Liga 4 / Programul meciurilor si brigazile de arbitri la etapa cu numarul 10

botoroagaLiga a- IV-a – Sambata 11.11.2017  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) CS UNIREA PETROLUL VIDELE – CS NANOV     –
Cristian Andrei  –  Robert Chioreanu, Laurentiu Mitrofan (toti Turnu Magurele), Rez. Alexandru Catruna (Plosca) – seniori

Alexandru Catruna (Plosca) – Tibi Spataru (Alexandria), Ionel Nisipeanu (Piatra) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

2) CS RAPID BUZESCU – ACS AJAX BOTOROAGA     –
Adrian Buica – Sorin Vasile (ambii Alexandria), Stefan Creanga (Turnu Magurele), Rez. Stefan Stinga (Rosiori de Vede) – seniori

Stefan Stinga – Stoian Valentin, Mihai Jianu  (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Catalin Cusca (Alexandria)

3) AS VIITORUL BUTESTI – CS ASC SEACA     –
Mihai Rotaru – Daniel Neagu (ambii Alexandria), Ionut Vintila (Videle), Rez. Robert Tofan (Videle) – seniori

Robert Tofan (Videle) – Valentin Luca (Mereni), Vlad Ruta (Videle) – juniori

Observator: Nicu Lixandru (Alexandria)

4) FCM 2 ALEXANDRIA – CS AVINTUL BRAGADIRU     –
Alexandru Maican (Turnu Magurele) – Aurel Tanase (Rosiori de Vede), Ciprian Bratoi (Turnu Magurele), Rez. Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – seniori

Mihai Tutunaru – Florin Pastrama, Eduard Fratila (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

* Jocul se disputa pe terenul CSS Peco din Alexandria

5) ACS DRAGANESTI VLASCA – AS TINERETUL SILISTEA     –
Ionut Botea  (Alexandria) – Mihai Petrescu (Videle), Bogdan Pana (Alexandria), Rez. Marian Mustaciosu (Guruieni) – seniori

Marian Mustaciosu (Guruieni) – Daniel Jianu (Alexandria), Seher Karabiyk (Bragadiru) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

6) ACS ASTRA PLOSCA – ACF DUNAREA ZIMNICEA     –
Aurel Peia (Alexandria) – Florin Stan (Poroschia), Catalina Nan (Alexandria), Rez. Octavian Petre (Turnu Magurele) – seniori

Octavian Petre – Valentina Manole, Madalin Nedelcu (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

7) AS ATLETIC ORBEASCA – CS UNIREA TIGANESTI     –
Mircea  Belinas (Zimnicea) – Alin Soare (Turnu Magurele), Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu – George Botoghina, Valentin Subtirelu (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator:  Petre Rusu (Rosiori de Vede)

8) CS VIATA NOUA OLTENI – CS METALUL PERETU     – nu se disputa

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*