Casament Liga 4 Giurgiu

Casament Liga 4 Giurgiu

1. AS. RAPID CLEJANI 27 27 0 0 162-16 81P
2. FC. BOLINTIN MALU SPART 30 25 2 3 110-33 77P
3. CS. NOVA FORCE GIURGIU 29 18 5 6 111-42 59P
4. AS. AVINTUL FLORESTI 30 18 4 8 84-65 58P
5. CS VICT. 2008 AD. COPACENI 29 21 1 7 112-45 57P
6. AS. SCARISOARA 31 13 8 10 76-63 47P
7. AS. CREVEDIA MARE 28 13 3 12 61-74 42P
8. AS. SINGURENI 29 13 2 14 59-64 41P
9. AS. PRUNDU 30 11 3 16 65-82 36P
10. AC. CONSTRUCT MALU SPART 30 11 3 16 56-82 36P
11. AS. VOINTA SLOBOZIA 28 10 5 13 67-95 35P
12. CS. DRAGONII OGREZENI 28 11 2 15 57-81 33P
13. AS. VIITORUL VEDEA 31 8 5 18 59-83 29P
14. AS. SILVER INTER ZORILE 29 7 8 14 47-78 29P
15. AFC. UNIREA GHIMPATI 30 9 2 19 45-74 29P
16. AS. DUNAREA OINACU 29 9 2 18 43-89 29P
17. AS. ZMEII OGREZENI 31 8 4 19 57-86 28P
18. CS CONSTRUCTORUL BOL. DEAL 31 9 1 21 54-118 28P
19. AS. UNIREA VINATORI 30 6 4 20 54-104 22P

Liga 4 Galati meciuri 30.04.2011

Liga 4 Galati meciuri 30.04.2011

METALUL TOFLEA – SPORTING V. LIESTI ,
FRONTIERA GALATI – UNIREA BRANISTEA,
GLORIA IVESTI – VICTORIA INDEPENDENTA ,
UNIREA H. CONACHI – AVANTUL VANATORI ,
BUJORII TG. BUJOR – FORESTA SENDRENI ,
VOINTA SIVITA – FULGERUL SMULTI ,
MUNCITORUL GHIDIGENI – CSS TECUCI,

Clasament liga 4 Galati
1.METALUL TOFLEA 55
2.AVANTUL VANATORI 49
3.FRONTIERA GALATI 41
4.MUNCITORUL GHIDIGENI 38
5.FORESTA SENDRENI 37
6.UNIREA BRANISTEA 30
7.CSS TECUCI 28
8.GLORIA IVESTI 27
9.BUJORII TG. BUJOR 26
10.FULGERUL SMULTI 26
11.UNIREA H. CONACHI 16
12.VICTORIA INDEPENDENTA 13
13.SPORTING V. LIESTI 12
14.VOINTA SIVITA 9

PAS Pucioasa – Avantul Produlesti 5-0

PAS Pucioasa – Avantul Produlesti 5-0
Teren: Dumitru Popescu-Tică
Arbitrii: Septimiu Burtescu – Răzvan Dobre, Adriana Ghiță. Obs. AJF: Șerban Necșulescu.

Au marcat: Simulescu (14, 82), Păun (30), Anghel (45, 89).

Pucioasa: Grigore (74-Crăciun) – Bădescu, Păduraru, Neagu, Brătescu – Păun (76-Milea), Șeran (c), Pencea, Gheorghe – Simulescu (88-Mierloiu), Anghel. Antr : Cristi Duță.

Produlești: Iorgulescu (46-Neagu G.) – Pană, Micu (46-Cherciu), Radu, Brădeanu – Ion (c) (46-I.Gheorghe), Al.Grigore, Verdeș, Matei – Olteiu (60- Ionescu), Enescu. Antr :I.Olteiu.

