Posts Tagged ‘belor galati’

CSM, victorie cu Galați

Voleibalistele de la CSM Târgoviște s-au impus cu 3-0 în jocul de campionat cu Belor Galați, din cadrul etapei a XI-a a Diviziei A1. Partida a avut loc la Târgoviște și a fost tranșată repede de gazde, -16, -11, -21, cu ceva suspans doar în setul al treilea. CSM va avea pauză în runda următoare, […]

The post CSM, victorie cu Galați appeared first on DB-SPORT.

“U” NTT Data Cluj, victorie în ultimul meci de acasă din 2018. Trombiţaş: ,,A fost dificil să le motivez pe fete pentru acest joc”

Echipa de volei feminin, U NTT Data Cluj, a jucat în această seară ultimul meci de pe teren propriu, din acest an, şi a obţinut o nouă victorie, 3-0. Nou-promovata în Divizia A1, CSU Belor Galaţi a fost adversara clujencelor din a opta etapă, echipă care nu a obţinut nici o victorie. Începutul primului set […]