Lot Arbitrii AJF Cluj

Lot Arbitrii AJF Cluj

Lotul National “Liga I”
Prodan Gheorghe Mihai ( Cluj Napoca )
Nagy Miklos ( Cluj Napoca )
Szabo Gero ( Cluj Napoca )
Lotul National “Liga a II-a”
Albon Teodora ( Cluj Napoca )
Dreve Dan ( Cluj Napoca )
Bălan Marius ( Dej )
Câmpeanu Petrică Ionuţ ( Cluj Napoca )
Cerei Alexandru ( Cluj Napoca )
Muzuran Ioana ( Cluj Napoca )
Rigo Monica ( Cluj Napoca )
Szekely Iulian Nicolae ( Cluj Napoca )
Lotul National “Liga a III-a”
Braşoveanu Cristian Cosmin ( Cluj Napoca )
Marchiş Tudor ( Cluj Napoca )
Rusu Teodor Claudiu ( Cluj Napoca )
Balint Marius ( Cluj Napoca )
Greab Simion ( Cluj Napoca )
Herţia Radu ( CÂmpia Turzii )
Lucaciu Doru Claudiu ( Cluj Napoca )
Todea Anghel ( Cluj Napoca )
Vescan Andra Ioana ( Turda )
Categoria I
Bârluţiu Ovidiu ( Cluj Napoca )
Bradea Andrei Alexandru ( Dej )
Câmpean Ioan Florin ( Cluj Napoca )
Chioran Marius Nechita ( Cluj Napoca )
Comerzan Raul ( Cluj Napoca )
Cozma Anghel Tudorel ( Cluj Napoca )
Feşnic Horaţiu ( Cluj Napoca )
Florea Horaţiu ( Cluj Napoca )
Jucan Sergiu Cosmin ( Câmpia Turzii )
Jucan Paul Moise ( Gherla )
Marinescu Nicolae Claudiu ( Cluj Napoca )
Mateş Andrei ( Floresti )
Nagy Vladimir Andrei ( Turda )
Păhuţă Aurelian Grigore ( Cluj Napoca )
Petruş Emanuel ( Turda )
Sebeni Ion ( Câmpia Turzii )
Simionca Sorin Silviu ( Cluj Napoca )
Spânu Mihail ( Cluj Napoca )
Stan Mihai ( Cluj Napoca )
Szoke Szabolcs Ferencz ( Cluj Napoca )
Văncică Cătălin Marian ( Turda )
Amarii Gabriel ( Cluj Napoca )
Bălan Alin ( Dej )
Blidar Ovidiu Cătălin ( Turda )
Bob Ovidiu ( Dej )
Bojuc Volodea ( Dej )
Brătfălean Sebastian Dan ( Cluj Napoca )
Cobianu Rareş ( Turda )
Cristea Bogdan Ionuţ ( Cluj Napoca )
Desmirean Minodora ( Cluj Napoca )
Florea Cristian Dorin ( Cluj Napoca )
Hada Horaţiu ( Câmpia Turzii )
Iacobiţă Gabriela ( Cluj Napoca )
Jitcă Alexandru ( Dej )
Laţa Sebastian ( Câmpia Turzii )
Maja Sorin Adrian ( Cluj Napoca )
Medrea Ion Cristian ( Cluj- Napoca )
Naşc Adrian ( Câmpia Turzii )
Ozvadă Bogdan ( Câmpia Turzii )
Ploscar Laurenţiu Iacob ( Cluj Napoca )
Pop Raul Rubin ( Dej )
Puşcaş Gabriela ( Floresti )
Punteaş Tudor ( Cluj Napoca )
Rus Alin ( Cluj Napoca )
Stoianovici Laurenţiu Ludovic ( Turda )
Szekely Zsolt ( Cluj Napoca )
Vasile Ionel Paul ( Cluj Napoca )
Vinaşi Ștefan ( Cluj Napoca )
Categoria a II-a
Băieşu Flaviu ( Dej )
Bob Andrei ( Câmpia Turzii )
Bolboacă Flaviu Valer ( Cluj Napoca )
Câmpean Iosif Constantin ( Gherla )
Hatfaludy Eugen ( Gherla )
Moldovan Romeo ( Turda )
Popa Bogdan Ciprian ( Cluj Napoca )
Todor Ionuţ Benone ( Dej )
Anca Radu Mihai ( Dej )
Antal Csaba ( Cluj Napoca )
Baias Dorin ( Gherla )
Balazs Attila ( Cluj Napoca )
Bercea Stelian ( Câmpia Turzii )
Bob Tudor Vlad ( Dej )
Boca Adrian ( Cluj Napoca )
Bogdan Adrian ( Cuzdioara )
Boncea Mircea Cristian ( Dej )
Burcă Florin ( Cluj Napoca )
Călin Marius ( Cluj Napoca )
Căprar Sorin ( Cluj Napoca )
Chiorean Iosif Daniel ( Cluj Napoca )
Dinu Vlad Andrei ( Cluj Napoca )
Enyedi Robert ( Mera )
Enyedi Mark ( Mera )
Fărcaş Viorel Marinel ( Gherla )
Fetiţă Cristian ( Câmpia Turzii )
Ghişoiu Ioan ( Câmpia Turzii )
Gnatiuc Ion ( Cluj Napoca )
Gongan George ( Turda )
Hatfaludy Tiberiu ( Gherla )
Hatfaludy Francisc Ștefan ( Gherla )
Hitioan Alexandru Adrian ( Dej )
Iagăr Alexandru Ionuț ( Dej )
Kerekeș Arnold Istvan ( Cluj Napoca )
