Lot arbitrii AJF Prahova

LOT LIGA I
Nr.Crt Numele si prenumele Lot Categoria Localitatea
1 Nica Cristian A Asistent Ploieşti
2 Illyeş Adrian A Arbitru Ploieşti
3 Căunei Viorel A-Futsal Arbitru Plopeni
4 Dincuţă Răzvan A-Futsal Arbitru Ploieşti
LOT LIGA II
Nr.Crt Numele si prenumele Lot Categoria Localitatea
1 Amorăriţei Mihai B Arbitru Câmpina
2 Drăgănescu Mugurel B Arbitru Breaza
3 Neagu Ionuţ B Arbitru Poenarii Apostoli
4 Oprea Ovidiu Petre – foto B Arbitru Ploieşti
5 Crângaşu Eduard B Asistent Ploieşti
6 Dumitru Ionel Valentin B Asistent Gherghiţa
7 Geambazu Ciprian B Asistent Buşteni
LOT LIGA III
Nr.Crt Numele si prenumele Lot Categoria Localitatea
1 Danielenco Radu C Arbitru Ploieşti
2 Ion Haralambie Veronel C Arbitru Bucov
3 Ionescu Florin C Arbitru Ploieşti
4 Banu  Adrian Bogdan C Asistent Ploieşti
5 Banu Lucian Gabriel C Asistent Ploieşti
6 Bănăseanu Roxana C Asistent Câmpina
7 Diaconu Marius Petre C Asistent Ploieşti
8 Mateescu Emil Andrei C Asistent Ploieşti
9 Niţă Adrian C Asistent Ploieşti
10 Nuţu Robert Gabriel C Asistent Ploieşti
11 Oprescu  Louis C Asistent Ploieşti
12 Pantilimonescu Constantin C Asistent Ploiesti
13 Pascu Emil C Asistent Măgureni
14 Popovici Cătălin C Asistent Ploieşti
15 Stanciu Robert C Arbitru Câmpulung Muscel
LOT LIGA A = Liga a IV-a
Nr.crt Nume şi prenume Lot Categoria Localitate
1 Băzăvan  Adrian Liga A I Ploieşti
2 Bîrziloiu  Doralin Iulian Liga A I Vălenii De Munte
3 Bobeică  Andrei Vasile Liga A I Ploieşti
4 Bozieru Emil Liga A I Băicoi
5 Brăilă  Gabriel Liga A I Ploieşti
6 Bucur Gabriela Liga A I Ploieşti
7 Bucur Constantin Bogdan Liga A I Ploieşti
8 Bunea  Daniel Liga A I Buşteni
9 Burlacu  Vasile Liga A I Brebu
10 Calestru  Adrian Liga A I Ploieşti
11 Călăraşu  Ştefan Liga A I Câmpina
12 Căunei Viorel Liga A I Plopeni
13 Chivu  Alexandru Horia Liga A I Ploieşti
14 Cojanu Constantin Gabriel Liga A I Vălenii De Munte
15 Crăciun  Mădălina Liga A I Negoieşti
16 Damian  Cristinel Liga A I Slănic
17 Dragu  Laurenţiu Liga A I Colceag
18 Dumitrache  Ştefan Liga A I Râfov
19 Florea Diana Bianca Liga A I Ploieşti
20 Florescu  Ionuţ Liga A I Ploieşti
21 Frăţilă  George Liga A I Ploieşti
22 Georgescu  Irinel Florin Liga A I Ploieşti
23 Gheonea  Ionel Liga A I Urlaţi
24 Gheorghe  Alin Liga A I Ploieşti
25 Gheorghe  Ionuţ Liga A I Păuleşti
26 Gyorgy Carol Cristian Liga A I Mediaş
27 Ilie  Alexandru Ionel Liga A I Ploieşti
28 Ioana  Răzvan Constantin Liga A I Poiana Câmpina
29 Ioniţă  Vlad Liga A I Ploieşti
30 Iosif  Nicolae Liga A I Câmpina
31 Lefter Gabi Cristian Liga A I Urlaţi
32 Marin  Marcel Liga A I Ploieşti
33 Marinică  Valentin Nicolae Liga A I Cornu
34 Mălăroiu  Stelian Liga A I Puchenii Moşneni
35 Mihăilă  Alexandru Nicolae Liga A I Băltiţa
36 Moroiţă  Andrei Liga A I Ploieşti
37 Necula  Ionuţ Liga A I Ploieşti
38 Nistor  Sorin Valentin Liga A I Ploieşti
39 Paltanea Florin Liga A I Ploieşti
40 Pantilie  Dragoş Alexandru Liga A I Câmpina
41 Pavel Petre Sorin Liga A I Mizil
42 Petre  Doru Nicolae Liga A I Bucov
43 Petre  Marius Liga A I Poenarii Apostoli
44 Piciu  Ciprian George Liga A I Băltiţa
45 Piciu  Laurenţiu Marius Liga A I Ploieşti
46 Popa Andreea Liga A I Ploieşti
47 Popescu Cristina Liga A I Ceptura
48 Roşală Ştefan Iulian Liga A I Ploieşti
49 Rusu  Mircea Liga A I Bertea
50 Săcuiu  Dănuţ Liga A I Berceni
51 Sotir  Andrei Liga A I Ploieşti
52 Stoenoiu  Adrian Liga A I Boldeşti
53 Tincu  Emanuel Liga A I Ploieşti
