Liga 4 / Duelul primelor doua clasate din aceasta etapa: Rapid Buzescu intalneste pe Astra Plosca

buzescuLiga a- IV-a – Sambata 16.09.2017  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) CS AVANTUL BRAGADIRU – AS TINERETUL SILISTEA     –
Ionut Dogeanu (Videle) – Stefan Creanga, Laurentiu Mitrofan (ambii Turnu Magurele), Rez. Robert Plocon (Turnu Magurele) – seniori

Robert Plocon – Mihai Calin, Florin Pastrama (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Petrus Ene (Plosca)

2) CS ASC SEACA – ACF DUNAREA ZIMNICEA     –
Ionut Botea – Bogdan Pana  (ambii Alexandria) , Marinel Ovidiu (Rosiori de Vede), Rez. Valentin Luca (Videle) – seniori

Valentin Luca – Andrei Toma, Daniel Luca (toti Videle) – juniori

Observator: Nicolae Raceala (Rosiori de Vede)

3) ACS AJAX BOTOROAGA – CS UNIREA TIGANESTI     –
Adrian Buica (Alexandria) – Florin Stan (Poroschia), Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Rez. Georgel Dumitru (Rosiori de Vede) – seniori

Georgel Dumitru – Teodor Gheorghe, George Botoghina (toti  Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

4) CS NANOV – CS VIATA NOUA OLTENI     –   nu se disputa

5) CS UNIREA PETROLUL VIDELE – AS ATLETIC ORBEASCA     –
Aurel Peia (Alexandria) – Alin Soare, Cosmin Ciocan (ambii Turnu Magurele),Rez. Adrian Mutu (Alexandria) – seniori

Adrian Mutu – Alin Pana, Marius Pate (toti Alexandria) – juniori

Observator:  Iulian Ancu (Alexandria)

6) CS RAPID BUZESCU  –  ACS ASTRA PLOSCA     –
Marius Bobe – Alexandru Draghici (ambii Videle), Sorin Vasile (Alexandria), Rez. Mihai Rotaru (Alexandria) – seniori

Mihai Rotaru (Alexandria) – Florentina Lungu  (Galateni), Monica Rizea (Alexandria) – juniori

Observator:  George Popa (Alexandria)

7) AS VIITORUL BUTESTI –  ACS DRAGANESTI VLASCA     –
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Constantin Bogdan (Peretu), Daniel Neagu (Alexandria), Rez. Florentin Curca (Rosiori de Vede) – seniori

Florentin Curca – Andrei Grecu, Lucian Epure (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

8) CS METALUL PERETU – FCM  2  ALEXANDRIA     –

Liviu Minca (Videle) – Aurel Tanase (Rosiori de Vede), Mihai Bajan (Videle), Rez. Alexandru Maican (Turnu Magurele) – seniori

Alexandru Maican – Madalin Nedelcu, Octavian Petre (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*