Autor: Dumitru Ciobanu
Sursa: jurnaldedambovita

Meciuri Liga 4 Dambovita : Etapa 27 : 30.04.2011 – AJF Dambovita

Meciuri Liga 4 Dambovita : Etapa 27 : 30.04.2011 – AJF Dambovita

FLACARA MORENI – DARMANESTI 1-0
GLORIA CORNESTI – COLIBASI 3-1
PETROLUL TGV. – VIISOARA 3-2
UTCHIM GAESTI – MOROIENI 5-0
RACARI – FINTA 2-2
DOICESTI – CONTESTI 2-2
ATLETIC FIENI – PRODULESTI 5-0
PERSINARI – PAS PUCIOASA 0-2
POTLOGI – GURA SUTII 1-2

Lupta stransa la Promovare in Liga 2 – Seria 2

Lupta stransa la Promovare in Liga 2 – Seria 2 , 4 echipe se bat pentru promovare pe final de sezon.

1. Petrolul Ploieşti 44
2. FC Bihor Oradea 43
3. CS Mioveni 41
4. Voinţa Sibiu 41

Petrolul joaca acasa cu CFR Craiova si are sansa sa isi pastraze locul 1 si dupa aceasta etapa, un meci interesat este si la Slatina unde ALRO are posibilitatea sa invinga Vointa Sibiu si sa intre in lupa promovarii, Bihor Oradea are un meci greu la Alba Iulia ..unde gazdele lupta pentru evitarea retrogradarii, Mioveni poate profita de programul greu al contracandidatelor si daca invinge Batrana Doamna poate trece pe locul 2 promovabil.

Programul candidatelor la promovare in Etapa 24 :

Petrolul Ploieşti – Gaz Metan CFR Craiova
Unirea Alba Iulia – FC Bihor Oradea
ALRO Slatina – Voinţa Sibiu
FC UTA Arad – CS Mioveni

Liga 4 Arad – etapa 27 meciuri si rezultate

Liga 4 Arad – etapa 27 meciuri si rezultate

Vineri, 29 Aprilie 2011
17:00 CS VLADIMIRESCU 2003 – SC FC UTA II SA
Sâmbătă, 30 Aprilie 2011
17:00 CS ŞOIMII PÎNCOTA – CS ŞOIMII TAUŢ ,
17:00 AS PROGRESUL PECICA – CS FRONTIERA CURTICI 2004 ,
17:00 FC SÎNLEANI – CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ ,
17:00 AS VOINŢA MACEA – CS VICTORIA ZĂBRANI ,
17:00 AS SEMLECANA SEMLAC – CS PĂULIŞANA PĂULIŞ ,
17:00 CS INEU – CS VOINŢA MAILAT ,
17:00 AS UNIREA ŞEITIN – CS VIITORUL SATU NOU ,
Miercuri, 04 Mai 2011
18:00 CS UNIREA SÎNTANA – AS AQUA VEST ARAD

Andrada Aloman – Arbitru Liga 3 – AJF Timis

Andrada Aloman – Arbitru Liga 3 – AJF Timis

Arbitru asistent, Lotul National “Liga a III-a”
Data nasterii: 25-08-1987

Meciuri Liga 5 Ilfov Etapa 22 din 01-05-2011

Meciuri Liga 5 Ilfov Etapa 22 din 01-05-2011

12;00 AS Ciorogarla – CS Darasti
12;00 AS Viitorul Petrechioaia – AS Viitorul Ganeasa
12;00 AS Gloria Burias – AS Speranta Sabareni
12;00 CS Pantelimon – AS Tricolorul Cosoba

Clasament Liga 5 Ilfov
1 AS Viitorul Ganeasa 21 14 3 4 44-24 45p +12
2 AS Ciorogarla 21 13 4 4 53-27 43p +13
3 CS Darasti 21 12 5 4 44-24 41p +8
4 AS Viitorul Petrechioaia 21 10 3 8 36-29 33p +3
5 AS Speranta Sabareni 21 10 2 9 46-41 32p -1
6 CS Pantelimon 21 8 2 11 40-55 26p -4
7 AS Tricolorul Cosoba 21 4 0 17 24-55 12p -21
8 AS Gloria Burias 21 3 1 17 30-62 10p -20

Derby la Ciorogarla pe terenul comunal intre Ciorogarla si CS Darasti , echipa castigatoare ramane in lupta pentru promovare alaturi de Viitorul Ganeasa.

