Posts Tagged ‘bogdan mitrea’

Mihai Bălașa, accidentat, este înlocuit de Bogdan Mitrea în lotul echipei naționale

Fundașul Universității Craiova este indisponibil în urma investigațiilor medicale realizate la club după o accidentare, astfel că nu va putea răspunde convocării lui Mirel Rădoi. În acest context, Bogdan Mitrea, aflat pe lista de rezervă formată din 8 jucători pe care selecționerul a anunțat-o la definitivarea lotului, se va prezenta la reunirea naționalei programată la […]

Andrei Radu, integralist în prima etapă din Cipru, alături de Bănel Nicoliță și Bogdan Mitrea

AEL Limassol si Aris Limassol s-au duelat sambata, in prima etapa a campionatului cipriot, iar romanii Bogdan Mitrea, respectiv Banel Nicolita si Andrei Radu au fost integralisti in acest meci. Partida s-a incheiat cu victoria la limita a echipei lui Mitrea, AEL Limassol, scor 1-0, dupa un gol marcat in al patrulea minut de prelungiri al meciului. Banel Nicolita i Citeste mai departe

Banel Nicolita, Andrei Radu si Bogdan Mitrea, integralisti in prima etapa din Cipru

AEL Limassol si Aris Limassol s-au duelat sambata, in prima etapa a campionatului cipriot, iar romanii Bogdan Mitrea, respectiv Banel Nicolita si Andrei Radu au fost integralisti in acest meci. Partida s-a incheiat cu victoria la limita a echipei lui

The post Banel Nicolita, Andrei Radu si Bogdan Mitrea, integralisti in prima etapa din Cipru appeared first on Sport Total FM.