Posts Tagged ‘dubla’

Universitatea Cluj a avut un meci mult mai uşor decât credea cu Dunărea Brăila, în etapa a 21-a a Ligii Naţionale. Jucătoarele lui Alin Bondar au câştigat cu 29-24 (14-11), după un joc controlat autoritar în Sala Sporturilor „Horia Demian”. Senocico şi colegele sale s-au impus în primul rând datorită determinării superioare şi nu le-au […]

Prelungirea contractului i-a priit! „Dublă” pentru Claudiu Keșeru în Bulgaria

Claudiu Keșeru și-a prelungit contractul cu Ludogoreț în această iarnă, iar evoluțiile sale sunt din ce în ce mai bune. Campioana Bulgariei a disputat sâmbătă, pe teren propriu, meciul împotriva formației Vereya, contând pentru etapa cu numărul 27 din Parva

Articolul Prelungirea contractului i-a priit! „Dublă” pentru Claudiu Keșeru în Bulgaria apare prima dată în Sport Total FM.

VIDEO | Zlatan Ibrahimovic a reușit „dubla” și a adus victoria noii sale echipe!

Zlatan Ibrahimovic a debutat cu dreptul la noua sa echipă, LA Galaxy, în derby-ul orașului cu echipa Los Angeles FC. Suedezul a fost introdus în teren în minutul 70, la scorul de 2-3 în favoarea adversarilor. „Leul” s-a remarcat imediat și

Articolul VIDEO | Zlatan Ibrahimovic a reușit „dubla” și a adus victoria noii sale echipe! apare prima dată în Sport Total FM.

Claudiu Keseru, „dubla” pentru Ludogoret in victoria cu Slavia Sofia

Claudiu Keseru a fost integralist in victoria lui Ludogoret, scor 4-1, in fata celor de la Slavia Sofia, in cadrul etapei cu numarul 21 a primei ligi din Bulgaria. Fotbalistul roman a reusit si dubla in doar zece minute. Acesta

The post Claudiu Keseru, „dubla” pentru Ludogoret in victoria cu Slavia Sofia appeared first on Sport Total FM.

Vlad Dragomir, „dubla” in meciul dintre Arsenal si West Ham, la U23. VIDEO

Arsenal U23 s-a impus in fata echipei similare a celor de la West Ham, scor 3-0. Vlad Dragomir, mijlocasul roman de 18 ani, a marcat 2 goluri. Dragomir a deschis scorul in minutul 5, printr-o lovitura de cap lobata, pe

The post Vlad Dragomir, „dubla” in meciul dintre Arsenal si West Ham, la U23. VIDEO appeared first on Sport Total FM.

Poloiștii arădeni, băgați la apă de Dinamo

Articolul Poloiștii arădeni, băgați la apă de Dinamo apare prima dată în sportarad.

Harlem Gnohere a fost eroul FCSB-ului in meciul cu Hapoel Beer Sheva, dupa ce a inscris doua goluri la scurt timp de la intrarea sa pe teren in locul lui Florin Tanase. Francezul a recunoscut ca a fost suparat cand

The post Harlem Gnohere, mesaj pentru Gigi Becali, dupa dubla cu Hapoel Beer Sheva: „M-am suparat putin” appeared first on Sport Total FM.

Adam Nemec, inca o dubla pentru nationala Slovaciei!

Echipa nationala a Slovaciei a disputat duminica, pe teren propriu, ultimul meci din preliminariile Campionatului Mondial din Rusia 2018, impotriva reprezentativei Maltei. Adam Nemec, jucatorul lui Dinamo Bucuresti, a deschis scorul in minutul 33 si si-a dus echipa in avantaj

The post Adam Nemec, inca o dubla pentru nationala Slovaciei! appeared first on Sport Total FM.

Selectionerul nationalei de fotbal a Romaniei, Cosmin Contra, a anuntat lista celor 15 stranieri convocati pentru dubla cu Kazahstan (5 octombrie) si Danemarca (8 octombrie) din preliminariile Campionatului Mondial din Rusia. Daca initial Mihai Stoichita, directorul Comisiei Tehnice, anuntase 25

The post Cosmin Contra a anuntat lista finala a stranierilor convocati pentru dubla cu Kazahstan si Danemarca appeared first on Sport Total FM.

Finantatorul echipei FCSB, Gigi Becali, a declansat o serie de acuze incredibile la adresa selectionerului Christoph Daum, din cauza caruia spune ca a ajuns sa nu mai urmareasca meciurile echipei nationale de fotbal. Romania – Armenia se joaca pe 1 septembrie,

The post Incredibil! Are cel putin 3 jucatori in lotul pentru „dubla” cu Armenia si Muntenegru, dar isi doreste ca Romania sa piarda la scor pentru a scapa de Daum: „Sa luam bataie cu 7-0!” appeared first on Sport Total FM.