Posts Tagged ‘buia’

Cu Darius Buia și Roberto Bodea în prim-plan: UTA – CS Afumați 2-1 (1-1)

Au fost două momente cheie în partida de azi de la Șiria, și anume lovitura de la 11 metri parată de portarul Bodea, când rezultatul le era favorabil oaspeților, și golul egalizator al lui Buia, din ultimul minut al primei reprize.

The post Cu Darius Buia și Roberto Bodea în prim-plan: UTA – CS Afumați 2-1 (1-1) appeared first on sporttim.ro.

Articolul Cermeiul și-a păstrat cadența cu un succes amical la Păuliș, Buia – decisiv pentru divizionara a treia apare prima dată în sportarad 2017.

Articolul Anca nu contestă victoria Reșiței, dar acuză arbitrajul: „Au fost mai buni, dar nu meritau ajutați” apare prima dată în sportarad 2017.

Articolul Gurban și Vereș s-au despărțit de Cermei și-l însoțesc pe Aslău la Mașloc! Buia – la antrenamentele lui Anca apare prima dată în sportarad 2017.