Casetele tehnice la meciurile din ultima etapa din Liga 4 de sambata

zimnicea AJF Teleorman a publicat pe site-ul institutiei casetele tehnice la meciurile din etapa cu numarul 2 a Ligii 4. Vi le prezentam si noi mai jos:
1) AS TINERETUL SILISTEA – ACF DUNAREA ZIMNICEA    2 – 3 (1-2)
Au marcat: Oancea (min 27), Popa (min 59) respectiv Marinescu (min16, 90+5), Badea Nicu (min 21)

AS Tineretul Silistea: Neacsu – Mihai (min 77 Dragne), Popa, Anghel (min 25 Ciobanu), Capraru, Garnita, Grecu  (min 61 Drinescu), Ciobanu, Diaconescu Mihai, Oancea (min 69 Diaconescu Marius), Tufan

Avertismente:Ciobanu, Grecu, Tufan

Antrenor: Petre Ganita

ACF Dunarea Zimnicea: Stoica – Pascu (min 46 Gradinaru), Magureanu, Deca, Neacsu (min 83 Marin), Dasa, Vulcan, Badea, Neacsu, Botea, Marinescu

Avertismente: Magureanu, Neacsu

Antrenor: Sica Tote

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––

2) CS AVANTUL BRAGADIRU – CS UNIREA TIGANESTI    3 – 1 (0-0)
Au marcat: Cotruta (min 51), Cristea (min 56), Olteanu (min 82) respectiv Paun (min 69)

CS Avantul Bragadiru: Craciun – Cotruta, Ancu (min 74 Olteanu), Firica, Dinca, Cocos (min 54 Neacsu), Cristea, Luca, Capra, Balan, Trestenicu (min 67 Caldararu)

Avertismente: Capra, Cotruta, Dinca, Cristea

Antrenor: Beniamin Cristea

CS Unirea Tiganesti: Gologan – Paun, Olteanu, Campeanu, Calin (min 79 Stafie), Craciun, Pate (min 59 Preda), Paun, Ancu, Ologeanu (min 46 Nitu), Dutu

Avertismente: Paun, Calin, Stafie

Antrenor: Ion Cojocaru

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––

3) CS ASC SEACA – CS VIATA NOUA OLTENI     –  joc nedisputat

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––

4) ACS AJAX BOTOROAGA – A.S. ATLETIC ORBEASCA    4 – 2 (2-1)
Au marcat: Ilina (min 19), Gheorghe (min 42), Radulescu (min 60), Brezoi (min 62) respectiv Dumitrescu (min 41), Ghimis (min 89)

ACS Ajax Botoroaga: Dragne – Tudor, Nica, Ciulacu, Radulescu, Tufan, Brezoi (min 75 Sava), Gherghescu (min 46 Alexandru), Gheorghe (min 66 Macovei), Ilina (min 58 Tudor), Grigorescu

Antrenor: Eugen Besleaga

AS Atletic Orbeasca: Tufa – Mihai, Cotea, Miu D, Rusanu, Miu T, Ghimis A, Oprea, Ghimis M, Dumitrescu, Neacsu (min 46 Gheorghe)

Antrenor:  Anisor  Dragomir

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––

5) C.S. NANOV – ACS ASTRA PLOSCA    0 – 1 (0-1)
A marcat: Urucu (min 34)

CS Nanov: Dragomir (min 66 Manta)– Dima, Dana, Zamfir, Pletea, Marin (min 77 Mares), Cristea, Voicila I (min 51 Burca), Stoian, Stanciu, Voicila D (min 71 Moraru)

Antrenor: Florea Voicila

ACS Astra Plosca: Boitan – Mihaita, Lupu (min 60 Voicu), Chiriac, Iorga, Streche (min 58 Stan), Nicolae (min 90 Tucmeanu), Parjolea, Urucu, Stavarache (min 87 Eremia), Lascu

Avertismente: Streche, Iorga

Antrenor: Marius Lacoviste

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

6) CS UNIREA PETROLUL VIDELE – ACS DRAGANESTI VLASCA    3 – 5 (1-2)
Au marcat: Olteanu (min14), Raportaru (min79), Burcea (min 60) respectiv Moraru (min 18), Matei (min 34), Tarnacop (min 49), Calugareanu (min 68), Kouyate (min 72)

CS Unirea Petrolul Videle: Stoicescu – Zamfir, Iancu, Burlacu, Raportaru, Pistol, Voicu, Burcea (min 78 Becheanu), Radoi (min 54 Tofan), Olteanu, Dragomir (min 60 Ruta)

Avertismente: Radoi, Raportaru, Voicu, Pistol

Antrenor: Ion Ciupageanu

ACS Draganesti Vlasca: Cristea – Chelus, Dumitru, Bogatu, Tarnacop (min 61 Kouyate), Coporan (min 50 Voicu), Bogatu, Matei (min 80 Calugareanu), Serbanescu, Dumitru, Moraru (min 72 Baltatu)

Avertismente: Bogatu, Vociu

Antrenor: Razvan Glavan

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

7) CS RAPID BUZESCU – FCM 2 ALEXANDRIA    3 – 2 (1-1)
Au marcat: Nica (min 34,52), Sindie (min 56) respectiv Barbalata (min 27,90)

CS Rapid Buzescu: Alecu – Buzica, Badea, Nastase, Slavitescu, Dobre, Slobozeanu (min 68 Salaman), Necsoi (min 72 Chircalan), Sindie (min 56 Cretan), Sabou (min 56 Cazacu), Nica

Antrenor: Florin Raducu

FCM 2 Alexandria: Cristica – Soare, Dicu, Ciambru, Pieleanu, Lincan, Pirjolea (min 74 Grosu), Badoi, Petcu (min 65 Ciocan), Chitu, Barbalata

Avertismente: Ciambru

Antrenor: Cristian Parjolea

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

8) CS METALUL PERETU – A.S. VIITORUL BUTESTI    6 – 2 (3-1)

Au marcat: Turcin (min 8,31,38,50,54), Stefan (min 90) respectiv Cojocaru (min 30), Popa (min 65)

CS Metalul Peretu: Matei – Dandu, Radu (min74 Iaurum L), Gheorghe (min 66 Calota), Stefan, Iaurum  M, Carabasu, Ciofalca (min 58 Almajanu), Turcin, Purcarea  (min 55 Burcea), Baltaretu

Avertismente: Iaurum, Baltaretu

Antrenor: Adrian Petrus

AS Viitorul Butesti: Badea – Predusca, Popa C (min 75 Popa G), Dragan, Stancescu, Popa F (min 55 Necula), Neacsu (min 46 Popescu), Botoroaga, Mares, Calin, Cojocaru (min 65 Pricopie)

Avertismente: Calin, Botoroaga, Eliminari: Calin Marius (CR – 2CG / min 71)

Antrenor: Gabriel Popa

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*