Casetele tehnice la meciurile din Liga 4 disputate sâmbătă

alexandria-tiganesti01Sâmbătă s-au disputat meciurile din etapa cu numărul 5 a Ligii 4. Vă prezentăm casetele tehnice ale meciurilor așa cum au fost ele prezentate pe site-ul oficial al celor de la AJF Teleorman:

1) CS AVANTUL BRAGADIRU – C S METALUL PERETU    0 – 1  (0-0)
Au  marcat: Burcea (min 87)

CS Avantul Bragadiru: Craciun – Trestenicu, Cocos (min 73 Olteanu), Luca, Ancu (min 81 Neacsu), Cotruta, Popa, Capra, Cristea (min 82 Sandu), Dinca, Firica

Avertismente: Ancu

Antrenor: Beniamin Cristea

CS Metalul Peretu: Matei – Radu, Mitruleasa, Stefan, Ciofalca (min 90+4 Iaurum  L), Iaurum M, Carabasu, Diaconu (min 90+3 Gheorghe), Turcin, Purcarea (min 72 Burcea), Baltaretu (min 58 Iaurum  A)

Avertismente: Mitruleasa,

Antrenor:  Adrian Petrus

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

2) AS TINERETUL SILISTEA – CS ASC SEACA    1 – 1  (0-0)
Au  marcat: Diaconescu (min 80), Frujina (min 82)

AS Tineretul  Silistea: Neacsu – Mihai M, Popa, Chivu, Anghel, Gîrnita I (min 56 Mihai I), Gîrnita J, Diaconescu  A, Dobrinescu (min 66 Diaconescu M), Tufan, Oancea

Avertismente: Neacsu, Tufan, Popa

Antrenor: Petre Gîrnita

CS ASC Seaca: Iancu – Tene, Peta, Ilie, Foamete, Pietreanu, Frujina, Latu, Chivu (min 16 Camen), Trifu, Stefan

Avertismente: Tene

Antrenor: Lucian Balasoiu

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

3) ACF DUNAREA ZIMNICEA – ACS AJAX BOTOROAGA    2 – 1  (1-1)
Au  marcat: Dasa (min 14), Magureanu (min 90+3) respectiv Grosu (min 35)

ACF Dunarea Zimnicea: Stoica – Gradinaru (min 90+1 Marin), Magureanu, Ghebaura, Deca (min 46 Botea), Dasa, Vulcan (min 78 Badea), Salaman, Craciun, Pascu, Marinescu

Avertismente: Magureanu, Ghebaura, Craciun, Dasa

Antrenor: Sica Tote

ACS Ajax  Botoroaga: Dragne – Tudor S, Grigorescu  (min 64 Alexandru), Nica (min 53 Brasoveanu), Ciulacu, Radulescu, Ilina (min 53 Brezoi), Tufan, Cirstea (min 85 Gherghescu), Tudor Ș, Grosu

Avertismente:  Brasoveanu, Tufan, Radulescu

Antrenor: Eugen Besleaga

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

4) CS UNIREA TIGANESTI – CS NANOV    0 – 1  (0-0)
Au  marcat: Cristea (min 56)

CS Unirea Tiganesti: Craciun A – Matei, Calin (min 46 Pate), Paun, Dutu, Ancu, Craciun L, Preda, Paun, Cimpeanu, Olteanu (min 62 Ologeanu)

Avertismente:Calin, Paun, Matei, Pate, Craciun

Antrenor: Ion Cojocaru

CS Nanov: Manta – Burca, Pletea, Dima, Ghibirdic, Dana, Voicila  D, Cristea (min 81 Ionescu), Stafie (min 65 Voicila I), Marin (min 74 Mares), Stanciu (min 86 Olteanu)

Avertismente: Stafie, Ghibirdic

Antrenor: Florea Voicila

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

5) C S VIATA NOUA OLTENI – CS UNIREA PETROLUL VIDELE     – nu se disputa

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

6) A.S. ATLETIC ORBEASCA – C S RAPID BUZESCU    1 – 5 (0-3)
Au  marcat: Ciobanu (min 55) respectiv Nica (min 4, 13, 62), Nastase (min 22), Cazacu (min 80)

AS Atletic Orbeasca: Tufa – Ciobanu, Binciu, Mihai, Neacsu, Cotea, Rusanu (min 62 Dumitrescu), Oprea, Miu, Ene S, Gheorghe (min 62 Ene)

Avertismente: Cotea

Antrenor: Anisor  Dragomir

CS Rapid Buzescu: Alecu – Buzica. Badea (min 13 Slobozeanu), Nastase, Gheorghe, Dobre, Sabou, Cretan (min 71 Traistaru), Sindie (min 61 Cazacu), Slavitescu, Nica (min 83 Pistolea)

Avertismente: Nastase, Slobozeanu, Cazacu

Antrenor: Florin  Raducu

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

7) ACS ASTRA PLOSCA – A.S. VIITORUL BUTESTI    4 – 2 (1-1)
Au  marcat: Lascu (min 14), Urucu (min 53, 71), Lupu (min 84) respectiv Stancescu (min 87)

ACS Astra Plosca: Chirescu – Iorga, Streche, Nicula, Lascu (min 65 Croitoru), Voicu (min 77 Lupu), Urucu, Stan (min 46 Stavarache), Mihaita (min 82 Nedelcu), Chiriac, Parjolea,

Antrenor: Marius Lacoviste

AS Viitorul  Butesti:Badea – Pricopie, Predusca, Popa, Neacsu, Dragan, Cojocaru, Stancescu, Popa, Necula, Sher

Antrenor: Gabriel Popa

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

8) ACS DRAGANESTI VLASCA – FCM 2 ALEXANDRIA    1 – 2 (0-0)

Au  marcat: Kouyate (min  75) respectiv Constantinescu (min76, 88)

ACS Draganesti  Vlasca: Cristea – Bogatu L, Matei (min 79 Calugareanu), Bogatu I, Dumitru G, Pana, Tarnacop (min 86 Baltatu), Coporan (min 69 Kouyate), Chelus, Moraru, Dumitru M

Avertismente: Bogatu L, Dumitru M. Dumitru G, Bogatu  I, Baltatu / Eliminari: Bogatu Liviu (min 44 – CR)

Antrenor: Razvan Glavan

FCM 2 Alexandria: Cristica – Barbalata, Bosoteanu, Constantinescu, Chitu, Ciambru, Marin, Pieleanu, Badoi (min 66 Lincan), Soare, Dicu

Antrenor:  Marin Botea si Cristian Pirjolea

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*