS Avintul Bragadiru: Craciun D – Balan M, Cristea, Firica, Olteanu (min 80 Dulgheru), Balan C, Sandu, Popa, Neacsu, Ancu (min 76 Ungureanu), Craciun S

Avertismente: Ancu, Neacsu, Balan

Antrenor: Beniamin Cristea

––––––––––––––––––––––––––––––––

2) CS ASC SEACA – AS TINERETUL SILISTEA    6 – 2  (3-1)
Au  marcat: Pietreanu (min 11), Dima (min 28), Ilie (min 37),Chivu (min 56 autogol), Latu (min 71), Scurtu (min 77) respectiv Diaconescu (min 14), Dragne (min 82)

CS ASC Seaca: Iancu – Latu, Dima, Toma, Ilie (min 72 Fleancu), Scurtu, Pietreanu, Tene, Ghebaura (min 79 Carmen), Chiva (min 56 Foamete), Frujina (min 56 Vîrdol)

Avertismente: Tene

Antrenor: Lucian  Balasoiu

AS Tineretul  Silistea: Neacsu (min 72 Ciobanu) – Dumitrache, Chivu, Dragne, Caita, Grecu, Diaconescu G, Mihai, Necula, Stanciu, Diaconescu M

Avertismente: Neacsu, Chivu

Antrenor: Petre Gîrniță

––––––––––––––––––––––––––––––––

3) ACS AJAX BOTOROAGA – ACF DUNAREA ZIMNICEA    0 – 0 

ACS Ajax  Botoroaga: Dragne – Grigorescu, Sava (min 67 Voicu), Cîrstea, Tudor, Radulescu, Grosu, Macovei, Tufan, Ilina (min 60 Brezoi), Brasoveanu (min 60 Nica)

Avertismente: Grosu, Tudor, Macovei

Antrenor: Eugen Besleaga

ACF Dunarea Zimnicea: Stoica – Nadrag, Magureanu, Ciulacu, Bibina (min 76 Miu), Scoret, Gheorghe, Manea (min 66 Dasa), Dinca, Mitala, Marinescu

Avertismente: Ciulacu, Magureanu

Antrenor: Sica Tote

–––––––––––––––––––––––––––––––––-

4) CS NANOV – CS UNIREA TIGANESTI    1 – 9 (0-6)
Au  marcat: Stafie (min 61)  respectiv Paun C (min 2), Campeanu (min 24, 32), Paun M (min 36, 40, 44), Olteanu (min 50), Pletea (min 54 – autogol), Craciun (min 75)

CS Nanov: Manta  (min 63 Tita) – Burca, Moraru, Pletea, Mavrodineanu, Ghibirdic (min 46 Mares), Miklos (min 46 Olteanu), Stafie, Tereuci, Panduru, Dinu

Avertismente: Stafie, Moraru

Antrenor: Florin Ciulei

CS Unirea Tiganesti: Craciun A – Stafie (min 56 Ninu), Craciun L (min 46 Ologeanu), Ancu, Paun, Campeanu, Olteanu, Paun, Preda, Dutu (min 64 Gologan), Matei

Avertismente: Ancu

Antrenor: Ion Cojocaru

––––––––––––––––––––––––––––––––––-

5) CS UNIREA PETROLUL VIDELE – C S VIATA NOUA OLTENI     – nu se disputa

–––––––––––––––––––––––––––––––––––
6) C S RAPID BUZESCU – A.S. ATLETIC ORBEASCA    5 – 0 (3-0)
Au  marcat: Olteanu (min 1), Nica (min 25, 59), Marin (min 32), Nastase (min 77)

CS Rapid Buzescu: Alecu – Buzica, Nastase, Gheorghe (min 70 Cioran), Slavitescu, Slobozeanu, Cretan, Marin (min 63 Traistaru), Olteanu, Ionescu (min 63 Sindie), Nica (min 70 Badea)

Avertismente:  Slobozeanu

Antrenor: Florin Raducu

ACS Atletic Orbeasca: Tufa – Rusanu, Ciobanu, Oprea (min 79 Florea), Cotea, Florea, Ene (min 60 Neacsu), Gheorghe, Miu, Ghimis, Dumitrescu

Avertismente: Ciobanu

Antrenor: Anisor  Dragomir

––––––––––––––––––––––––––––––––––

7) A.S. VIITORUL BUTESTI – ACS ASTRA PLOSCA    0 – 3 (0-0)
Au  marcat: Voicu (min53), Stavarache (min 55), Parolea (min 78)

AS Viitorul  Butesti: Ungur – Dana, Tufan, Stelea (min 72 Briceag), Sher, Popa C, Pricopie, Popescu (min 58 Popa G), Predusca, Capraru (min 65 Badea), Stancescu (min 36 Mihalache)

Avertismente: Dana  / Eliminat: Badea  (min 90+1 – CR)

Antrenor: Gabriel Popa

ACS Astra Plosca: Voicu (min 80 Chirescu) – Eremia, Pescaru, Croitoru (min 46 Albu), Stavarache, Niculae (min 67 Lacoviste), Streche, Lascu, Dobre, Circiumaru (min 46 Parolea), Chiriac

Avertismente: Lascu

Antrenor: Marius Lacoviste

––––––––––––––––––––––––––––––––––––

8) FCM 2 ALEXANDRIA – ACS DRAGANESTI VLASCA    1 – 1 (1-1)

Au  marcat: Pirjolea (min 32) respectiv Serbanescu (min 28)

FCM 2  Alexandria: Cristica (min 84 Apostol) – Bosoteanu, Chitu, Pirjolea, Costea, Paraschiv, Calineata (min73 Soare Filip), Trisca, Soare Florin (min 66 Pasca), Ciocanel, Hutupan

Avertismente: Costea

Antrenor: Cristian Pirjolea

ACS Draganesti  Vlasca: Cristea – Dumitrica (min 83 Calugareanu), Voicu (min 54 Stanciu), Serbanescu (min 54 Bogatu I), Burlacu, Chircalan (min78 Bogatu L), Patru, Dumitru, Tarta, Dumitru M, Moraru

Avertismente: Voicu, Bogatu, Dumitru, Moraru

Antrenor: Razvan Glavan

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*