54 Tiron  Vasile Liga A I Blejoi
55 Vizitiu  Mihai Liga A I Ploieşti
56 Zahiu  Bogdan Liga A I Ploieşti
57 Zanfir  Valentin Liga A I Ploieşti
LOT  LIGA B+C = Liga V si VI
Nr.crt Nume şi prenume Lot Categoria Localitate
1 Anastase  George Ion Liga B+C II Coslegi
2 Avram  Daniel Liga B+C II Urleta
3 Bălănescu  Iulian Alexandru Liga B+C II Plopu
4 Bureaţă  Florin Liga B+C I Ploieşti
5 Ciorescu Octavian Liga B+C II Ploieşti
6 Codreanu Bobi Liga B+C I Ploieşti
7 Crozolo Ovidiu Liga B+C II Măneciu
8 Dobre  Nicolae Liga B+C II Colceag
9 Dobre  Ştefan Gabriel Liga B+C II Mizil
10 Dosaru  Răzvan Liga B+C II Măgurele
11 Enache Miron Gabriel Liga B+C II Ploieşti
12 Ene Nicolae Alexandru Liga B+C II Călineşti
13 Grigore  Mihai Stelian Liga B+C II Câmpina
14 Ionescu  Mădălin Gabriel Liga B+C I Urlaţi
15 Ioniţă Alexandru Liga B+C II Ploieşti
16 Joiţa Gheorghe Răzvan Liga B+C II Ploieşti
17 Lixandru  Mihai Ionuţ Liga B+C II Ploieşti
18 Mateoiu  Ionuţ Liga B+C II Măgurele
19 Năstase Alina Roxana Liga B+C II Ploieşti
20 Nedelcu  Andrei Răzvan Liga B+C II Câmpina
21 Nica  Alexandru Liga B+C II Ploieşti
22 Nuţă Ovidiu Liga B+C II Ploieşti
23 Pipelea  Georgian Liga B+C II Cireşanu
24 Popescu  Marian Liga B+C II Ploieşti
25 Radu  Georgian Mirel Liga B+C II Ploieşti
26 Stama Adrian Liga B+C II Ploieşti
27 Stanciu  Ionuţ Răzvan Liga B+C II Ploieşti
28 State  Viorel Ionuţ Liga B+C I Ploieşti
29 Stavre Ciprian Gabriel Liga B+C II Ploieşti
30 Stoicescu Ciprian Dan Liga B+C II Adunaţi
31 Toma  Mihai Viorel Liga B+C II Gorgota
32 Vasile  Mihai Liga B+C I Mediaş
33 Voicilaş  Gheorghe Liga B+C II Starchiojd
34 Zahiu  Dumitru Aurelian Liga B+C II Bălţeşti
35 Zincă  Adrian Liga B+C II Măgurele
LOT LIGA STAGIARI
Nr.crt Nume şi prenume Lot Categoria Localitate
1 Alexandru Andrei Stagiar Stagiar Ploieşti
2 Andone  George Mihăiţă Stagiar Stagiar Telega
3 Arhip Bogdan Stagiar Stagiar Tulcea
4 Baciu  Aurelian Laurenţiu Stagiar Stagiar Ploieşti
5 Bohâlţea  Andrei Alin Stagiar Stagiar Breaza
6 Bunoiu  Tiberius Florian Stagiar Stagiar Călineşti
7 Ciubuc Marian Stagiar Stagiar Ploieşti
8 Călin Dorin Alexandru Stagiar Stagiar Râfov
9 Călin Mihai Robert Stagiar Stagiar Ţărculeşti
10 Dan Andrei Ionuţ Stagiar Stagiar Ploieşti
11 Davidescu Alexandru Stagiar Stagiar Paltinu
12 Dinică Ştefan Robert Stagiar Stagiar Iordăcheanu
13 Ene  Mariana Florentina Stagiar Stagiar Călineşti
14 Fîlţă George Marian Stagiar Stagiar Buda
15 Ionică  Alin Stagiar Stagiar Ploieşti
16 Iosif Ciprian Cosmin Stagiar Stagiar Iordăcheanu
17 Lubene  Claudiu Valentin Stagiar Stagiar Ploieşti
18 Moise  Mihai Alexandru Stagiar Stagiar Berceni
19 Muscă  Ionuţ Alin Stagiar Stagiar Filipeştii de Pădure
20 Nedelcu Ionuţ Daniel Stagiar Stagiar Iordăcheanu
21 Nicolae Niţu  Alexandru Stagiar Stagiar Scorţeni
22 Popa George Stagiar Stagiar Strejnicu
23 Radu Corneliu Ionuţ Stagiar Stagiar Păuleşti
24 Ranete Andreas Stagiar Stagiar Breaza
25 Safta Cristian Stagiar Stagiar Iordăcheanu
26 Safta Mihai Stagiar Stagiar Iordăcheanu
27 Sarău Cristian Stagiar Stagiar Tulcea
28 Sonu Valeriu Robert Stagiar Stagiar Iordăcheanu
29 Stoica Vlad Constantin Stagiar Stagiar Ploieşti
30 Tomescu  Adrian Stagiar Stagiar Ploieşti
31 Tudor Adrian L. Stagiar Stagiar Ploieştiori
32 Zamfir Răzvan Andrei Stagiar Stagiar Ariceştii Rahtivani

Lista disponibila cu sprijinul: sportulph.wordpress.com

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

*