Liga 6 | Program competițional

LIGA 6 SERIA 1

Etapa 1 12-09-2021

AS VICTORIA CIUPERCENI – A.S. OLTUL PLOPII SLAVITESTI

A.S. DUNAREA ISLAZ – AFC TURRIS – OLTUL TURNU MAGURELE

A.S. OLTUL BECIU – CS VIITORUL LUNCA

ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS – AS ATHLETIC SEGARCEA VALE

Etapa 2 19-09-2021

AFC TURRIS – OLTUL TURNU MAGURELE – AS VICTORIA CIUPERCENI

CS VIITORUL LUNCA – A.S. DUNAREA ISLAZ

AS ATHLETIC SEGARCEA VALE – A.S. OLTUL BECIU

A.S. OLTUL PLOPII SLAVITESTI – ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS

Etapa 3 26-09-2021

AS VICTORIA CIUPERCENI – CS VIITORUL LUNCA

A.S. DUNAREA ISLAZ – AS ATHLETIC SEGARCEA VALE

A.S. OLTUL BECIU – ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS

AFC TURRIS – OLTUL TURNU MAGURELE – A.S. OLTUL PLOPII SLAVITESTI

Etapa 4 03-10-2021

AS ATHLETIC SEGARCEA VALE – AS VICTORIA CIUPERCENI

ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS – A.S. DUNAREA ISLAZ

A.S. OLTUL PLOPII SLAVITESTI – A.S. OLTUL BECIU

CS VIITORUL LUNCA – AFC TURRIS – OLTUL TURNU MAGURELE

Etapa 5 10-10-2021

AS VICTORIA CIUPERCENI – ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS

A.S. DUNAREA ISLAZ – A.S. OLTUL BECIU

CS VIITORUL LUNCA – A.S. OLTUL PLOPII SLAVITESTI

AFC TURRIS – OLTUL TURNU MAGURELE – AS ATHLETIC SEGARCEA VALE

Etapa 6 17-10-2021

A.S. OLTUL BECIU – AS VICTORIA CIUPERCENI

A.S. DUNAREA ISLAZ – A.S. OLTUL PLOPII SLAVITESTI

ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS – AFC TURRIS – OLTUL TURNU MAGURELE

AS ATHLETIC SEGARCEA VALE – CS VIITORUL LUNCA

Etapa 7 24-10-2021

AS VICTORIA CIUPERCENI – A.S. DUNAREA ISLAZ

AFC TURRIS – OLTUL TURNU MAGURELE – A.S. OLTUL BECIU

CS VIITORUL LUNCA – ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS

A.S. OLTUL PLOPII SLAVITESTI – AS ATHLETIC SEGARCEA VALE

 

 

 

LIGA 6 / SERIA  2

 

 

Etapa 1         12-09-2021

A.S. SPICUL BALACI – ACS PROGRESUL CIUPERCENI

A.S. TINERETUL RADOIESTI – A.S. TELEORMANUL TROIANUL

A S INTER PURANI – AS FLACARA 2 TALPA

FCS VIITORUL PERII BROSTENI – A.S. AVINTUL STEJARU

 

Etapa 2         19-09-2021

A.S. TELEORMANUL TROIANUL – A.S. SPICUL BALACI

AS FLACARA 2 TALPA – A.S. TINERETUL RADOIESTI

A.S. AVINTUL STEJARU – A S INTER PURANI

ACS PROGRESUL CIUPERCENI – FCS VIITORUL PERII BROSTENI

 

Etapa 3         26-09-2021

A.S. SPICUL BALACI – AS FLACARA 2 TALPA

A.S. TINERETUL RADOIESTI – A.S. AVINTUL STEJARU

A S INTER PURANI – FCS VIITORUL PERII BROSTENI

A.S. TELEORMANUL TROIANUL – ACS PROGRESUL CIUPERCENI

 

Etapa 4         03-10-2021

A.S. AVINTUL STEJARU – A.S. SPICUL BALACI

FCS VIITORUL PERII BROSTENI – A.S. TINERETUL RADOIESTI

ACS PROGRESUL CIUPERCENI – A S INTER PURANI

AS FLACARA 2 TALPA – A.S. TELEORMANUL TROIANUL

    

Etapa 5         10-10-2021

A.S. SPICUL BALACI – FCS VIITORUL PERII BROSTENI

A.S. TINERETUL RADOIESTI – A S INTER PURANI

AS FLACARA 2 TALPA – ACS PROGRESUL CIUPERCENI

A.S. TELEORMANUL TROIANUL – A.S. AVINTUL STEJARU

 

Etapa 6         17-10-2021

A S INTER PURANI – A.S. SPICUL BALACI

A.S. TINERETUL RADOIESTI – ACS PROGRESUL CIUPERCENI

FCS VIITORUL PERII BROSTENI – A.S. TELEORMANUL TROIANUL

A.S. AVINTUL STEJARU – AS FLACARA 2 TALPA

 

Etapa 7         24-10-2021

A.S. SPICUL BALACI – A.S. TINERETUL RADOIESTI

A.S. TELEORMANUL TROIANUL – A S INTER PURANI

AS FLACARA 2 TALPA – FCS VIITORUL PERII BROSTENI

ACS PROGRESUL CIUPERCENI – A.S. AVINTUL STEJARU

 

 

LIGA  6 / SERIA  3

 

Etapa 1         12-09-2021

AS OLD BOYS ALEXANDRIA – AS RAPID URLUIU

AS STEAUA DRACEA – AS DINAMO BOGDANA

CS FLACARA CONTESTI – AS STEAUA ROSIE BUJORU

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA – AS VIITORUL CRANGU

 

Etapa 2         19-09-2021

AS DINAMO BOGDANA – AS OLD BOYS ALEXANDRIA

AS STEAUA ROSIE BUJORU – AS STEAUA DRACEA

AS VIITORUL CRANGU – CS FLACARA CONTESTI

AS RAPID URLUIU – A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

 

Etapa 3         26-09-2021

AS OLD BOYS ALEXANDRIA – AS STEAUA ROSIE BUJORU

AS STEAUA DRACEA – AS VIITORUL CRANGU

CS FLACARA CONTESTI – A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

AS DINAMO BOGDANA – AS RAPID URLUIU

    

Etapa 4         03-10-2021

AS VIITORUL CRANGU – AS OLD BOYS ALEXANDRIA

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA – AS STEAUA DRACEA

AS RAPID URLUIU – CS FLACARA CONTESTI

AS STEAUA ROSIE BUJORU – AS DINAMO BOGDANA

 

Etapa 5         10-10-2021

AS OLD BOYS ALEXANDRIA – A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

AS STEAUA DRACEA – CS FLACARA CONTESTI

AS STEAUA ROSIE BUJORU – AS RAPID URLUIU

AS DINAMO BOGDANA – AS VIITORUL CRANGU

 

Etapa 6         17-10-2021

CS FLACARA CONTESTI – AS OLD BOYS ALEXANDRIA

AS STEAUA DRACEA – AS RAPID URLUIU

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA – AS DINAMO BOGDANA

AS VIITORUL CRANGU – AS STEAUA ROSIE BUJORU

    

Etapa 7         24-10-2021

AS OLD BOYS ALEXANDRIA – AS STEAUA DRACEA

AS DINAMO BOGDANA – CS FLACARA CONTESTI

AS STEAUA ROSIE BUJORU – A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

AS RAPID URLUIU – AS VIITORUL CRANGU

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*