Casetele tehnice la meciurile din Liga 4 de sâmbată

nanov-saelele03AJF Teleorman a publicat pe site-ul instituției casetele tehnice la meciurile din etapa cu numărul 14, adică cea disputată sâmbătă. Vi le prezentăm și noi mai jos:

1) CS RAPID BUZESCU – CS UNIREA PETROLUL VIDELE    10 – 0   (5-0)
Au marcat: Nica (min 12, 15,  38, 41, 50), Sabou (min 17), Sindie (min 52, 83, 84), Pistolea (min 86)

CS Rapid  Buzescu: Ciocoiu (min 63 Manea) – Buzica, Nastase, Dobre, Slavitescu, Cretan, Slobozeanu (min 46 Chircalan), Cazacu, Sabou (min 46 Necsoi), Sindie, Nica (min 63 Pistolea)

Avertismente: Dobre

Antrenor: Florin Raducu

CS Unirea Petrolul Videle: Stoicescu – Zamfir, Zvobota, Iancu, Ruta, Necula, Becheanu (min 53. Ana), Burcea (min 64 Toncea), Pistol, Voicu, Olteanu

Avertismente: Zvobota, Iancu

Antrenor: Ion Ciupageanu

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

2) AS VIITORUL BUTESTI – CS NANOV    1 – 2 (0-1)
Au marcat: Stancescu (min 79) respectiv Marin (min 37, 90)

AS Viitorul  Butesti:  Pîrvu – Petrică (min 69 Briceag), Popescu  V, Predusca, Necula, Popa C, Cojocaru (min 63 Stancescu), Balauru, Pricopie, Dragan, Popa F (min 75 Popa G)

Avertismente: Popa C, Popa F, Balauru, Pirvu

Antrenor: Gabriel Popa

CS Nanov: Manta – Burca (min 92 Mares), Dima, Dana, Pletea, Miklos, Marin, Ghibirdic, Moraru, Voicila I (min 50 Stafie), Stanciu

Avertismente: Ghibirdic, Stafie, Burca, Dana  / Eliminat: Pletea Mihai – CR – CG (min 42)

Antrenor: Florea Voicila

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

3) FCM 2 ALEXANDRIA – ACS AJAX BOTOROAGA    5 – 2 (2-0)
Au marcat:Vilcica (min 21), Marin (min42), Oprescu (min 89), Mitran (min 90+1, 90+3)  respectiv Gherghescu (min 54), Grosu (min 72)

FCM 2 Alexandria: Cristica – Soare, Ciocoteala, Bosoteanu, Constantinescu, Mitran, Oprescu, Sirbu, Terci (min 90 Hutupan), Vîlcică, Marin

Avertismente: Ciocoteala, Soare

Antrenor: Cristian Parjolea

ACS Ajax Botoroaga: Dragne – Macovei, Brasoveanu, Carstea, Grosu, Tudor, Grigorescu, Radulescu, Nica, Ciulacu, Gherghescu

Eliminat: Grigorescu Catalin (min 88 – CR – 2 CG)

Antrenor: Eugen Besleaga

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

4) ACS DRAGANESTI VLASCA – CS ASC SEACA    0 – 1  (0-1)
Au marcat: Latu (min 2)

ACS Draganesti  Vlasca: Cristea – Serbanescu, Patru, Dumitru, Tarnacop, Calugareanu, Pana, Bogatu (min 85 Baltatu), Chelus (min 46 Craciun), Negoita (min 58 Sidime), Moraru

Avertismente: Patru, Bogatu

Antrenor: Razvan  Glavan

CS ASC Seaca: Iancu – Peta, Toma, Ilie, Chiva, Scurtu (min 90+2 Stefan), Tene, Frujina, Latu (min 86 Camen), Pietreanu, Balan

Avertismente: Scurtu

Antrenor: Lucian Balasoiu

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

5) ACS ASTRA PLOSCA  –  CS AVANTUL BRAGADIRU    3 – 1 (2-0)
Au marcat:Nicula (min 13), Stavarache (min 21), Lascu (min 56) respectiv Popa (min 84)

ACS Astra Plosca: Chirescu – Iorga, Voicu, Streche, Niculae (min 67 Croitoru), Lascu (min 67 Lupu), Stavarache, Parolea (min 78 Tucmeanu), Chiriac, Parjolea (min 82 Eremia), Stan

Avertismente: Stavarache, Iorga, Parjolea, Tucmeanu

Antrenor: Marius Lacoviste

CS Avantul Bragadiru: Firica – Dinca, Popa, Balan, Olteanu C, Ancu, Sandu, Capra, Cocos (min 56 Neacsu), Olteanu A, Cotruta

Avertismente: Capra, Dinca, Balan

Antrenor: Beniamin Cristea

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

6) AS ATLETIC ORBEASCA   –  AS TINERETUL SILISTEA    8 – 0  (2-0)
Au marcat:Ene (min 6), Ciobanu (min7, 52), Miu (min 58), Oprea (min 66), Ghimis (min 69, 89), Oprea (min 86)

AS Atletic  Orbeacsa: Tufa – Ghimis M, Ghimis A, Rusanu (min 64 Neacsu), Miu D, Ene, Binciu, Oprea, Cotea, Ciobanu (min 67 Ramboaca), Miu T (min 60 Dumitrescu)

Antrenor: Anisor Dragomir

AS Tineretul  Silstea: Neacsu (min 69 Ciobanu) – Mihai M, Oancea, Ban, Chivu, Dobrinescu, Gîrniță J, Gîrniță I, Mihai C, Tufan, Soare

Antrenor: Petre  Gîrniță

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

7) CS VIATA NOUA OLTENI   –  ACF DUNAREA ZIMNICEA     – nu se disputa
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

8) CS UNIREA TIGANESTI   –  CS METALUL PERETU    1 – 1  (0-1)

Au marcat: Lazar (min 85) respectiv Turcin (min22)

CS Unirea Tiganesti: Craciun  A – Craciun L, Matei, Pate (min 46 Dutu), Ologeanu, Ancu, Cimpeanu, Preda, Paun C, Paun M, Lazar

Avertismente: Campeanu, Preda, Matei, Ancu

Antrenor: Ion Cojocaru

CS Metalul Peretu: Matei – Ivascu, Carabasu, Mitruleasa, Almajeanu, Iaurum, Ciofalca, Stefan, Turcin, Purcarea, Baltaretu (min 72 Burcea)

Avertismente: Ciofalca, Purcarea  / Eliminat: Stefan Mihai CR – 2CG (min 90)

Antrenor: Ionel Olteanu

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*