Posts Tagged ‘csa steaua’

CSA Steaua a disputat sambata, pe teren propriu, meciul impotriva formatiei AFC Rapid, contand pentru etapa a zecea a Ligii a IV-a bucurestene. Ros-albastrii s-au impus cu scorul de 7-0, Zeciu deschizand tabela inca din minutul 3. Curt a marcat

The post CSA Steaua a demolat-o pe AFC Rapid in Liga a IV-a! Golaveraj incredibil inregistrat de ros-albastri appeared first on Sport Total FM.

UPDATE / CSA Steaua a umilit-o pe AFC Rapid, dupa ce a invins-o in Ghencea, cu scorul de 7-0. UPDATE / Partidele disputate vineri s-au incheiat cu victoria gazdelor ACS Victoria, respectiv AFC Comprest GIM. Liga a IV-a bucuresteana a

The post LIVE SCORE / Liga a IV-a, etapa a 10-a. CSA Steaua a umilit-o pe AFC Rapid, iar Academia primeste vizita lui AFC Asalt appeared first on Sport Total FM.

Primul meci dintre Academia Rapid si CSA Steaua s-a disputat in Giulesti, unde cele doua echipe au remizat, scor 1-1. Returul ar putea veni cu o supriza pentru fani si nu numai. Cristian Petrea, comandantul Clubului Sportiv al Armatei, a

The post Returul dintre CSA Steaua si Academia Rapid s-ar putea juca pe Arena Nationala: „Am semnat un protocol” appeared first on Sport Total FM.

Liga a IV-a bucuresteana, etapa a 9-a. Program si rezultate

Etapa a 9-a a Ligii a IV-a bucurestene s-a disputat la mijlocul acestei saptamani, cand Academia Rapid si CSA Steaua au reusit sa se impuna din nou in fata adversarelor din esalon. CS Dinamo a fost invinsa de satelitul formatiei Metaloglobus, iar Carmen a invins-o la limita pe Victoria Bucuresti. Programul etapei Marti, 17 octombrie Progresul Spartac ’44 II – Citeste mai departe

UPDATE / Ultimele doua partide din aceasta etapa, CSA Steaua Bucuresti – AFC Comprest GIM si Asalt – Triclor, au inceput astazi, la ora 15:00. Echipa Stelei: Horia Iancu – Claudiu Zamfirescu, Stefan Paduret, Bogdan Sitaru, Andrei Grigore – Adrian Vîlcea,

The post Etapa intermediara in Liga a IV-a. Academia Rapid a invins cu mari emotii la Progresul Spartac! CSA Steaua joaca ACUM. Rezultate partiale appeared first on Sport Total FM.

Liga a IV-a bucureșteană, etapa a 8-a. Academia Rapid și CSA Steaua, la egalitate

Etapa a opta a Ligii a IV-a bucureștene s-a disputat în acest sfârșit de săptămână și le-a pus fața în fața în premieră pe marile rivale Academia Rapid și CSA Steaua. Derby-ul acestei runde s-a încheiat la egalitate, scor 1-1, după ce au marcat Predescu în minutul 28 pentru CSA și Niculae în minutul 38 pentru Rapid. Rezultatele etapei Progresul Citeste mai departe

Cele mai TARI imagini de la Academia Rapid – CSA Steaua, 1-1!

Partida dintre Academia Rapid si CSA Steaua, derby-ul rundei a 8-a din Liga a IV-a, s-a incheiat la egalitate, scor 1-1. Oaspetii au deschis scorul prin Predescu, din penalty, in minutul 28, iar gazdele au egalat 10 minute mai tarziu,

The post Cele mai TARI imagini de la Academia Rapid – CSA Steaua, 1-1! appeared first on Sport Total FM.

Sapunaru nu traverseaza o perioada foarte buna la Kayserispor, in Turcia, titular in doar patru meciuri din opt, tinut pe banca de rezerve in meciul de la Karabukspor, pierdut de colegii sai (DETALII AICI), internationalul roman si-a exprimat sustinerea, fata

The post Sapunaru, inaintea partidei dintre Academa Rapuid si CSA Steaua: „Ma voi intoarce la Rapid inainte sa-mi inchei cariera!” appeared first on Sport Total FM.

Academia Rapid intalneste pe CSA Steaua in derby-ul etapei a 8-a din Liga a IV-a. Chiar daca pe teren nivelul fotbalistic nu va semana cu ce am fost obisnuiti in trecut, relatia de rivalitate dintre cele doua galerii vecine de

The post Mesajul afisat chiar pe podul Giulesti, aseara, incinge spiritele inaintea derby-ului din Liga a IV-a: „Din nou sub podul Grant / Credeam că s-a schimbat ceva/ Dar pute la fel” appeared first on Sport Total FM.

UPDATE / Majoritatea partidelor disputate astazi au avut rezultate asteptate, mai putin intalnirea dintre Dinamo si Carmen, duel transat neasteptat de echipa gazda, cu 2-1, provocand a doua infrangere consecutiva a echipei antrenata de Adrian Matei! UPDATE / Progresul 2005 a

The post REZULTATE / Liga a IV-a, etapa a 8-a. Academia Rapid si CSA Steaua au remizat in Giulesti! appeared first on Sport Total FM.