Posts Tagged ‘cupa italiei’

VIDEO | Ștefan Radu a câștigat Cupa Italiei cu Lazio!

Lazio s-a impus cu scorul de 2-0 în finala Cupei Italiei, pe Stadio Olimpico din Roma, în fața celor de la Atalanta. Victoria a venit pe finalul partidei. Milinkovici-Savici a deschis scorul în minutul 82, iar Correa a majorat diferența în…Citeșt…

Lazio si AC Milan s-au duelat miercuri seara, pe Stadio Olimpico din Roma, pentru un loc in finala Cupei Italiei. Dupa 0-0 in tur, soarta celui de-al doilea meci a fost aceeasi, iar cele doua echipe au ajuns la penalty-uri,

The post VIDEO | AC Milan a invins-o pe Lazio la penalty-uri si s-a calificat in finala Cupei Italiei! appeared first on Sport Total FM.

Juventus Torino a disputat marti seara, in deplasare, meciul tur din semifinalele Cupei Italiei, impotriva formatiei Atalanta. Torinezii au deschis scorul inca din minutul 3, prin reusita lui Higuain. In minutul 25, arbitrul a dictat penalty in favoarea gazdelor, dar

The post VIDEO | Buffon a aparat un penalty la 40 de ani! Juventus este la un pas de finala Cupei Italiei appeared first on Sport Total FM.

Torino a ramas fara antrenor dupa eliminarea din Cupa Italiei!

Torino FC a ramas fara antrenor dupa ce a fost invinsa cu scorul de 2-0 in deplasare, pe terenul celor de la Juventus, in cadrul sferturilor de finala ale Cupei Italiei. Conducerea clubului torinez a luat hotararea de a-l demite

The post Torino a ramas fara antrenor dupa eliminarea din Cupa Italiei! appeared first on Sport Total FM.