Posts Tagged ‘Devis Mangia’

Gheorghe Hagi a vorbit în cadrul conferinței de presă premergătoare meciului dintre FC Viitorul si CS U Craiova și a lăudat munca depusă de antrenorul oltenilor în Bănie. Partida se va disputa sâmbătă, de la ora 20:45, pe Stadionul „Ion

Articolul Gheorghe Hagi îl laudă pe Devis Mangia înainte de meciul de la Craiova: „A făcut o muncă extraordinară” apare prima dată în Sport Total FM.

După victoria din meciul tur al Cupei României, scor 5-1 cu FC Botoșani, Alex Băluță a „confiscat” mingea ca amintire a celor trei goluri marcate în această întâlnire. După 4-1 cu Poli Iași în campionat, Alex Mitriță a procedat la

Articolul Devis Mangia vrea să se implice financiar la Craiova: „Măcar să înscrie fotbaliştii mei câte un hat-trick pe meci” apare prima dată în Sport Total FM.

Exclus din lot pentru ultimul meci din play-off, 4-1 cu Poli Iași, după ce l-a criticat pe Devis Mangia, Alex Băluță a revenit la antrenamentele celor de la U Craiova. Mijlocașul ofensiv de 24 de ani se antrenează începând de

Articolul Alex Băluță s-a făcut băiat cuminte! Mangia l-a reprimit la antrenamentele Universității Craiova apare prima dată în Sport Total FM.

CS U Craiova a fost învinsă de FCSB cu scorul de 2-0 pe Arena Națională în cadrul etapei a patra din play-off-ul Ligii I, iar Devis Mangia l-a ținut pe banca de rezerve pe Alex Băluță până în minutul 58.

Articolul Alex Băluță a fost rezervă în meciul cu FCSB și îl „înțeapă” pe Devis Mangia: „Eram motivat să joc. Nu am primit nicio explicaţie” apare prima dată în Sport Total FM.

Devis Mangia a vorbit înaintea partidei cu FCSB, ce va avea loc luni, pe Arena Națională, de la ora 20:45. Tehnicianul italian a mărturisit că nu pregătește meciul pentru a-l stopa pe Constantin Budescu, ci va folosi aceeași filosofie de

Articolul Devis Mangia, înaintea meciului cu FCSB: „Nu mă tem de nimeni!”. Ce spune despre strategia pentru partida de la București apare prima dată în Sport Total FM.

Florin Gardoș a revenit în Liga I în această iarnă, dar debutul său la CS U Craiova se tot amână. Antrenorul Devis Mangia a vorbit despre situația fostului stelist și a dat de înțeles că nu se ridică încă la

Articolul Florin Gardoș nu se ridică încă la nivelul așteptărilor! Devis Mangia: „Eu voi folosi numai jucătorii care merită să fie acolo” apare prima dată în Sport Total FM.

CS U Craiova s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei, dupa ce a invins-o pe Dinamo, scor 1-0 pe „Ion Oblemenco”. Debutul lui Florin Gardos a fost amanat, dar antrenorul Devis Mangia promite ca „va veni si randul lui sa joace”.

The post Florin Gardos mai are de asteptat pentru a debuta la CS U Craiova: „Va veni si randul lui” appeared first on Sport Total FM.

CS U Craiova si Dinamo se vor duela in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, joi, pe Stadionul „Ion Oblemenco”. Partida se va juca de la ora 20:30 si va fi transmisa in format LIVE TEXT si pe www.SPTFM.ro. Antrenorul

The post Devis Mangia, inaintea meciului cu Dinamo din Cupa Romaniei: „Pentru ei este ultimul obiectiv” appeared first on Sport Total FM.

CS U Craiova i-a prelungit contractul lui Devis Mangia!

Pentru a alunga orice fel de zvon legat de o posibila intelegere cu Victor Piturca, conducerea CS U Craiova i-a prelungit contractul italianului Devis Mangia pana in luna iunie a anului 2021 si si-a exprimat increderea in actualul antrenor al

The post CS U Craiova i-a prelungit contractul lui Devis Mangia! appeared first on Sport Total FM.

CS U Craiova s-a calificat cu greu in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, dupa 3-2 cu CS Afumati, iar capitanul Alex Baluta a fost foarte suparat la finalul acestei intalniri. Fotbalistul oltenilor a adus calificarea dupa dubla reusita in

The post Alex Baluta, suparat pe coechipieri: „Nu e posibil sa incepem atat de rau”. Ce le-a spus antrenorul la pauza appeared first on Sport Total FM.