Liga 5, seria 2 / Victoria Lunca intalneste pe Segarcea Vale

lunca-buzescu02Liga a-V-a Seria II  Duminica 17.09.2017 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) AS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – CS VITANESTI     –
Adrian Buica (Alexandria) – Dan Ciucu, Robert Chioreanu (ambii Turnu Magurele) – seniori

Marian Mustaciosu (Guruieni) – Ionut Soare, Tibi Spataru (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Marinel Pruna (Turnu Magurele)

2) ACS IZVOARELE – AS FLACARA LITA     –
Liviu Minca (Videle) – Daniel  Ene (Plosca), Ionel Galateanu (Guruieni) – seniori

Robert Tofan – Vlad Ruta, Andrei Toma (toti Videle) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

3) AS VOINTA SAELELE 2017 – AS VICTORIA STOROBANEASA     –
Stefan Creanga (Turnu Magurele) – Valentin Rusu, Stefan Stanga (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Ciprian Bratoi – Eduard Fratila, Valentina Manole (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

4) AS VICTORIA LUNCA – AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE     –
Sorin Manea (Alexandria) – Cosmin Ciocan, Cristian Creanga (ambii Turnu Magurele) – seniori

Mihnea Tiganesteanu (Zimnicea) – Ionel Nisipeanu (Piatra), Ionut Jianu (Alexandria) – juniori

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

·         Jocul se disputa pe terenul din Lita  /  Seniori – ora: 14,30 / Juniori – ora: 16,30

5) AS TINERETUL SUHAIA – AS STEAUA SPATAREI     –
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Ionut Vintila, Mihai Petrescu (ambii Videle) – seniori

Georgel Dumitru – Aurel Mihai, Gabriel Costea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Mhai Bajan (Videle)

6) AS CETATEA TURNU MAGURELE – AS PROGRESUL SMIRDIOASA     –

Felix Oprescu (Rosiori de Vede) – Traian Ene (Plosca), Sorin Fudulu (Alexandria) – seniori

Catalin Mara – Daniel Preda, George Fleancu (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

·         Jocul se disputa pe terenul din Lita  /  Juniori – ora: 10,00 / Seniori – ora: 12,00

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*