Komuveș Flaviu ( Câmpia Turzii )
Lorincz Mihai ( Cluj Napoca )
Macea Vlad ( Cluj Napoca )
Marcu Adrian ( Cuzdrioara )
Mureşan Horaţiu Rodinel ( Cluj Napoca )
Nemeş Stelian ( Câmpia Turzii )
Oltean Adrian ( Cluj Napoca )
Pojar Paul ( Cluj Napoca )
Pop Vasile Gabriel ( Dej )
Pop Ovidiu Edelin ( Câmpia Turzii )
Postolache Bogdan Andrei ( Cluj Napoca )
Precup Maria Gina ( Bontida )
Prigoană Răzvan Alexandru ( Cluj Napoca )
Rendeş Vicenţiu Cătălin ( Câmpia Turzii )
Rotaru Sorin ( Cluj Napoca )
Rus George ( Cluj Napoca )
Rus Cătălin Florin ( Bistrita )
Rusu Remus ( Cluj Napoca )
Săcară Sorin ( Cluj Napoca )
Scrob Daniel ( Câmpia Turzii )
Suciu George ( Câmpia Turzii )
Tamaș Rareș ( Câmpia Turzii )
Tecar Rareş ( Turda )
Torok Gyurko Zoltan Attila ( Cluj Napoca )
Tothăzan Radu ( Turda )
Turcu Bogdan Vasile ( Turda )
Turian Vlad ( Cluj Napoca )
Stagiari
Bogdan Ovidiu ( Dej )
Nădășan Razvan Cătălin ( Turda )
Petruțiu Cătălin ( Dej )
Popa Bogdan Virgil ( Cluj Napoca )
Szekely Adorian ( Dej )
Vancia Stefan Cosmin ( Dej )
Vancia Razvan ( Dej )
Anca Florin ( Cluj-napoca )
Balaș Marius ( Dej )
Ban Iulian Ovidiu ( Cluj Napoca )
Banca Alexandru ( Campia Turzii )
Barbur Tudor Alexandru ( Cluj Napoca )
Bastucescu Mihai ( Cluj Napoca )
Băcilă Vasile Laurențiu ( Cluj Napoca )
Berchisan Ionut ( Campia Turzii )
Bolduţ Bogdan Marius ( Cluj Napoca )
Borbeli Cristian Andrei ( Cluj Napoca )
Brata Valentin Ionel ( Cluj-napoca )
Budai Traian Raul ( Cluj Napoca )
Budreală Sergiu Bogdan ( Cluj Napoca )
Câmpean Călin ( Gherla )
Cetănaș Cosmin ( Dej )
Cioc Daniel ( Campia Turzii )
Ciupe Daniel ( Dej )
Cojocnean Tudor Florin ( Cluj Napoca )
Curtean Liviu Dumitru ( Cluj Napoca )
Deac Silviu Vlad ( Campia Turzii )
Drevar Liviu Bogdan ( Campia Turzii )
Elek Ronald Istvan ( Cluj Napoca )
Șipoș Sorin ( Turda )
Țibre Cătălin ( Gherla )
Fărcaș Paul Ioan ( Gherla )
Felecan Denis Dorian ( Turda )
Fodor Rareș ( Dej )
Gavrea Bogdan ( Dej )
Gădălean Rareş Gabriel ( Cluj Napoca )
Gherman Bogdan Claudiu ( Campia Turzii )
Gligor George ( Cluj-Napoca )
Gongan Eusebiu ( Dej )
Grif Sergiu ( Campia Turzii )
Harastasan Teodor ( Campia Turzii )
Hordoan Gabriel ( Dej )
Hossu Alexandru ( Gherla )
Iancu Ionuţ Cristian ( Cluj Napoca )
Inoan Petru Vlad ( Cluj Napoca )
Lunca Dragoş Nicolae ( Cluj Napoca )
Lup Florin ( Campia Turzii )
Mândruşcă Tudor ( Cluj Napoca )
Mercean Ionuț ( Câmpia Turzii )
Moldovan Sergiu Alexandru ( Cluj Napoca )
Moldovan Andrei Marinel ( Cluj Napoca )
Moldovan Ana ( Gherla )
Moraru Gheorghe ( Cluj Napoca )
Mureșan Grigore ( Gherla )
Nealcos Alexandru Andrei ( Campia Turzii )
Neamț Marius Andrei ( Dej )
Olah Robert ( Campia Turzii )
Oltean Ionel ( Campia Turzii )
Pop Gavril ( Campia Turzii )
Popa Dragoş Daniel ( Cluj Napoca )
Rafa Tudor Nicu ( Cluj Napoca )
Riscau Liuta Florin ( Campia Turzii )
Riti Petru ( Gherla )
Roman Adrian Teodor ( Cluj Napoca )
Rusu Mihai ( Cluj Napoca )
Salomir Mircea Daniel ( Cluj Napoca )
Sălăgean Mircea ( Cluj Napoca )
Sămărtean Ionuț ( Gherla )
Schnellenpergel Cristian ( Cluj Napoca )
Szekely Alexandru ( Dej )
Tătar Vasile Grigore ( Turda )
Toma Florin Gabriel ( Dej )
Tothazan Laura ( Turda )
Trif Dragos ( Turda )
Trif Adrian ( Gherla )
Turcu Tudor ( Campia Turzii )
Turi Ioan ( Gherla )
Zegrean Gheorghe ( Gherla )
Zelenka Matyas ( Cluj Napoca )

