Posts Tagged ‘Fotbal Onoare’

Liga5, seria 2 / Vointa Saelele 2017 si Cetatea Turnu Magurele au castigat in aceasta etapa

Liga a-V-a Seria II  Duminica  22.04.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) AS VICTORIA LUNCA – CS VITANESTI     5-1 2) AS TINERETUL SUHAIA – AS FLACARA LITA     6-1 3) AS PROGRESUL SMIRDIOASA – AS VICTORIA STOROBANEASA    4-0 4) AS STEAUA SPATAREI – AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE    6-1 5) AS […]

Liga5, seria 2 / Vointa Saelele 2017 si Cetatea Turnu Magurele au castigat in aceasta etapa

Liga a-V-a Seria II  Duminica  22.04.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) AS VICTORIA LUNCA – CS VITANESTI     5-1 2) AS TINERETUL SUHAIA – AS FLACARA LITA     6-1 3) AS PROGRESUL SMIRDIOASA – AS VICTORIA STOROBANEASA    4-0 4) AS STEAUA SPATAREI – AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE    6-1 5) AS […]

Liga 5, seria 1 / Progresul Nenciulești întâlnește pe Flacăra Călinești

Liga a-V-a Seria I  Duminica 22.04.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) AS UNIREA MOSTENI – A.S. AVINTUL STEJARU     – Aurel Peia (Alexandria) – Ionut Vintila, Andrei  Baciu  (ambii Videle) – seniori Ionut Vintila (Videle) – Tibi Spatarei, Teodor Oancea (ambii Alexandria) – juniori Observator: Marian Zirna (Videle) 2) AS PROGRESUL NENCIULESTI – CS FLACARA […]

Liga 5, seria 2 / Vointa Saelele 2017 intalneste duminica pe Vointa Dunarea Pietrosani

Liga a-V-a Seria II  Duminica  22.04.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) AS VICTORIA LUNCA – CS VITANESTI     – Robert  Mitrache (Rosiori de Vede) – Traian Ene (Plosca), Bogdan Pana (Alexandria) – seniori Teodor Gheorghe – Lucian Epure, Gabriel Costea (toti Rosiori de Vede) – juniori Observator: George Floricel  (Alexandria) 2) AS TINERETUL SUHAIA – AS […]

Rezultatele optmilor de finala ale Cupei Romaniei, faza judeteana. Victorii grele pentru Rapid Buzescu si Ajax Botoroaga

CUPA ROMANIEI – FAZA JUDETEANA, OPTIMI DE FINALA – MIERCURI 18 APRILIE 2018, ORA 16.30 1. CS RAPID BUZESCU – AS VICTORIA LUNCA 2-2 si 7-6 dupa lovituri de pedeapsa 2. ACS DRAGANESTI VLASCA – FCM 2 ALEXANDRIA 4-0 3. CS UNIREA TIGANESTI – ACF DUNAREA ZIMNICEA 5-3 4. ACS SOIMII SCRIOASTEA – ACS AJAX BOTOROAGA 2-2 […]

Miercuri se vor disputa jocurile din Cupa Romaniei, faza judeteana. Programul partidelor si brigazile de arbitrii

Maine, AJF Teleorman a programat faza optimilor de finala a Cupei Romaniei, faza judeteana. Meciurile vor incepe de la 16:30. 1. CS RAPID BUZESCU – AS VICTORIA LUNCA Adrian Buica (Alexandria) – Marian Mustaciosu (Guruieni), Sorin Manea (Alexandria) Observator: Nicu Lixandru (Alexandria) 2. ACS DRAGANESTI VLASCA – FCM 2 ALEXANDRIA Catalin Columban – Ionut Vintila, […]

Liga 5, seria 1 / Avintul Stejaru a spulberat pe Virtoape si a trecut pe primul loc

Liga a-V-a Seria I  Duminica 15.04.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) A.S. AVINTUL STEJARU – C S VIRTOAPE     9-3 2) CS FLACARA CALINESTI – AS UNIREA MOSTENI     4-2 3) A.S. TELEORMANUL TROIANUL – AS PROGRESUL NENCIULESTI     2-4 4) AS VIITORUL SACENI – AS VIITORUL DIDESTI     5-3 5) A.S. […]

Liga 5, seria 2 / Victoria Lunca si Vointa Saelele 2017 au invins greu in aceasta etapa

Liga a-V-a Seria II  Duminica  15.04.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) CS VITANESTI – AS VOINTA SAELELE 2017     0-1 2) A.S. FLACARA LITA – A.S. VICTORIA LUNCA     2-3 3) A.S. VICTORIA STOROBANEASA – A.S. TINERETUL SUHAIA     2-6 4) A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – AS PROGRESUL SMIRDIOASA     3-0 […]

Liga 5, seria 1 / Derby in etapa de duminica: Avintul Stejaru joaca cu Virtoape

Liga a-V-a Seria I  Duminica 15.04.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) A.S. AVINTUL STEJARU – C S VIRTOAPE     – Ionut Botea (Alexandria) – Bogdan Doicut, Dan Ciucu (ambii turnu Magurele) – seniori Ionela  Lungu (Galateni) – George Tobosaru, Tibi Spataru (ambii Alexandria) – juniori Observator:  Cornel  Stuparu (Turnu Magurele) 2) CS FLACARA […]

Liga 5, seria 1 / Derby in etapa de duminica: Avintul Stejaru joaca cu Virtoape

Liga a-V-a Seria I  Duminica 15.04.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) A.S. AVINTUL STEJARU – C S VIRTOAPE     – Ionut Botea (Alexandria) – Bogdan Doicut, Dan Ciucu (ambii turnu Magurele) – seniori Ionela  Lungu (Galateni) – George Tobosaru, Tibi Spataru (ambii Alexandria) – juniori Observator:  Cornel  Stuparu (Turnu Magurele) 2) CS FLACARA […]