Liga 4 Timisoara Etapa 27 – AJF Timis

Liga 4 Timisoara Etapa 27 – AJF Timis

CS SANANDREI – CS DUMBRAVITA,
AS UNIREA CERNETEAZ – CSM LUGOJ,
FC AUTO TIMISOARA – AS FC DETA,
CS TIMISUL SAG – FC REAL DRAGSINA,
AS FLACARA FAGET – FC POLITEHNICA 2002 TIMISOARA,
AS FC SPARTAK GOTTLOB – AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA,
CS FC CHISODA – AS VULTURII PADURENI,
AS POBEDA DUDESTII VECHI – CS INFORMATICA TIMISOARA,
AS PECIU NOU – AS JUVENTUS PISCHIA,

1 AS FLACARA FAGET 26 21 5 0 84-11 68p +29
2 AS JUVENTUS PISCHIA 26 20 5 1 83-18 65p +26
3 CS FC CHISODA 26 18 2 6 65-27 56p +17

Pentru primul loc lupta in continuare FLACARA FAGET si JUVENTUS PISCHIA

Lot Arbitrii AJF TIMIS

Lot Arbitrii AJF TIMIS

Lotul National “Liga I”
Gaspar Petru-Marian ( Timisoara )
Lotul National “Liga a II-a”
Fanita Constantin ( Timisoara )
Tarcea Sorin ( Timisoara )
Uihelyi Ludovic ( Lugoj )
Damaschin Flaviu ( Timisoara )
Dan Gabriel ( Timisoara )
Gheorghioiu Bogdan ( Timisoara )
Lotul National “Liga a III-a”
Barzuca Dorian ( Lugoj )
Botas Catalin ( Timisoara )
Dragoi Razvan ( Timisoara )
Gheorghioiu Eugen ( Timisoara )
Hristea Sergiu-Constantin ( Timisoara )
Luca Virgil ( Timisoara )
Neagoe Daniel ( Timisoara )
Rosu Flavius ( Timisoara )
Aloman Andrada ( Timisoara )
Botas Alin ( Timisoara )
Cimponeriu Calin ( Timisoara )
Dragut Gabriel ( Timisoara )
Ghiciulescu Raul-Constantin ( Lugoj )
Golosie Gabriel ( Lugoj )
Nicolae-Chitoiu Andrei ( Timisoara )
Parlea Florin ( Timisoara )
Plesa Cristian ( Timisoara )
Tranca Ciprian ( Timisoara )
Categoria I
Albu Florin ( Timisoara )
Andrei Mihai ( Timisoara )
Anghel Ovidiu ( Timisoara )
Anitoaie Sorin ( Timisoara )
Banu Doru ( Timisoara )
Betea Lucian ( Timisoara )
Birau Laurentiu-Marian ( Timisoara )
Bradau Florin ( Timisoara )
Burtic Paul-Lucian ( Timisoara )
Caraiman Ovidiu ( Timisoara )
Ciev Raul ( Timisoara )
Ciorogar Flavius ( Lugoj )
Copaci Ion ( Lugoj )
Cretu Gabriel ( Timisoara )
Dobrisan Costel ( Timisoara )
Driga Liviu ( Timisoara )
Ianosev Dejan ( Timisoara )
Jivan Adrian ( Timisoara )
Lazarescu Caius-Ioan ( Timisoara )
Miculaiciuc Petru-Liviu ( Lugoj )
Mitrache Florin ( Lugoj )
Mot Florian ( Timisoara )
Muresan Horea-Andrei ( Timisoara )
Nanu Elvis ( Lugoj )
Nemeth Robert ( Timisoara )
Roman Dan ( Timisoara )
Rotaru Marius ( Lugoj )
Serbanoiu Claudiu ( Lugoj )
Sitaru Flavius ( Sanicolau Mare )
Tuturiga Cristian ( Timisoara )
Velcota Florin ( Timisoara )