Liga 4 Tulcea ETAPA a 17-a – 30.04.2011 ( 01.05.2011)

Liga 4 Tulcea ETAPA a 17-a – 30.04.2011 ( 01.05.2011)

GRANITUL BABADAG – SĂGEATA STEJARU,

LUCEAFĂRUL SL. CERCHEZĂ – RAZIM JURILOVCA,

EOLICA BAIA – TRIUMF CERNA,

UNIREA CASIMCEA – ARRUBIUM MĂCIN,

PESCĂRUŞUL SARICHIOI – TRACTORUL HORIA,

NAŢIONAL SOMOVA – FLACĂRA M. KOGÂLNICEANU,

Meciuri Liga 4 Suceava : 1.05.2011

Meciuri Liga 4 Suceava : 1.05.2011

ACS Sporting Suceava – AS Steaua Dumbraveni ,
AS Zimbrul Siret – AS Vointa Stroiesti ,
AS Bucovina Fratautii Noi – CSO Viitorul Liteni ,
AS Florconstruct Patrauti – FC Marginea ,
AS Minerul Iacobeni – CS Gura Humorului ,
AS Danalis Zvoristea Anulat AS Foresta Moldovita ,
CSM Raraul Campulung Moldovenesc – AS Unirea Boroaia ,
ACS Rapid CFR II Suceava – CSM Dorna Vatra Dornei ,
CSM Bucovina Radauti – FC Foresta Malini,

Clasament
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 ACS Sporting Suceava 26 20 5 1 82 – 24 26 65
2 AS Foresta Moldovita 27 18 5 4 66 – 30 20 59
3 FC Foresta Malini 26 17 3 6 89 – 33 15 54
4 AS Minerul Iacobeni 26 15 4 7 70 – 50 10 49
5 CS Gura Humorului 27 18 2 7 80 – 36 14 48
6 AS Bucovina Fratautii Noi 26 15 3 8 57 – 28 9 48
7 ACS Rapid CFR II Suceava 26 14 3 9 76 – 56 6 45
8 CSM Dorna Vatra Dornei 26 14 2 10 62 – 27 5 44
9 FC Marginea 27 12 1 14 45 – 53 -2 37
10 CSO Viitorul Liteni 27 11 2 14 52 – 50 -7 35
11 AS Unirea Boroaia 26 11 0 15 47 – 65 -6 33
12 AS Zimbrul Siret 26 10 2 14 36 – 46 -7 32
13 AS Vointa Stroiesti 27 7 4 16 33 – 71 -14 25
14 CSM Bucovina Radauti 26 6 3 17 37 – 91 -18 21
15 AS Florconstruct Patrauti 26 6 1 19 34 – 80 -20 19
16 AS Steaua Dumbraveni 27 4 3 20 14 – 63 -27 15
17 AS Danalis Zvoristea 0 0 0 0 0 – 0 0 0
18 CSM Raraul Campulung Moldovenesc 26 3 3 20 21 – 98 -27 0

