Programul meciurilor în Liga 5, seria 2

lunca-buzescuÎn seria a doua a Ligii 5, favorită la promovare pare a fi Victoria Lunca, însă și Steaua Spătărei pare a avea un cuvânt de spus. De asemenea, echipele din apropierea orașului Turnu, cum ar fi Cetatea Turnu Măgurele sau formația din Segarcea Vale, par să vrea să încurce favoritele. Vă prezentăm mai jos programul meciurilor așa cum reise de pe site-ul AJF Teleorman:

Liga a-V-a, Seria 2

Etapa 1     10-09-2017

1) C.S. VITANESTI – A.S. CETATEA TURNU MAGURELE     –
2) A.S. FLACARA LITA – AS VOINTA DUNAREA PIETROSANI     –
3) A.S. VICTORIA STOROBANEASA – ACS IZVOARELE     –
4) A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – AS VOINTA SAELELE 2017     –
5) A.S. STEAUA SPATAREI – A.S. VICTORIA LUNCA     –
6) AS PROGRESUL SMIRDIOASA – A.S. TINERETUL SUHAIA     –

Etapa 2     17-09-2017

1) AS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – C.S. VITANESTI     –
2) ACS IZVOARELE – A.S. FLACARA LITA     –
3) AS VOINTA SAELELE 2017 – A.S. VICTORIA STOROBANEASA     –
4) A.S. VICTORIA LUNCA – A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE     –
5) A.S. TINERETUL SUHAIA – A.S. STEAUA SPATAREI     –
6) A.S. CETATEA TURNU MAGURELE – AS PROGRESUL SMIRDIOASA     –

Etapa 3     24-09-2107

1) C.S. VITANESTI – ACS IZVOARELE     –
2) A.S. FLACARA LITA – AS VOINTA SAELELE 2017     –
3) A.S. VICTORIA STOROBANEASA – A.S. VICTORIA LUNCA     –
4) A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – A.S. TINERETUL SUHAIA     –
5) A.S. STEAUA SPATAREI – AS PROGRESUL SMIRDIOASA     –
6) AS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – A.S. CETATEA TURNU MAGURELE     –

Etapa 4     01-10-2017

1) AS VOINTA SAELELE 2017 – C.S. VITANESTI     –
2) A.S. VICTORIA LUNCA – A.S. FLACARA LITA     –
3) A.S. TINERETUL SUHAIA – A.S. VICTORIA STOROBANEASA     –
4) AS PROGRESUL SMIRDIOASA – A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE     –
5) A.S. CETATEA TURNU MAGURELE – A.S. STEAUA SPATAREI     –
6) ACS IZVOARELE – AS VOINTA DUNAREA PIETROSANI     –

Etapa 5     08-10-2017

1) C.S. VITANESTI – A.S. VICTORIA LUNCA     –
2) A.S. FLACARA LITA – A.S. TINERETUL SUHAIA     –
3) A.S. VICTORIA STOROBANEASA – AS PROGRESUL SMIRDIOASA     –
4) A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – A.S. STEAUA SPATAREI     –
5) ACS IZVOARELE – A.S. CETATEA TURNU MAGURELE     –
6) AS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – AS VOINTA SAELELE 2017     –

Etapa 6     15-10-2017

1) A.S. TINERETUL SUHAIA – C.S. VITANESTI     –
2) AS PROGRESUL SMIRDIOASA – A.S. FLACARA LITA     –
3) A.S. STEAUA SPATAREI – A.S. VICTORIA STOROBANEASA     –
4) A.S. CETATEA TURNU MAGURELE – A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE     –
5) A.S. VICTORIA LUNCA – AS VOINTA DUNAREA PIETROSANI     –
6) AS VOINTA SAELELE 2017 – ACS IZVOARELE     –

Etapa 7     22-10-2017

1) C.S. VITANESTI – AS PROGRESUL SMIRDIOASA     –
2) A.S. FLACARA LITA – A.S. STEAUA SPATAREI     –
3) A.S. VICTORIA STOROBANEASA – A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE     –
4) ACS IZVOARELE – A.S. VICTORIA LUNCA     –
5) AS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – A.S. TINERETUL SUHAIA     –
6) AS VOINTA SAELELE 2017 – A.S. CETATEA TURNU MAGURELE     –

Etapa 8     29-10-2017

1) A.S. STEAUA SPATAREI – C.S. VITANESTI     –
2) A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – A.S. FLACARA LITA     –
3) A.S. CETATEA TURNU MAGURELE – A.S. VICTORIA STOROBANEASA     –
4) AS PROGRESUL SMIRDIOASA – AS VOINTA DUNAREA PIETROSANI     –
5) A.S. TINERETUL SUHAIA – ACS IZVOARELE     –
6) A.S. VICTORIA LUNCA – AS VOINTA SAELELE 2017     –

Etapa 9     05-11-2017

1) C.S. VITANESTI – A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE     –
2) A.S. VICTORIA STOROBANEASA – A.S. FLACARA LITA     –
3) AS VOINTA SAELELE 2017 – A.S. TINERETUL SUHAIA     –
4) ACS IZVOARELE – AS PROGRESUL SMIRDIOASA     –
5) AS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – A.S. STEAUA SPATAREI     –
6) A.S. CETATEA TURNU MAGURELE – A.S. VICTORIA LUNCA     –

Etapa 10     12-11-2017

1) A.S. VICTORIA STOROBANEASA – C.S. VITANESTI     –
2) A.S. FLACARA LITA – A.S. CETATEA TURNU MAGURELE     –
3) A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – AS VOINTA DUNAREA PIETROSANI     –
4) A.S. STEAUA SPATAREI – ACS IZVOARELE     –
5) AS PROGRESUL SMIRDIOASA – AS VOINTA SAELELE 2017     –
6) A.S. TINERETUL SUHAIA – A.S. VICTORIA LUNCA     –

Etapa 11     19-11-2017

1) C.S. VITANESTI – A.S. FLACARA LITA     –
2) AS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – A.S. VICTORIA STOROBANEASA     –
3) ACS IZVOARELE – A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE     –
4) AS VOINTA SAELELE 2017 – A.S. STEAUA SPATAREI     –
5) A.S. VICTORIA LUNCA – AS PROGRESUL SMIRDIOASA     –
6) A.S. CETATEA TURNU MAGURELE – A.S. TINERETUL SUHAIA     –
 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*