LIGA 5 | DELEGARI ARBITRI

Liga a-V-a –  Duminica  20.10.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – C S VIRTOAPE

Catalin Columban (Videle) – Dan Ciucu, Alexandru Prodan (ambii Turnu Magurele) – seniori

Alexandru Prodan (Turnu Magurele) – Ionut Predoi, Sorin Beianu (ambii Botoroaga) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

CS FLACARA CALINESTI – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Traian Ene (Plosca) – seniori

Valentin Stanculet (Zimnicea) – Traian Ene (Plosca), Mihai Tatara (Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

ACS  VIITORUL VIDELE – ACS TINERETUL SUHAIA

Valentin Teodorescu (Guruieni) – George Botoghina (Rosiori de Vede), Lucian Epure (Cosoteni) – seniori

Stefan Croitoru – Cosmin Negrea, Rares Ganea (toti Alexandria) – juniori

Observator: Aurelian Tecu (Rosiori de Vede)

AS RECOLTA SFINTESTI – AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Monica Rizea (Alexandria), Adi Cojocaru (Zimnicea) – seniori

Catalin Popa – Alexandru Sirbu, Florentina Oprea (mbii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

AS VIITORUL DIDESTI – AS PROGRESUL NENCIULESTI

Cristian Beznea (Piatra) – Florin Ciobanu, Mihai Traistaru (ambii Videle) – seniori

Constantin Vaduva (Zimnicea)  Claudiu Craciun, Mihnea  Balan (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Marian Zirna (Videle)

AS FLACARA LITA – AS GLORIA MERISANI

Stefan Creanga (Turnu Magurele) – Ovidiu Marinel (Brebina), Gabriel Costea (Maldaeni)  – seniori

Gabriel Costea (Maldaeni) – Catalin Bozeanu, Albert Creanga (ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

CS VITANESTI – AS VIITORUL BLEJESTI

Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Liviu Barbu, Mihai Petrescu (ambii Videle) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Robert Mitrache (Rosiori de Vede), Cristian Mustatea (Maldaeni) – juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – AS VIITORUL SACENI

Marian Grosu (Buzescu) – Bogdan Pana (Alexandria), Ionel Nisipeanu (Piatra) – seniori

Valentin Stanculet (Zimnicea) – Marian Burcin, Camelia Ivan (ambii Alexandria) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*