Casetele tehnice la meciurile din Liga 4

astra plosca golAJF Teleorman a publicat pe site-ul institutiei casetele tehnice de la meciurile din prima etapa a Ligii 4 disputata sambata. Vi le prezentam si noi mai jos:
1) ACF DUNAREA ZIMNICEA – CS METALUL PERETU    3 – 2  (1-2)
Au  marcat: Marinescu (min 19, 74), Badea (min 90) respectiv Stefan (min 3), Turcin (min 10)

ACF Dunarea Zimnicea: Stoica – Bibina, Magureanu, Gradinaru (min 18 Neacsu  I), Neacsu M (min 46 Deca), Dasa, Scoret (min 58 Badea), Vulcan, Pascu, Rata, Marinescu

Avertismente: Magureanu, Bibina, Neacsu, Badea, Vulcan, Neacsu

Antrenor: Tote Sica

CS Metalul Peretu: Matei – Carabasu (min 46 Burcea), Mitruleasa, Radu, Baltateanu, Ciofalca, Turcin, Diaconu, Stefan, Purcarea, Baltaretu (min 85 Almajanu)

Avertismente: Mitruleasa, Stefan, Baltaretu / Eliminari: Diaconu Constantin (min 43)

Antrenor: Adrian Petrus

––––––––––––––––––––––––––––––––––

2) CS UNIREA TIGANESTI – AS TINERETUL SILISTEA    4 – 4 (4-1)
Au  marcat: Pate (min 12, 40), Preda (min 32), Mihai (min 21 autogol) respectiv Oancea (min 34), Tudor (min 53), Tufan (min 68,71)

CS Unirea Tiganesti: Craciun A – Campeanu, Preda, Olteanu, Dutu, Ancu (min 46 Stafie), Paun, Pate, Matei (min 46 Ologeanu), Craciun L, Calin (min 68 Paun)

Avertismente: Campeanu

Antrenor: Ion Cojocaru

AS Tineretul Silistea: Neacsu – Mihai, Tudor, Mihai (min 89 David), Capraru, Garnita, Anghel, Tufan, Diaconescu M (min 46 Dobrinescu), Diaconescu A, Oancea

Avertismente: Capraru

Antrenor: Petre Garnita

–––––––––––––––––––––––––––––––––––

3) C S VIATA NOUA OLTENI – CS AVANTUL BRAGADIRU     – joc  amanat

–––––––––––––––––––––––––––––––––––

4) A.S. ATLETIC ORBEASCA – CS ASC SEACA    8 – 0  (3-0)
Au  marcat: Ghimis M (min 11), Gheorghe (min 37,57), Ghimis  A (min 42,51), Dumitrescu (min 65), Tudor (min 73), Oprea (min 78)

AS Atletic Orbeasca: Tufa – Cotea, Gheorghe (min 60 Tudor), Miu, Rusanu, Ene, Ghimis M, Oprea, Binciu, Ghimis A (min 60 Dumitrescu), Neacsu (min 70  Mihai)

Antrenor: Dragomir Anisor

CS ASC Seaca: Tona – Stefan, Chiva, Peta, Foamete (min 50 Camen), Pietreanu, Miu, Scurtu, Ilie, Tene, Balan (min 46 Cutieru)

Antrenor:  Balasoiu Lucian

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

5) ACS ASTRA PLOSCA – ACS AJAX BOTOROAGA    5 – 3 (2-2)
Au  marcat: Lupu (min 29,57,59), Niculae (min 31), Iorga (min 50) respectiv Ilina (min 14,17), Tufan (min 90)

ACS Astra Plosca: Chirescu – Iorga, Streche (min 40 Boitan), Stavarache, Lupu, Niculae, Urucu, Mihaita (min 42 Eremia), Razvan (min 87 Ciobanu), Parjolea, Stan (min 74 Lacoviste)

Avertismente: Lupu, Parjolea, Lacoviste  /  Eliminari: Chirescu Laurentiu (min 39)

Antrenor: Lacoviste Marius

ACS Ajax Botoroaga: Dragne – Grigorescu (min 51 Carstea), Ungureanu, Ilina (min 70 Gherghescu), Macovei, Grosu, Alexandru (min 77 Sava), Tufan, Ciulacu, Radulescu, Gheorghe

Avertismente: Ungureanu / Elimniari: Grosu Iulian (min 55)

Antrenor: Cojocaru Mihai

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

6) ACS DRAGANESTI VLASCA – C.S. NANOV    1 – 1 (0-1)
Au  marcat: Bogatu (min 63) respectiv Voicila (min 33)

ACS Draganesti Vlasca: Cristea – Matei (min 46 Bratu), Serbanescu, Voicu (min 64 Grejdan), Bogatu L, Calugareanu, Coporan (min 75 Baltatu), Tarnacop, Bogatu I, Moraru, Chelus

Avertismente: Bogatu L, Bogatu  I

Antrenor: Razvan Glavan

CS Nanov:  Manta – Dima, Dana, Zamfir, Pletea, Ghibirdic, Marin (min 64 Burca), Cristea (min 77 Voicila D), Mares, Voicila I ( min 75 Olteanu), Stafie (min 88 Moraru)

Avertismente: Voicila  I

Antrenor: Florea Voicila

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

7) FCM 2 ALEXANDRIA – CS UNIREA PETROLUL VIDELE    7 – 3 (3-1)
Au  marcat:Barbalata (min 8, 39,76), Chitu (min 18), Ciocan (min 62), Lincan (min 64), Grosu (min 68) respectiv Voicu (min 10), Burcea (min 67), Pistol (min 78)

FCM 2 Alexandria: Apostol – Soare, Ciambru, Marin, Petcu (min 64 Grosu), Epure (min 70 Pieleanu), Lincan, Calin (min 71 Dicu), Bosoteanu, Chitu (min 60 Ciocan), Barbalata

Antrenori: Cristian Pirjolea si Marian Botea

CS Unirea Petrolul Videle: Lazar (min 21 Becheanu) – Pitigoi, Iancu, Zamfir, Voicu (min 77 Ruta), Burcea, Pistol, Burlacu, Raportaru, Radoi (min 61 Vladoi), Dragomir (min 73 Tofan)

Antrenor: Ion Ciupageanu

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

8) AS VIITORUL BUTESTI – CS RAPID BUZESCU    0 – 5 (0-2)

Au  marcat: Neacsu (min 2), Sindie (min 13, 60), Cazacu (min 50), Nica (min 52)

AS Viitorul  Butesti: Badea – Predusca (min 56 Necula D), Dragan, Popa  C, Popa  F (min.51 Popescu), Neacsu (min 72 Briceag), Necula C (min 21 Stancescu), Mares, Calin, Botoroaga, Cojocaru

Avertismente:  Popa

Antrenor: Popa Gabriel

CS Rapid Buzescu: Alecu – Buzica, Dobre, Badea, Slavitescu, Slobozeanu (min 62 Trifu), Gheorghe, Necsoi (min 72 Parva), Sabou (min 46 Cazacu), Sindie, Nica (min 62 Molea)

Avertismente: Badea

Antrenor: Raducu Florin

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*