Liga 4 va începe sâmbătă, 24 februarie. Programul returului

astra plosca golDupă o perioadă lungă de iarnă în care echipele din Liga 4 au fost în vacanță, sâmbătă se vor relua jocurile în campionatul nostru județean cel mai important. Lupta pentru primul loc se va da între Rapid Buzescu și Astra Plosca. Pe primul loc este echipa lui Florin Răducu care are 36 de puncte, cu două mai multe decât formația lui Laurențiu Lacoviște. Cele două echipe se vor întâlni în etapa cu numărul 19 la Plosca.

Mâine vom reveni cu detalii în privința transferurilor făcute de cele două echipe în această iarnă, însă perioada de transferuri se va închide abia vineri.

Programul returului în Liga 4:

Etapa 16 24-02-2018

1) C S METALUL PERETU – ACF DUNAREA ZIMNICEA –
2) AS TINERETUL SILISTEA – C S UNIREA TIGANESTI –
3) CS AVINTUL BRAGADIRU – C S VIATA NOUA OLTENI –
4) CS ASC SEACA – A.S. ATLETIC ORBEASCA –
5) ACS AJAX BOTOROAGA – ACS ASTRA PLOSCA –
6) C.S. NANOV – ACS DRAGANESTI VLASCA –
7) CS UNIREA PETROLUL VIDELE – FCM 2 ALEXANDRIA –
8) C S RAPID BUZESCU – A.S. VIITORUL BUTESTI –

Etapa 17 03-03-2018

1) ACF DUNAREA ZIMNICEA – AS TINERETUL SILISTEA –
2) C S UNIREA TIGANESTI – CS AVINTUL BRAGADIRU –
3) C S VIATA NOUA OLTENI – CS ASC SEACA –
4) A.S. ATLETIC ORBEASCA – ACS AJAX BOTOROAGA –
5) ACS ASTRA PLOSCA – C.S. NANOV –
6) ACS DRAGANESTI VLASCA – CS UNIREA PETROLUL VIDELE –
7) FCM 2 ALEXANDRIA – C S RAPID BUZESCU –
8) A.S. VIITORUL BUTESTI – C S METALUL PERETU –

Etapa 18 10-03-2018

1) C S METALUL PERETU – AS TINERETUL SILISTEA –
2) CS AVINTUL BRAGADIRU – ACF DUNAREA ZIMNICEA –
3) CS ASC SEACA – C S UNIREA TIGANESTI –
4) ACS AJAX BOTOROAGA – C S VIATA NOUA OLTENI –
5) C.S. NANOV – A.S. ATLETIC ORBEASCA –
6) CS UNIREA PETROLUL VIDELE – ACS ASTRA PLOSCA –
7) C S RAPID BUZESCU – ACS DRAGANESTI VLASCA –
8) A.S. VIITORUL BUTESTI – FCM 2 ALEXANDRIA –

Etapa 19 17-03-2018

1) AS TINERETUL SILISTEA – CS AVINTUL BRAGADIRU –
2) ACF DUNAREA ZIMNICEA – CS ASC SEACA –
3) C S UNIREA TIGANESTI – ACS AJAX BOTOROAGA –
4) C S VIATA NOUA OLTENI – C.S. NANOV –
5) A.S. ATLETIC ORBEASCA – CS UNIREA PETROLUL VIDELE –
6) ACS ASTRA PLOSCA – C S RAPID BUZESCU –
7) ACS DRAGANESTI VLASCA – A.S. VIITORUL BUTESTI –
8) FCM 2 ALEXANDRIA – C S METALUL PERETU –

Etapa 20 24-03-2018

1) C S METALUL PERETU – CS AVINTUL BRAGADIRU –
2) CS ASC SEACA – AS TINERETUL SILISTEA –
3) ACS AJAX BOTOROAGA – ACF DUNAREA ZIMNICEA –
4) C.S. NANOV – C S UNIREA TIGANESTI –
5) CS UNIREA PETROLUL VIDELE – C S VIATA NOUA OLTENI –
6) C S RAPID BUZESCU – A.S. ATLETIC ORBEASCA –
7) A.S. VIITORUL BUTESTI – ACS ASTRA PLOSCA –
8) FCM 2 ALEXANDRIA – ACS DRAGANESTI VLASCA –

Etapa 21 31-03-2018

1) CS AVINTUL BRAGADIRU – CS ASC SEACA –
2) AS TINERETUL SILISTEA – ACS AJAX BOTOROAGA –
3) ACF DUNAREA ZIMNICEA – C.S. NANOV –
4) C S UNIREA TIGANESTI – CS UNIREA PETROLUL VIDELE –
5) C S VIATA NOUA OLTENI – C S RAPID BUZESCU –
6) A.S. ATLETIC ORBEASCA – A.S. VIITORUL BUTESTI –
7) ACS ASTRA PLOSCA – FCM 2 ALEXANDRIA –
8) ACS DRAGANESTI VLASCA – C S METALUL PERETU –

Etapa 22 07-04-2018 (SAMBATA PASTELUI)

1) C S METALUL PERETU – CS ASC SEACA –
2) ACS AJAX BOTOROAGA – CS AVINTUL BRAGADIRU –
3) C.S. NANOV – AS TINERETUL SILISTEA –
4) CS UNIREA PETROLUL VIDELE – ACF DUNAREA ZIMNICEA –
5) C S RAPID BUZESCU – C S UNIREA TIGANESTI –
6) A.S. VIITORUL BUTESTI – C S VIATA NOUA OLTENI –
7) FCM 2 ALEXANDRIA – A.S. ATLETIC ORBEASCA –
8) ACS DRAGANESTI VLASCA – ACS ASTRA PLOSCA –