Voica Mihai ( Timisoara )
Avram Constantin ( Timisoara )
Bagiu Livius ( Timisoara )
Baisan Lucian ( Timisoara )
Barbu Roland ( Lugoj )
Barzava Adrian ( Lugoj )
Bobora Razvan ( Timisoara )
Bogdan Alexandru ( Sanandrei )
Boicu Vlad ( Lugoj )
Botas Daniel ( Timisoara )
Bozdog Lavinia ( Lugoj )
Caia Sorin ( Timisoara )
Chiorpec Bogdan ( Lugoj )
Cirlea Mihai ( Timisoara )
Covaci Ioan-Florin ( Timisoara )
Dimitriu Razvan ( Timisoara )
Draghici Teodor ( Timisoara )
Filip Alexandru-Adrian ( Timisoara )
Finta Paul ( Timisoara )
Florescu Daniel ( Timisoara )
Gheban Dan ( Timisoara )
Ghiurcan Alexandru ( Timisoara )
Grozoni Florin ( Lugoj )
Gurgu Oana ( Timisoara )
Hanes Marcel ( Timisoara )
Heghedus Gheorghe ( Timisoara )
Hogman Dorin ( Timisoara )
Hromei Mihaita ( Timisoara )
Iacob Ionut ( Timisoara )
Ilie Andrei ( Timisoara )
Lotrean Horatiu ( Timisoara )
Lungu Catalin ( Timişoara )
Marian Laurentiu ( Timisoara )
Marinca Alexandru ( Timisoara )
Mihai Cornel ( Timisoara )
Mihalceanu Claudiu ( Timisoara )
Minecan Gabi-Cosmin ( Timisoara )
Nicola Gheorghe ( Timisoara )
Nimigean Ovidiu ( Timisoara )
Paia Pecarov ( Timisoara )
Pandia Ciprian-Mircea ( Timisoara )
Parlea Petrica ( Timisoara )
Pasca Daniel ( Timisoara )
Plesa Nicolae ( Timisoara )
Poclid Sebastian ( Timisoara )
Poclid Marius ( Timisoara )
Pop Valentin ( Timisoara )
Pop Laurentiu ( Timisoara )
Popescu Petre-Laurentiu ( Timisoara )
Radosav Calin-Flavius ( Timisoara )
Samfescu Sebastian ( Timisoara )
Samsudean Patricia ( Timisoara )
Semeniuc Ovidiu ( Timisoara )
Serban Ion ( Timisoara )
Soreanu Gabriel-Florin ( Lugoj )
Stanut Alin-Ioan ( Lugoj )
Svaia David ( Timisoara )
Tarcea Liviu ( Timisoara )
Timoce Silviu ( Varias )
Tita Andrei ( Timisoara )
Todorescu Gratian ( Timisoara )
Tranca Bogdan ( Timisoara )
Velcota Alimpe ( Timisoara )
Vinchici Ciprian ( Timisoara )
Zaharia Laurentiu ( Timisoara )
Zamfirescu Costin ( Timisoara )
Categoria a II-a
Badeanca Claudiu ( Timisoara )
Balaciu Daniel-Remus ( Timisoara )
Cazacu Alin ( Timisoara )
Chiforescu Silviu-Ioan ( Timisoara )
Cioata Raul ( Timisoara )
Ciolac Sebastian ( Timisoara )
Cristescu Mircea ( Lugoj )
Delescu Gheorghe-Emanuel ( Timisoara )
Diac Vasile ( Timisoara )
Flonta Daniel ( Timisoara )
Foldi Robert-Stefan ( Timisoara )
Gaitin Claudiu ( Ghiroda )
Guta Dragos-Dan ( Timisoara )
Haiduc Razvan ( Timisoara )
Holdon Gabriel ( Timisoara )
Lazar Cristina-Ana-Maria ( Timisoara )
