Posts Tagged ‘cupa ligii’

Echipa lui Reghecampf merge ceas în Emiratele Arabe Unite! Victorie zdrobitoare în deplasare

Al Wahda a obținut o victorie categorică, vineri, în a doua etapă din campionatul Emiratelor Arabe Unite. Formația antrenată de Laurențiu Reghecampf s-a impus cu 4-1 pe terenul celor de la Dibba Al Fujairah. Pentru Al Wahda au înscris Batna

Articolul Echipa lui Reghecampf merge ceas în Emiratele Arabe Unite! Victorie zdrobitoare în deplasare apare prima dată în Sport Total FM.

UPDATE / Manchester City a castigat pentru a cincea oara in istorie trofeul Cupei Ligii Angliei, dupa ce a invins-o in finala competitiei pe Arsenal, scor 3-0. Succesul de pe „Wembley” este echivalent cu primul titlu cucerit de Pep Guardiola

The post Finala Cupei Ligii Angliei | „Cetatenii” au castigat trofeul, primul pentru Guardiola pe „Etihad”! appeared first on Sport Total FM.

Despre forma slaba prin care trece FCSB-ul, cu precadere in 2017, a vorbit si Helmuth Duckadam, fostul mare portar al Romaniei si al adevaratei Steaua, echipa cu care a castigat Cupa Campionilor Europeni in 1986. „Ma asteptam la o agresivitate

The post EXCLUSIV / Helmuth Duckadam: „Aratam ca o echipa blazata, care si-a pierdut entuziasmul” appeared first on Sport Total FM.