DELEGARI ARBITRI | LIGA 4 | ETAPA 12

 Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS – Sambata 16.11.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 

 ACS AVANTUL BRAGADIRU – CS METALUL PERETU

Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Sorin Manea, Daniel Neagu (ambii Alexandria), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu (Alexandria) – Vali Mihaila (Magura), Mariana Badea (Nanov) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

CS RAPID BUZESCU – ACS AJAX BOTOROAGA

Adrian Buica (Alexandria) – Alin Soare (Turnu Magurele), Ovidiu Marinel (Brebina), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Gabriel Costea (Maldaeni), Lucian Epure (Cosoteni) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

AS STEAUA SPATAREI – ACS ASTRA PLOSCA

Mircea Belinas (Zimnicea) – Bogdan Pana (Alexandria), Ionut Purcea (Videle), Rez. Mihai Traistaru (Videle) – seniori

Ionut Purcea – Mihai Traistaru, Andreea Mirea (toti Videle) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

ACS CETATEA TURNU MAGURELE – AS VICTORIA LUNCA

Cristian Beznea (Piatra)– Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Adrian Cojocaru (Zimnicea), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Alexandru Geanta (Magura), Florin Mitran (Plosca) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

ACS DRAGANESTI VLASCA – AS VIITORUL BUTESTI

Liviu Minca (Videle) – Adrian Mutu (Alexandria), Dorinel Luca (Videle), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele)  – seniori

Eduard Fratila – Robert Carp, Ionut Carabasu (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

* Jocul se disputa pe terenul din Branceni

AS AVINTUL STEJARU – ACS ATLETIC ORBEASCA

Ciprian Bratoi (Turnu Magurele) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Alexandru Dinca (Videle), Rez.Darius Beznea (Piatra) – seniori

Darius Beznea (Piatra) – Ianis Asadurian, Teodor Oancea (Ambii Alexandria) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

AS UNIREA MOSTENI – AS VOINTA SAELELE 2017

Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Mihai Bajan (Videle), Rez. Stefan Luca (Mereni) – seniori

Stefan Luca (Mereni) – Ionut Predoi (Botoroaga), Florin baciu (Videle) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

CS UNIREA TIGANESTI – CSM 2 ALEXANDRIA

Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Liviu Barbu (Videle), Ionel Nisipeanu (Piatra), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Cristian Javla, Florentina Oprea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Catalin Cusca (Alexandria)

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*