Liga 4 Buzau Seria 1 Meciurile pentru Etapa 20

Liga 4 Buzau Seria 1 Meciurile pentru Etapa 20

SOIMII COSTESTI – VIITORUL TISAU ,
PROGRESUL PATIRLAGELE – SOIMII SIRIU ,
CEREANIM SMEENI – VIITORUL 08 VERNESTI ,
INTER CANESTI – VICTORIA BOBOC ,
AVINTUL CHIOJDU – A.S. PETROLUL BERCA ,
FORESTA NEHOIU – RECOLTA CISLAU,

Clasament Liga 4 Buzau
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 VIITORUL TISAU 19 14 2 3 54 – 26 14 44
2 SOIMII COSTESTI 19 13 3 3 55 – 17 15 42
3 RECOLTA CISLAU 19 12 4 3 53 – 24 10 40
4 FORESTA NEHOIU 19 9 5 5 41 – 32 5 32
5 SOIMII SIRIU 19 7 6 6 37 – 30 -3 27
6 VICTORIA BOBOC 19 6 5 8 37 – 42 -7 23
7 VIITORUL 08 VERNESTI 19 6 3 10 34 – 49 -9 21
8 A.S. PETROLUL BERCA 19 5 5 9 26 – 30 -10 20
9 PROGRESUL PATIRLAGELE 19 4 7 8 26 – 33 -8 19
10 CEREANIM SMEENI 19 4 5 10 36 – 56 -10 17
11 AVINTUL CHIOJDU 19 3 7 9 27 – 61 -11 16
12 INTER CANESTI 19 4 2 13 27 – 53 -13 14

Casament Liga 4 Giurgiu

Casament Liga 4 Giurgiu

1. AS. RAPID CLEJANI 27 27 0 0 162-16 81P
2. FC. BOLINTIN MALU SPART 30 25 2 3 110-33 77P
3. CS. NOVA FORCE GIURGIU 29 18 5 6 111-42 59P
4. AS. AVINTUL FLORESTI 30 18 4 8 84-65 58P
5. CS VICT. 2008 AD. COPACENI 29 21 1 7 112-45 57P
6. AS. SCARISOARA 31 13 8 10 76-63 47P
7. AS. CREVEDIA MARE 28 13 3 12 61-74 42P
8. AS. SINGURENI 29 13 2 14 59-64 41P
9. AS. PRUNDU 30 11 3 16 65-82 36P
10. AC. CONSTRUCT MALU SPART 30 11 3 16 56-82 36P
11. AS. VOINTA SLOBOZIA 28 10 5 13 67-95 35P
12. CS. DRAGONII OGREZENI 28 11 2 15 57-81 33P
13. AS. VIITORUL VEDEA 31 8 5 18 59-83 29P
14. AS. SILVER INTER ZORILE 29 7 8 14 47-78 29P
15. AFC. UNIREA GHIMPATI 30 9 2 19 45-74 29P
16. AS. DUNAREA OINACU 29 9 2 18 43-89 29P
17. AS. ZMEII OGREZENI 31 8 4 19 57-86 28P
18. CS CONSTRUCTORUL BOL. DEAL 31 9 1 21 54-118 28P
19. AS. UNIREA VINATORI 30 6 4 20 54-104 22P

Liga 4 Galati meciuri 30.04.2011

Liga 4 Galati meciuri 30.04.2011

METALUL TOFLEA – SPORTING V. LIESTI ,
FRONTIERA GALATI – UNIREA BRANISTEA,
GLORIA IVESTI – VICTORIA INDEPENDENTA ,
UNIREA H. CONACHI – AVANTUL VANATORI ,
BUJORII TG. BUJOR – FORESTA SENDRENI ,
VOINTA SIVITA – FULGERUL SMULTI ,
MUNCITORUL GHIDIGENI – CSS TECUCI,

