Posts Tagged ‘FC Viitorul – ACS Poli’

Octavian Drăghici (ACS Poli): ”Principalul lor atu e Gică Hagi”

Octavian Drăghici, autorul golului ultimei victorii în deplasare a timișorenilor de la ACS Poli, în etapa a IX-a, cu 2-1 la Dinamo, a revenit în sfârșit în meciurile din Liga 1 în urma accidentării suferite în aceeași ieșire la București, în Șoseaua Ștefan cel Mare, unde era înlocuit în minutul 76 de Bianconi, reintrând după alte 9 runde, în minutul 61 al remizei acasă cu cei din Botoșani, 1-1 (1-0), la schimb cu togolezul Abraw.

The post Octavian Drăghici (ACS Poli): ”Principalul lor atu e Gică Hagi” appeared first on sporttim.ro.