Luca Antonio Sorin ( Timisoara )
Macedolean Alexandru ( Timisoara )
Marcu Viorel-Alexandru ( Timisoara )
Marcu Bogdan-Paul ( Timisoara )
Micu Lucian ( Timisoara )
Mihai Sergiu-Nelutu ( Lugoj )
Nicolescu Bogdan ( Lugoj )
Pasca Ioan-Cosmin ( Timisoara )
Radu Robert-Lucian ( Timisoara )
Rosiu Daniel-Robert ( Timisoara )
Soreanu Florenta ( Lugoj )
Tecusan Liviu-Stefan ( Timisoara )
Tudor Claudiu ( Lugoj )
Ziub Sergiu-Marian ( Timisoara )
Balinisteanu Bogdan ( Deta )
Bobu Cristian ( Timisoara )
Busu Denis-Alin ( Timisoara )
Ciurusniuc Ioan-Florin ( Timisoara )
Ciutac Daniel-Florin ( Lugoj )
Constandana Bogdan ( Lugoj )
Corduneanu Marian ( Lugoj )
Corodan Gelu ( Timisoara )
Cosleba Gabriel-Mihai ( Lugoj )
Crisan Vlad-Oliver ( Timisoara )
Crisan Slavoliub-Dragan ( Sannicolau-Mare )
Daminescu Dan ( Lugoj )
Dornik Alin-Daniel ( Timisoara )
Draghici Costel ( Timisoara )
Dragut Iulian ( Lugoj )
Dumitrescu Silviu-Lucian ( Lugoj )
Dumitrica Adrian ( Timisoara )
Filip Cosmin-Alexandru ( Timisoara )
Foale Adrian ( Lugoj )
Frumusescu Fabian-Flavius ( Timisoara )
Gavrilut Daniel-Petre ( Timisoara )
Gavruta Adrian-Daniel ( Timisoara )
Gherman Alex-Gabriel ( Timisoara )
Ghiurcan Diana ( Timisoara )
Gogu Claudiu ( Timisoara )
Haiduc Simina ( Timisoara )
Harcai Gabriel ( Timisoara )
Hotico Dinu ( Timisoara )
Ionica Manuel-Cristian ( Lugoj )
Iovescu Darius ( Lugoj )
Loba Prindi Mihai ( Lugoj )
Lukics Cristian ( Timisoara )
Manea Alexandru-George ( Timisoara )
Manta Silviu-Aurelian ( Timisoara )
Martinovici Andrei ( Timisoara )
Mihai Claudiu-Florentin ( Lugoj )
Mihailovici Dragan ( Timisoara )
Militaru Alin-Madalin ( Timisoara )
Mocan Sergiu ( Timisoara )
Neamtu Sorin-Adrian ( Timisoara )
Olarean Gabi-Adrian ( Timisoara )
Olariu Ioan ( Lugoj )
Otiman Bogdan-Andrei ( Timisoara )
Paraschiv Sebastian ( Deta )
Pascu Virgil ( Lugoj )
Petrisor Calin ( Lugoj )
Ripan Marius ( Lugoj )
Roibu Andrei-Iulian ( Lugoj )
Rosu Florea-Andrei ( Timisoara )
Sandu Patrik-Stefan ( Timisoara )
Serbescu Ioan–Florin ( Timisoara )
Socol Ovidiu-Mirel ( Timisoara )
Stanciu Claudiu-Razvan ( Lugoj )
Talpos Marius ( Ghiroda )
Teodorescu Alexandru-Mircea ( Timisoara )
Tepes Marius ( Lugoj )
Termure Aron ( Timisoara )
Todea Adrian-Vasile ( Lugoj )
Topciov Claudiu ( Timisoara )
Trancau Maria-Daniela ( Timisoara )
Trif Flavius-Marius ( Timisoara )
Tudoriu Constantin Catalin ( Timisoara )
Ursache Ioan ( Timisoara )
Vana Lucian-Andrei ( Timisoara )