Clasament liga 4 Galati
1.METALUL TOFLEA 55
2.AVANTUL VANATORI 49
3.FRONTIERA GALATI 41
4.MUNCITORUL GHIDIGENI 38
5.FORESTA SENDRENI 37
6.UNIREA BRANISTEA 30
7.CSS TECUCI 28
8.GLORIA IVESTI 27
9.BUJORII TG. BUJOR 26
10.FULGERUL SMULTI 26
11.UNIREA H. CONACHI 16
12.VICTORIA INDEPENDENTA 13
13.SPORTING V. LIESTI 12
14.VOINTA SIVITA 9

PAS Pucioasa – Avantul Produlesti 5-0

PAS Pucioasa – Avantul Produlesti 5-0
Teren: Dumitru Popescu-Tică
Arbitrii: Septimiu Burtescu – Răzvan Dobre, Adriana Ghiță. Obs. AJF: Șerban Necșulescu.

Au marcat: Simulescu (14, 82), Păun (30), Anghel (45, 89).

Pucioasa: Grigore (74-Crăciun) – Bădescu, Păduraru, Neagu, Brătescu – Păun (76-Milea), Șeran (c), Pencea, Gheorghe – Simulescu (88-Mierloiu), Anghel. Antr : Cristi Duță.

Produlești: Iorgulescu (46-Neagu G.) – Pană, Micu (46-Cherciu), Radu, Brădeanu – Ion (c) (46-I.Gheorghe), Al.Grigore, Verdeș, Matei – Olteiu (60- Ionescu), Enescu. Antr :I.Olteiu.

Autor: Dumitru Ciobanu
Sursa: jurnaldedambovita

Meciuri Liga 4 Dambovita : Etapa 27 : 30.04.2011 – AJF Dambovita

Meciuri Liga 4 Dambovita : Etapa 27 : 30.04.2011 – AJF Dambovita

FLACARA MORENI – DARMANESTI 1-0
GLORIA CORNESTI – COLIBASI 3-1
PETROLUL TGV. – VIISOARA 3-2
UTCHIM GAESTI – MOROIENI 5-0
RACARI – FINTA 2-2
DOICESTI – CONTESTI 2-2
ATLETIC FIENI – PRODULESTI 5-0
PERSINARI – PAS PUCIOASA 0-2
POTLOGI – GURA SUTII 1-2

Lupta stransa la Promovare in Liga 2 – Seria 2

Lupta stransa la Promovare in Liga 2 – Seria 2 , 4 echipe se bat pentru promovare pe final de sezon.

1. Petrolul Ploieşti 44
2. FC Bihor Oradea 43
3. CS Mioveni 41
4. Voinţa Sibiu 41

Petrolul joaca acasa cu CFR Craiova si are sansa sa isi pastraze locul 1 si dupa aceasta etapa, un meci interesat este si la Slatina unde ALRO are posibilitatea sa invinga Vointa Sibiu si sa intre in lupa promovarii, Bihor Oradea are un meci greu la Alba Iulia ..unde gazdele lupta pentru evitarea retrogradarii, Mioveni poate profita de programul greu al contracandidatelor si daca invinge Batrana Doamna poate trece pe locul 2 promovabil.

Programul candidatelor la promovare in Etapa 24 :

Petrolul Ploieşti – Gaz Metan CFR Craiova
Unirea Alba Iulia – FC Bihor Oradea
ALRO Slatina – Voinţa Sibiu
FC UTA Arad – CS Mioveni

Liga 4 Arad – etapa 27 meciuri si rezultate

Liga 4 Arad – etapa 27 meciuri si rezultate

Vineri, 29 Aprilie 2011
17:00 CS VLADIMIRESCU 2003 – SC FC UTA II SA
Sâmbătă, 30 Aprilie 2011
17:00 CS ŞOIMII PÎNCOTA – CS ŞOIMII TAUŢ ,
17:00 AS PROGRESUL PECICA – CS FRONTIERA CURTICI 2004 ,
17:00 FC SÎNLEANI – CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ ,
17:00 AS VOINŢA MACEA – CS VICTORIA ZĂBRANI ,
17:00 AS SEMLECANA SEMLAC – CS PĂULIŞANA PĂULIŞ ,
17:00 CS INEU – CS VOINŢA MAILAT ,
17:00 AS UNIREA ŞEITIN – CS VIITORUL SATU NOU ,
Miercuri, 04 Mai 2011
18:00 CS UNIREA SÎNTANA – AS AQUA VEST ARAD