LIGA 5 | DELEGĂRI ARBITRI

 

Liga a-V-a –  Duminica  10.11.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – CS FLACARA CALINESTI

Aurel Peia (Alexandria) – Ionut Purcea, Mihai Traistaru (ambii Videle) – seniori

Tibi Spataru – Florentina  Badea, Valentina  Badea (toti Alexandria) – juniori

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – ACS VIITORUL VIDELE

Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Alexandru Prodan (Turnu Magurele) – seniori

Catalin Popa – Leonard Epure, Cristian Mustatea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator:  Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

C S VIRTOAPE – A.S. RECOLTA SFINTESTI

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Daniel Neagu, Catalina Nan (ambii Alexandria) – seniori

Catalina Nan (Alexandria) – Catalin Dobre, Florentina Oprea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – AS VIITORUL DIDESTI

Catalin Columban (Videle) – Ovidiu Marinel (Brebina), Andrei Grecu (Scrioastea) – seniori

Andrei Grecu (Scrioastea) – Ionut Predoi (Botoroaga), Andreea Mirea (Videle) – juniori

Observator: Florea Roman (Alexandria)

ACS TINERETUL SUHAIA – A.S. FLACARA LITA

Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Stelian Purcarea, Marius Sandulescu (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Stelian Purcarea (Rosiori de Vede) – Albert Creanga, Florin Bozeanu (ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – CS VITANESTI

Cristian Mihai (Rosiori de Vede) –Daniel Ene (Plosca), Ionel Galateanu (Guruieni) – seniori

Daniel Ene (Plosca) – Cristian Mihai, Alexandru Corbea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator:  Florin Raducanu (Zimnicea) 

AS PROGRESUL NENCIULESTI – AS VIITORUL SACENI

Cristian Beznea (Piatra) – Liviu Barbu, Dorinel Luca (ambii Videle) – seniori

Monica Rizea – Claudiu Craciun, Mihaela Mititean (toti Alexandria) – juniori

Observator: Aurelian Tecu (Rosiori de Vede)

AS GLORIA MERISANI – AS VIITORUL BLEJESTI

Marian Grosu (Buzescu) – Robert Chioreanu, Daniel Ciucu (ambii Turnu Magurele) – seniori

 Valentin Stanculet (Zimnicea) -Gabriel Dobeanu, Daniel Dobeanu (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*


Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 218048 bytes) in /home/content/66/7299066/html/bitnews.ro/wp-content/plugins/feedwordpress/syndicatedpost.class.php on line 417