Stagiari
Bogdan Adrian-Ioan ( Timisoara )
Bus Andrei-Razvan ( Timisoara )
Corneanu Alin ( Timisoara )
Damian Ciprian ( Timisoara )
Florea Sorin ( Lugoj )
Gainaru Sergiu-Ovidiu ( Timisoara )
Gospei Valentin ( Lugoj )
Gota Dorin ( Timisoara )
Ilioiu Daniel ( Timisoara )
Manciuca Albert-Stefan ( Timisoara )
Martinescu Vasile ( Lugoj )
Mihoc Ciprian-Raul ( Timisoara )
Negru Ionut ( Timisoara )
Negru Ancuta ( Timisoara )
Onet Cristian ( Timisoara )
Paun Marius-Emanuel ( Timisoara )
Pintea Remus-Ionut ( Timisoara )
Sarca Marius ( Lugoj )
Sitaru Marius ( Timisoara )
Spatan Adrian ( Lugoj )
Stroia Paul ( Timisoara )
Todorescu Eusebiu ( Timisoara )
Toma Alin ( Lugoj )
Vreja Ovidiu-Cristian ( Timisoara )
Abu-Awwad Hazem ( Timisoara )
Alecu Razvan-Ciprian ( Timisoara )
Andras Cristian ( Timisoara )
Anitas Jhonson Laurentiu ( Timisoara )
Bacui Marius Adrian ( Timisoara )
Balaniuc Victor ( Timisoara )
Bandu Alessandro ( Timisoara )
Barbut Andrei ( Timisoara )
Betea Andreea ( Timisoara )
Bogdan Alexandru ( Timisoara )
Boici Claudiu ( Timisoara )
Bulai Cristi ( Timisoara )
Casian Alexandru ( Timisoara )
Catrina Raul ( Timisoara )
Ceuta Adam Adrian ( Timisoara )
Ciobanu Traian ( Timisoara )
Ciobanu Ioan Iulian ( Timisoara )
Copaci Ariel-Sorin ( Lugoj )
Corban Robert ( Timisoara )
Corneanu Raul ( Timisoara )
Criste Andreea ( Timisoara )
Dobromirescu Nicolae ( Timisoara )
Flonta Alex ( Timisoara )
Gherman Teofil ( Timisoara )
Gherman Alexandru ( Timisoara )
Golopenta Suciu Mihai ( Timisoara )
Gutu Oana Andreea ( Timisoara )
Halas Marius ( Sanmihaiu Roman )
Holca Eusebiu ( Timisoara )
Ivan Paul Georgian ( Timisoara )
Jechianu Bogdan Cosmin ( Timisoara )
Lehadus Ramona ( Timisoara )
Livadaru Razvan ( Timisoara )
Lobonea Serghei Adrian ( Timisoara )
Maga Adrian ( Lugoj )
Merisanu Bogdan ( Timisoara )
Micu Laurentiu Ovidiu ( Timisoara )
Miculas Ionut Giorgian ( Timisoara )
Miloicov Vlad ( Timisoara )
Muntean Flavius Cristian ( Timisoara )
Muresan Valentina ( Timisoara )
Muresan C. Daniel ( Timisoara )
Nica Daniel ( Timisoara )
Onofrei Orlando ( Sag )
Pane Claudiu Adrian ( Timisoara )
Popescu Alina-Ramona ( Timisoara )
Prodaniuc Claudiu Eugen ( Timisoara )
Sabou David ( Timisoara )
Salajan Diana ( Timisoara )
Sirbovan Larisa ( Timisoara )
Sofilca Catalin ( Timisoara )
Stefan Orlando ( Timisoara )
Stoica Dan ( Timisoara )
Timofte Marian ( Timisoara )
Turcin Beniamin ( Timisoara )
Zdorna Razvan ( Timisoara )