Liga 4 Bucuresti 2017/2018 – etapa 1

Incepe Liga 4 din Bucuresti cu CSA Steaua si Academia Rapid ca favorite la promovare, Steaua debuteaza de la ora 17:00 pe terenul 5 din Ghencea iar rapidistii aprind nocturna pe stadionul Giulesti incepand cu ora 20:00

Se zvonea ca cele doua echipe de stat vor fi televizate pe DigiSport respectiv DolceSport !

Programul complet al primei etape:

CSA Steaua – AFC Venus , ora 17:00, Ghencea
Academia Rapid – Progresul 2005 , ora 20:00, Giulești

FC Carmen – AFC Rapid 17:00, stadion IMGB
Progresul Spartac – Romprim 17:00, Spartac
Comprest – Sportul 17:00, Rocar
FC Tricolorul – AS Termo 17:00, Coresi

ACS Victoria – CS FC Dinamo 11:00, Coresi
AFC Asalt – Metaloglobus 2 17:00, Electromagnetica

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Liga 4 Bucuresti 2017/2018 – etapa 1”

  1. vf says:

    CARMEN – AFC RAPID 3-0(2-0)
    Vineri, ora 17.00
    Stadion: IMGB
    Arbitru: Alexandru Ion
    Asistenți: Alexandru Palcau și Nicolas Spînu
    Rezervă: Constantin Vlad

    PROGRESUL SPARTAC II – ROMPRIM 3-5
    Vineri, ora 17.00
    Stadion: Spartac
    Arbitru: Alexandru Cucu
    Asistenți: Mihai Deaconu și Mihai Stoica
    Rezervă: Claudiu Bucur

    CSA STEAUA – VENUS 6-0 (3-0)
    Vineri, ora 17.00
    Stadion: Steaua (teren 5)
    Arbitru: Sergiu Anton
    Asistenți: Daniel Călin și Andrei Dumitrescu
    Rezervă: Alexandru Biju

    COMPREST – SPORTUL STUD. 2-1
    Vineri, ora 17.00
    Stadion: Rocar
    Arbitru: Stănică Oancea
    Asistenți: Constantin Breoi și Daniel Belu
    Rezervă: Ioan Sterp

    TRICOLOR – TERMO 2-1
    Vineri, ora 17.00
    Stadion: Coresi
    Arbitru: Sorin Ifrosa
    Asistenți: Gabriel Grama și Adrian Stancu
    Rezervă: Iustin Isac

    ACADEMIA RAPID – PROGRESUL 2005 13-0
    Vineri, ora 20.00
    Stadion: Giulești
    Arbitru: Constantin Diaconu
    Asistenți: George Sotir și Răzvan Marin
    Rezervă: Petrișor Gheorghe

    VICTORIA – CS FC DINAMO
    Sâmbătă, ora 11.00
    Stadion: Coresi
    Arbitru: Mihai Ene
    Asistenți: Alin Briceag și Raluca Sîrghi
    Rezervă: Sergiu Oancea

    FC ASALT – METALOGLOBUS II
    Sâmbătă, ora 17.00
    Stadion: Electromagnetica
    Arbitru: Constantin Vlad
    Asistenți: Mihai Stoica și Alexandru Nidelea
    Rezervă: Cătălin Ducman

Leave a Reply

*