Posts Tagged ‘cosmin moti’

Victorie românească în Bulgaria! Keșeru și Moți au marcat pentru Ludogorets

Claudiu Keșeru și Cosmin Moți au adus victoria echipei Ludogorets în meciul cu Botev Vratsa (locul 10), contând pentru etapa cu numărul 24 din prima ligă bulgară. Cei doi români au „tranșat” meciul în doar câteva minute. Moți a deschis…Citește ma…

VIDEO / Keșeru a marcat din nou pentru Ludogoreț, în derby-ul cu ȚSKA Sofia! Atacantul se apropie de golul 100 în Bulgaria

Claudiu Keșeru este de neoprit și marchează pe bandă rulantă în Bulgaria, pentru Ludogoreț Razgrad. Românul a reușit să puncteze din nou în campionat, în derby-ul cu ȚSKA Sofia. Claudiu Keșeru a deschis scorul în minutul 29, cu capul, în

FOTO & VIDEO | Naționala a efectuat antrenamentul oficial înaintea partidei cu Muntenegru

Meciul se va disputa marți, 20 noiembrie, ora 20:45 (ora locală), 21:45 (în România) și este ultimul al tricolorilor în Liga Națiunilor. Partida va putea fi urmărită în direct la Pro TV. În tur, la Ploiești, cele două formații au terminat la egalitate, scor 0-0. În acest moment, România ocupă poziția secundă în grupă, cu […]

Campioana Bulgariei, Ludogoreț Razgrad, a câștigat la limită, scor 1-0, meciul de pe teren propriu cu Zrinjski Mostar din turul III preliminar al Europa League. Unicul gol al meciului a fost marcat de internaţionalul român Cosmin Moți, în minutul 16, când

Articolul VIDEO / Cosmin Moți a înscris unicul gol al victoriei lui Ludogoreț în preliminariile Europa League! apare prima dată în Sport Total FM.

Keșeru și Moți, eliminați în turul II al Ligii Campionilor: „Trebuia să îi batem”

Echipa românilor Claudiu Keșeru și Cosmin Moți, Ludogoreț, a pierdut suprinzător în fața campioanei din Ungaria, Vidi. După 0-0 în tur, maghiarii s-au impus în meciul secund cu scorul de 1-0 și au reușit calificarea în turul III al preliminariilor

Articolul Keșeru și Moți, eliminați în turul II al Ligii Campionilor: „Trebuia să îi batem” apare prima dată în Sport Total FM.

Dacă trece de Malmo, CFR Cluj ar putea juca împotriva celor de la Ludogoreț în turul al treilea preliminar al Ligii Campionilor. Cosmin Moți a vorbit despre aceată posibilitate și consideră că va fi un lucru pozitiv dacă cele două

Articolul Cosmin Moți, despre posibilitatea de a juca din nou cu o echipă din România în cupele europene: „O să fie un duel interesant” apare prima dată în Sport Total FM.

Claudiu Keșeru și Cosmin Moți, din nou campioni cu Ludogoreț!

Ludogoreț a cucerit titlul de campioană a Bulgariei pentru a șasea oară consecutiv, cu două etape înainte de încheierea campionatului. Echipa românilor Claudiu Keșeru și Cosmin Moți a remizat sâmbătă seara, scor 2-2, pe teren propriu, cu Levski, în cadrul

Articolul Claudiu Keșeru și Cosmin Moți, din nou campioni cu Ludogoreț! apare prima dată în Sport Total FM.

Claudiu Keșeru își continuă forma excelentă din acest an cu un gol foarte important pentru Ludogoreț în meciul cu ȚSKA Sofia, încheiat cu 3-2 pentru echipa sa. Partida a contat pentru etapa a doua a play-off-ului campionatului Bulgariei. În minutul 84,

Articolul VIDEO / Claudiu Keșeru a contribuit la victoria dramatică obținută de Ludogoreț în derby-ul cu ȚSKA Sofia! apare prima dată în Sport Total FM.

Ludogoret a trecut cu emotii de grupele Europa League, dupa remiza din Germania, scor 1-1 cu Hoffenheim. Gazdele au deschis scorul in minutul 25, prin reusita lui Ochs, dar Wanderson a restabilit egalitatea in repriza secunda, in minutul 62 si

The post Moti si Keseru s-au calificat cu emotii in primavara europeana: „Restul nu mai conteaza” appeared first on Sport Total FM.