Posts Tagged ‘aninoasa’

Popeştiul confirmă în deplasare. Victorie la Aninoasa

SC Popeşti Leordeni a obţinut trei puncte importante îm deplasarea de la Aninoasa Parcursul favorabil al echipei din Popeşti Leordeni continuă în C3. Formaţia antrenată de Viorel Dinu şi Dan Păun a confirmat, la Aninoasa, statutul bun de care se bucură în returul Ligii a III-a. A fost, la capătul unui joc de bună calitate prestat de oaspeţi, o victorie Citeste mai departe

Popeștiul se leagă de arbitraj. ”Am avut două penalty-uri neacordate cu Aninoasa!”

SC Popești Leordeni a cedat neașteptat în disputa de pe teren propriu cu FC Aninoasa. Puncte importante cedate de SC Popești Leordeni în jocul de pe teren propriu cu FC Aninoasa. Oaspeții s-au impus la limită, 1-0, acontând trei puncte importante în economia clasamentului. ”Am prins și o zi mai slabă, dar vina principală a eșecului, în opinia noastră, este Citeste mai departe

Concordia Chiajna II, victorie în deplasare la Aninoasa

Concordia Chiajna II a disputat sâmbătă, în deplasare, partida împotriva formației FC Aninoasa, în cadrul etapei secunde a Ligii a III-a. Scorul a fost deschis în minutul 21 de către Rogoveanu, jucător care a reușit dubla în minutul 43 și și-a dus echipa în avantaj la vestiare, scor 2-0 pentru satelitul Concordiei. În partea secundă a jocului, gazdele nu au Citeste mai departe