Etapa 23 14-04-2018 – 12:30

1) CS ASC SEACA – ACS AJAX BOTOROAGA –
2) CS AVINTUL BRAGADIRU – C.S. NANOV –
3) AS TINERETUL SILISTEA – CS UNIREA PETROLUL VIDELE –
4) ACF DUNAREA ZIMNICEA – C S RAPID BUZESCU –
5) C S UNIREA TIGANESTI – A.S. VIITORUL BUTESTI –
6) C S VIATA NOUA OLTENI – FCM 2 ALEXANDRIA –
7) A.S. ATLETIC ORBEASCA – ACS DRAGANESTI VLASCA –
8) ACS ASTRA PLOSCA – C S METALUL PERETU –

Etapa 24 21-04-2018 – 12:30

1) ACS AJAX BOTOROAGA – C S METALUL PERETU –
2) C.S. NANOV – CS ASC SEACA –
3) CS UNIREA PETROLUL VIDELE – CS AVINTUL BRAGADIRU –
4) C S RAPID BUZESCU – AS TINERETUL SILISTEA –
5) A.S. VIITORUL BUTESTI – ACF DUNAREA ZIMNICEA –
6) FCM 2 ALEXANDRIA – C S UNIREA TIGANESTI –
7) ACS DRAGANESTI VLASCA – C S VIATA NOUA OLTENI –
8) ACS ASTRA PLOSCA – A.S. ATLETIC ORBEASCA –

Etapa 25 28-04-2017

1) ACS AJAX BOTOROAGA – C.S. NANOV –
2) CS ASC SEACA – CS UNIREA PETROLUL VIDELE –
3) CS AVINTUL BRAGADIRU – C S RAPID BUZESCU –
4) AS TINERETUL SILISTEA – A.S. VIITORUL BUTESTI –
5) ACF DUNAREA ZIMNICEA – FCM 2 ALEXANDRIA –
6) C S UNIREA TIGANESTI – ACS DRAGANESTI VLASCA –
7) C S VIATA NOUA OLTENI – ACS ASTRA PLOSCA –
8) C S METALUL PERETU – A.S. ATLETIC ORBEASCA –

Etapa 26 05-05-2018

1) C.S. NANOV – C S METALUL PERETU –
2) CS UNIREA PETROLUL VIDELE – ACS AJAX BOTOROAGA –
3) C S RAPID BUZESCU – CS ASC SEACA –
4) A.S. VIITORUL BUTESTI – CS AVINTUL BRAGADIRU –
5) FCM 2 ALEXANDRIA – AS TINERETUL SILISTEA –
6) ACS DRAGANESTI VLASCA – ACF DUNAREA ZIMNICEA –
7) ACS ASTRA PLOSCA – C S UNIREA TIGANESTI –
8) A.S. ATLETIC ORBEASCA – C S VIATA NOUA OLTENI –

Etapa 27 12-05-2018

1) C.S. NANOV – CS UNIREA PETROLUL VIDELE –
2) ACS AJAX BOTOROAGA – C S RAPID BUZESCU –
3) CS ASC SEACA – A.S. VIITORUL BUTESTI –
4) CS AVINTUL BRAGADIRU – FCM 2 ALEXANDRIA –
5) AS TINERETUL SILISTEA – ACS DRAGANESTI VLASCA –
6) ACF DUNAREA ZIMNICEA – ACS ASTRA PLOSCA –
7) C S UNIREA TIGANESTI – A.S. ATLETIC ORBEASCA –
8) C S METALUL PERETU – C S VIATA NOUA OLTENI –

Etapa 28 19-05-2018 – 12:30

1) CS UNIREA PETROLUL VIDELE – C S METALUL PERETU –
2) C S RAPID BUZESCU – C.S. NANOV –
3) A.S. VIITORUL BUTESTI – ACS AJAX BOTOROAGA –
4) FCM 2 ALEXANDRIA – CS ASC SEACA –
5) ACS DRAGANESTI VLASCA – CS AVINTUL BRAGADIRU –
6) ACS ASTRA PLOSCA – AS TINERETUL SILISTEA –
7) A.S. ATLETIC ORBEASCA – ACF DUNAREA ZIMNICEA –
8) C S VIATA NOUA OLTENI – C S UNIREA TIGANESTI –

Etapa 29 26-05-2018

1) CS UNIREA PETROLUL VIDELE – C S RAPID BUZESCU –
2) C.S. NANOV – A.S. VIITORUL BUTESTI –
3) ACS AJAX BOTOROAGA – FCM 2 ALEXANDRIA –
4) CS ASC SEACA – ACS DRAGANESTI VLASCA –
5) CS AVINTUL BRAGADIRU – ACS ASTRA PLOSCA –
6) AS TINERETUL SILISTEA – A.S. ATLETIC ORBEASCA –
7) ACF DUNAREA ZIMNICEA – C S VIATA NOUA OLTENI –
8) C S METALUL PERETU – C S UNIREA TIGANESTI –

Etapa 30 02-06-2018

1) C S RAPID BUZESCU – C S METALUL PERETU –
2) A.S. VIITORUL BUTESTI – CS UNIREA PETROLUL VIDELE –
3) FCM 2 ALEXANDRIA – C.S. NANOV –
4) ACS DRAGANESTI VLASCA – ACS AJAX BOTOROAGA –
5) ACS ASTRA PLOSCA – CS ASC SEACA –
6) A.S. ATLETIC ORBEASCA – CS AVINTUL BRAGADIRU –
7) C S VIATA NOUA OLTENI – AS TINERETUL SILISTEA -

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*