Posts Tagged ‘calificare’

Reacția Simonei Halep, după calificarea în finală: „Am luptat până la sfârșit”

După calificarea în ultimul act de la Cincinnati, Simona Halep a recunoscut că nu a avut parte de un meci ușor cu Aryna Sabalenka, chiar dacă a învins-o cu scorul de 6-3, 6-4. Liderul mondial va juca a doua finală la interval

Articolul Reacția Simonei Halep, după calificarea în finală: „Am luptat până la sfârșit” apare prima dată în Sport Total FM.

Simona Halep a disputat sâmbătă noapte meciul din semifinalele turneului de la Cincinnati, contra sportivei din Belarus, Aryna Sabalenka, locul 34 WTA. Românca s-a impus în două seturi, cu scorul de 6-3, 6-4, după o oră și 17 minute de

Articolul Simona Halep s-a calificat în finala turneului de la Cincinnati! Cu cine se va lupta pentru trofeu apare prima dată în Sport Total FM.

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Cincinnati!

Simona Halep a disputat în noaptea de vineri spre sâmbătă meciul din sferturile de finală ale turneului de la Cincinnati, contra ucrainiencei Lesia Tsurenko, numărul 44 mondial. Românca s-a impus în două seturi, cu scorul de 6-4, 6-1, după o

Articolul Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Cincinnati! apare prima dată în Sport Total FM.

Simona Halep și-a învins adversara din optimi! Cine o așteaptă în sferturi la Cincinnati

UPDATE / Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Cincinnati, după ce a învins-o pe Barty în două seturi, scor 7-5, 6-4, într-o oră și jumătate de joc. În runda următoare se va duela cu ucraineanca

Articolul Simona Halep și-a învins adversara din optimi! Cine o așteaptă în sferturi la Cincinnati apare prima dată în Sport Total FM.

Harlem Gnohere a calificat-o pe FCSB în play-off-ul Europa League, după ce a reușit „dubla” în poarta croaților de la Hajduk Split. Acesta a deschis scorul în minutul 55, din penalty, dar croații au restabilit egalitatea în minutul 82 prin

Articolul Reacția lui Harlem Gnohere, după ce a calificat-o pe FCSB în play-off-ul Europa League: „Este formidabil” apare prima dată în Sport Total FM.

Vive la France! Harlem Gnohere aduce calificarea FCSB-ului în play-off-ul Europa League!

UPDATE min. 90+5 / Final de meci! Harlem Gnohere aduce calificarea FCSB-ului în play-off-ul Europa League, unde o va întâlni pe Rapid Viena. UPDATE min. 90+3 / GOL! FCSB preia din nou conducerea pe tabelă! Gnohere reușește „dubla” și duce

Articolul Vive la France! Harlem Gnohere aduce calificarea FCSB-ului în play-off-ul Europa League! apare prima dată în Sport Total FM.

CFR Cluj a obținut la scor calificarea în play-off-ul Europa League!

UPDATE / Final de meci la Cluj! CFR se impune cu scorul de 4-0 și obține calificarea în play-off-ul Europa League! UPDATE min. 90+2 / GOL! Mailat își trece și el numele pe lista marcatorilor! CFR – Alashkert 5-0! UPDATE

Articolul CFR Cluj a obținut la scor calificarea în play-off-ul Europa League! apare prima dată în Sport Total FM.

UPDATE / Final de meci în Bănie! Craiova remizează pe teren propriu cu Leipzig, scor 1-1, dar ratează calificarea în play-off-ul Europa League. UPDATE min. 85 / GOL! Craiova restabilește egalitatea! Baicu înscrie pentru 1-1. UPDATE min. 39 / GOL!

Articolul Craiova încheie la egalitate meciul cu Leipzig, dar ratează calificarea în runda următoare a Europa League! apare prima dată în Sport Total FM.

Fără replică în Giulești. CSO Bragadiru a părăsit Cupa României

Ilfovenii de la CSO Bragadiru nu au emis pretenții în disputa cu Rapid Meciul cu Rapid cuprins în programul celei de a doua etape din competiția surprizelor, ediția 2018-2019, a pus capăt aventurii ilfovenilor de la CSO Bragadiru în Cupa României. Nou promovata în Liga a III-a nu a emis pretenții în fața puternicei garnituri aliniate de Constantin Schumacher în Citeste mai departe

PAOK Salonic, echipa antrenată de către Răzvan Lucescu, s-a calificat în play-off-ul Ligii Campionilor, după ce a remizat în Rusia, scor 0-0 cu Spartak Moscova. În tur, grecii au învins cu scorul de 3-2 și astfel au obținut calificarea în

Articolul Răzvan Lucescu a calificat-o pe PAOK în play-off-ul Ligii Campionilor: „Jucătorii merită toate laudele” apare prima dată în Sport Total FM.