Posts Tagged ‘bayern’

Alexandru Deaconu, observator la un meci de top din Liga Campionilor

Vicepreședintele Comisiei Centrale a Arbitrilor, Alexandru Deaconu, a fost delegat de UEFA la partida dintre Bayern Munchen și Liverpool, din “optimile” de finală ale Ligii Campionilor. Partida va avea loc la Munchen, miercuri, 13 martie, de la ora 22:00. În tur, cele două formații au încheiat la egalitate, scor 0-0. Brigada pe care Deaconu o […]

Marius Beudeanu a comentat în exclusivitate la Sport Total FM, meciurile din semifinalele Ligii Campionilor, declarându-se surprins de greșelile de arbitraj întâlnite chiar și la acest nivel. „Marius Avram este un arbitru foarte bun pentru campionatul românesc. L-am văzut pe

Articolul AUDIO – EXCLUSIV / Marius Beudeanu îl compară pe arbitrul meciului dintre Real Madrid și Bayern cu Marius Avram: „Ar duce meciul la același nivel” apare prima dată în Sport Total FM.

După o manșă tur spectaculoasă și plină de goluri, returul sferturilor de finală ale Ligii Campionilor se va disputa în această săptămână, marți și miercuri. Manchester City a fost umilită în deplasare de rivala din Premier League, Liverpool, iar Pep

Articolul LIVE SCORE / Liga Campionilor, returul sferturilor de finală. Roma reușește miracolul și o elimină pe Barcelona! Klopp îl învinge a doua oară pe Guardiola. Juventus și Sevilla, misiune imposibilă! apare prima dată în Sport Total FM.

Liga Campionilor a ajuns în faza sferturilor de finală ce se vor disputa în dublă manșă, începând de marți, 3 aprilie. Finala din sezonul trecut, Juventus – Real Madrid, se va disputa de această dată în faza sferturilor, acolo unde

Articolul LIVE SCORE / Liga Campionilor, sferturi de finală: Real a ”nășit-o” din nou pe Juventus, Bayern e și ea cu un picior în semifinale! Duel britanic, diseară, la Liverpool apare prima dată în Sport Total FM.