Posts Tagged ‘Atletic Bradu’

Dispuşi la efort. Sprint după pauză pentru FC Voluntari 2

Echipa antrenată de Cosmin Bărcăuan a trecut cu bine peste eşecul inaugural de la Moreni Prima apariţie pe teren propriu din returul Ligii a III-a a adus un meci cu două reprize diferite pentru FC Voluntari 2. Disputa cu Atletic Bradu, revelaţia etapei precedente, a fost câştigată de gazde cu 3-1 după ce oaspeţii conduceau la pauză cu 1-0. Repriza Citeste mai departe

CS Tunari rămâne la Buftea. S-a amânat revenirea acasă

Echipa din Tunari susține și meciul cu CS Popești Leordeni pe terenul din Buftea Anunțata revenire acasă a echipei din Tunari cu prilejul jocului cu SC Popești Leordeni nu se va produce. Lucrările de cosmetizare la arena formației antrenate de Tudorel Dumitru sunt, în linii mari, încheiate deși mai există anumite lucruri de pus la punct. Cum și vremea din Citeste mai departe

Tunariul adună puncte. Victorie importantă la Bradu

CS Tunari a confirmat la Bradu că se află într-o perioadă bună din punct de vedere sportiv Ilfovenii făceau un meci bun runda trecută, pe teren propriu, în remiza cu Voința Turnu Măgurele, 1-1, chiar dacă golul care a adus punctul meritat a venit abia în prelungiri. Prestația bună din jocul cu echipa antrenată de Marius Baciu a alimentat speranțele Citeste mai departe

Jiul Rovinari lider in Seria 4 din Liga III

Jiul Rovinari invinge in deplasare echipa a doua a Pandurilor cu scorul de 5-1 si ramane lider in Seria 4 din Liga III cu 22 puncte, pentru echipa din Rovinari au marcat: Daviţoiu (minutele 2 şi 70) , Şoşoi (minutele 56 şi 82) si Buca in minutul 90 , pentru echipa gazda a inscris Avramescu […]