Liga 4 / Sâmbătă e prima etapă a returului de campionat. Metalul Peretu întâlnește pe Dunărea Zimnicea

metalul peretu junioriLiga a- IV-a – Sambata 24.02.2018  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30
1) CS METALUL PERETU – ACF DUNAREA ZIMNICEA     –
Marius  Bobe  – Alexandru Draghici, Andrei Baciu (toti Videle), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu – Andrei Grecu, Lucian Epure (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Nicolae Raceala (Rosiori de Vede)

2) AS TINERETUL SILISTEA – C S UNIREA TIGANESTI     –
Ionut Dogeanu (Videle) – Ilie Constantin (Tatarastii de Sus), Ovidiu Marinel (Rosiori de Vede), Rez. Catalin Columban (Videle) – seniori

Catalin Columban – Marian Salici, Valentin Luca (toti Videle) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

3) CS AVANTUL BRAGADIRU – C S VIATA NOUA OLTENI     –  nu se  disputa
4) CS ASC SEACA – A.S. ATLETIC ORBEASCA     –
Mihaita Alexe (Turnu Magurele) – Danut Miu, Alexandru Petre (ambii Rosiori de Vede), Rez. Crsitian Beznea (Piatra) –seniori

Cristian Beznea – Danut Jianu, Ionel Nisipeanu (toti Piatra) – juniori

Observator: Ion Stefan Buzescu)

5) ACS AJAX BOTOROAGA – ACS ASTRA PLOSCA     –
Valentin  Naidin – Alin  Soare (ambii Turnu Magurele), Aurel Tanase (Rosiori de Vede), Rez. Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – seniori

Mihai Tutunaru – Ionut Carabasu, Eduard Fratila (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

6) C.S. NANOV – ACS DRAGANESTI VLASCA     –
Adrian Buica (Alexandria) – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Stefan Cranga (Turnu Magurele), Rez. Marian Mustaciosu (Guruieni) – seniori

Marian Mustaciosu (Guruieni) – Adrian Mutu (Alexandria), Ionela Lungu (Galateni) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

7) CS UNIREA PETROLUL VIDELE – FCM 2 ALEXANDRIA     –
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Constantin Bogdan (Peretu), Rez. Georgel Dumitru (Rosiori de Vede) – seniori

Georgel Dumitru – Mihai Jianu, George Botoghina (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel  Rusu (Rosiori de Vede)

8) C S RAPID BUZESCU – A.S. VIITORUL BUTESTI     –

Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Liviu Barbu (Videle), Florin Stan (Poroschia), Rez. Robert Plocon(Turnu Magurele) – seniori

Octavian Petre – Bogdan Doicut, Alexandru Sima (toti Turnu Magurele) – junior

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*