Galerii Foto

Arhiva foto BitNews.ro

1 august 2012: Cupa Romaniei: AS Termo 1-4 CS Stefanesti

20 iulie 2012: Alize Cornet – Eva Birnerova 6-4/2-6/6-4

20 iunie 2012: Baraj Liga 3 : FC Chitila 1-2 FC UNIREA CÂMPINA

12 iunie: FINALA LIGA 4 BUCURESTI : CHITILA 1-0 TERMO

8 iunie 2012: PlayOff Bucurest: Termo invinge cu 2-1 Dinamo III

3 aprilie 2012: Termo I 5-1 Aversa , Liga 4 Bucuresti

1 aprilie 2012 : Juventus Bucuresti 1-1 Luceafarul Oradea

2 decembrie 2011 Viitorul Jilava 2-3 Termo I , Cupa Romaniei

12 noiembrie 2012 : Juventus Bucureşti 1-1 FC Timişoara, Liga 2

4 noiembrie 2011 Carpati Sinaia 2-1 Chimia Vadu Sapat, Liga A Prahova

2 noiembrie 2011 Rugby Under 19: Russia 36 – 8 Netherlands

2 noiembrie 2011 Rugby: Romania U19 8-24 Georgia U19

28 octombrie 2011 Comprest GIM Bucureşti 1-1 Eolica Baia , Liga 3

21 octombrie 2011 Progresul 5-1 Aversa , Liga 4 Bucuresti

14 octombrie 2011 Inter Voluntari 1-4 Nida Popesti Leordeni , Liga 4 Bucuresti

14 octombrie 2011 Rapid II 0-0 CS Eforie , Liga III

14 octombrie 2011: Dunarea Turris Turnu Măgurele 0-0 CONPET Ploieşti , Liga III

11 octombrie 2011 Termo I 11-0 CS Electrica , Cupa Romaniei

7 octombrie 2011 TERMO Longevity 6-0 CLINCENI II

29 septembrie 2011 Rapid II 1-3 Unirea Slobozia , Liga 3

23 septembrie 2011 TERMO 1 Longevity 5-1 VIITORUL JILAVA

23 septembrie 2011 FC Voluntari 2-0 Dunarea Calarasi , Liga III

23 septembrie 2011 Juventus Bucuresti 1-2 FC Arges live Liga 2

17 septembrie 2011 Caraimanul Buşteni 2-1 Unirea Urlaţi , Liga A Prahova

16 septembrie 2011 Rapid II 2-2 FC Voluntari , Liga III

15 septembrie 2011 PROGRESUL 0-4 VOINTA , Liga 4 Bucuresti

9 septembrie 2011 Sc. Marius Lacatus 2-0 Progresul Bucuresti, Liga 4 Bucuresti

9 septembrie 2012 Romprim – CS Electrica , Liga 4 Bucuresti

6 septembrie 2011 Juventus Bucuresti 4-1 Dinamo II , Cupa Romaniei

2 septembrie 2011 Rapid II 1-2 CS Balotesti , Liga III

26 august 2011 Juventus Bucureşti 2-1 FC Maramureş , Liga II

23 august 2011 Phoenix Ulmu 0-2 Viitorul Constanta

19 august 2011 Rapid II 0–2 CS Afumati

19 august 2011 Phoenix Ulmu 0–6 ACS Berceni

16 august 2011 CS Phoenix Ulmu 3-2 ACS Berceni , Cupa Romaniei

19 iulie 2011 Sorana Cirstea vs Diana Enache – BCR Open Ladies

19 iulie 2011 Laura Thorpe vs Renata Voracova

19 iulie 2011 Raluca Olaru vs Laura Pous – Tio

19 iulie 2011 Annalisa Bona vs Elena Bogdan

2 iunie 2011 Concordia2 Chiajna 2-3 Metaloglobus : Finala PlayOff Bucuresti

30 mai 2011 Cocordia 2 Chiajna 6 – 4 Metaloglobus , finala Cupa Romaniei Bucuresti

24 mai 2011 Metaloglobus 5-3 Progresul Cernica , la play-off Bucuresti

20 mai 2011 Unirea Tricolor 3-1 Progresul Cernica dupa penalty-uri.

20 mai 2011 Concordia Chiajna 2 – Mircea Eliade

6 mai 2011 Comprest GIM 0-2 Rapid II

3 mai 2011 Rapid II 4-1 ABC Stoicescu

29 aprilie 2011 Metalogobus – Progresul : Liga 4

15 aprilie 2011 AFC PROGRESUL 0-2 UNIREA TRICOLOR

12 aprilie 2011 Electroaparataj 4 – 3 Sportul Studentesc III