DELEGĂRI ARBITRI | LIGA 5 | ULTIMA ETAPA A TURULUI

Liga a-V-a –  Duminica  08.12.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30  ultima etapa  a turului

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – AS RECOLTA SFINTESTI

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Catalina Nan, Sorin Fudulu (ambii Alexandria) – seniori

Gabriel Costea (Maldaeni) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Alexandru Geanta (Alexandria) – juniori

Observator: George  Haidu (Maldaeni)

ACS VIITORUL VIDELE – AS VIITORUL DIDESTI

Adrian Buica (Alexandria) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Ovidiu Marinel (Brebina) – seniori

Catalin Popa (Rosiori  de Vede) – Monica Rizea, Pavelina Ciornei (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

CS FLACARA CALINESTI – AS FLACARA LITA

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Eduard Fratila, Bogdan Doicut (ambii Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila (Turnu Magurele) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Adrian Mutu (Alexandria) – juniori

Observator: Dan Prodan (Turnu  Magurele)

AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – CS VITANESTI

Cristian  Ilie (Turnu Magurele) – Ion Cucu (Poroschia), Bogdan Pana (Alexandria) – seniori

Lucian Epure – Leonard  Epure (ambii Cosoteni), Alexandru Corbea (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

C S VIRTOAPE – AS VIITORUL SACENI

Cristian  Andrei (Turnu Magurele) – Alexandru Dinca (Videle), Dorinel Luca  (Mereni) – seniori

Catalin Columban (Videle) – Florin Ciobanu (Mereni), Ionut Predoi (Botoroaga) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – AS VIITORUL BLEJESTI

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Robert Chioreanu, Alin Soare (ambii Turnu Magurele) – seniori

Ionela Lungu – Teodor Oancea, Marian Burcin (toti Alexandria) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

ACS TINERETUL SUHAIA – AS GLORIA MERISANI

Ionut Dogeanu (Videle) – Daniel Neagu (Alexandria), Ionel Galateanu (Guruieni) – seniori

Sorin Sisu (Plosca) – Cosmin Negrea, Mihnea  Balan (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – AS PROGRESUL NENCIULESTI

Marian Grosu (Buzescu) – Stefan Stinga, Marius Sandulescu (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Cornel Ghebaura – Robert Carp, Albert Creanga (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Florea Coman (Alexandria)

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*