Posts Tagged ‘benfica’

Radu Petrescu, delegat în Europa League

”Centralul” român va arbitra partida Rangers – Benfica din grupele UEFA Europa League, programată joi, 26 noiembrie, de la ora 22:00. Cele două echipe ocupă primele două poziții în grupa D a Europa League, în care se mai regăsesc Standard Liege și Lech Poznan. La Rangers evolează și internaționalul român Ianis Hagi. Radu Petrescu va […]

Răzvan Lucescu, supărat după remiza cu Benfica: „Nu mă joc când spun asta”

PAOK Salonic, echipa antrenată de Răzvan Lucescu, a disputat marți, în deplasare, meciul tur al dublei manșe din play-off-ul Ligii Campionilor, contra portughezilor de la Benfica. Gazdele au deschis scorul în prelungirile primei reprize, după ce Pizzi a transformat un

Articolul Răzvan Lucescu, supărat după remiza cu Benfica: „Nu mă joc când spun asta” apare prima dată în Sport Total FM.