Posts Tagged ‘Fotbal Onoare’

Liga 5, seria 2 / Victoria Lunca este noul lider in campionat dupa victoria cu Vointa Saelele 2017

Liga a-V-a Seria II  Duminica  13.05.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) CS VITANESTI – AS STEAUA SPATAREI     1-3 2) AS FLACARA LITA – AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE     7-1 3) AS VICTORIA STOROBANEASA – AS CETATEA TURNU MAGURELE     – nu se disputa 4) AS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – AS PROGRESUL SMIRDIOASA  […]

Liga 5, seria 1 / Avintul Stejaru, Flacara Calinesti si Virtoape joaca acasa

Liga a-V-a Seria I  Duminica  13.05.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) AS AVINTUL STEJARU – AS VIITORUL BLEJESTI     – Valentin Naidin – Cosmin Ciocan, Alin Soare (toti Turnu Magurele) – seniori Stelian Purcarea  – Valentin Stoian, Aurel Mihai (toti Rosiori de Vede) – juniori Observator: Cornel  Stuparu (Turnu Magurele) 2) CS FLACARA […]

Miercuri se vor rejuca mai multe partide din campionatul nostru judetean. Programul jocurilor si brigazile de arbitrii

REJUCARE PARTIDE –  CAMPIONATUL  JUDETEAN – MIERCURI 09 MAI 2018 seniori ora 17:00, juniori ora 15:00 1. AS Vointa Saelele 2017 – AS Flamura Albastra Segarcea Vale Adrian Buica (Alexandria) – Dan Ciucu, Cristian Creanga (ambii Turnu Magurele) – seniori Ionela Lungu (Galateni) – Seher Karabiyk (Bragadiru), Valentin Teodorescu (Alexandria) – juniori Observator: Marinel Pruna (Turnu Magurele) […]

Liga 5, seria 1 / Virtoape a castigat la Gloria Merisani si Avintul Stejaru la Viitorul Didesti

Liga a-V-a Seria I  Duminica  06.05.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) AS VIITORUL DIDESTI – A.S. AVINTUL STEJARU    0-2 2) A.S. VIITORUL BLEJESTI – CS FLACARA CALINESTI     3-0 3) AS VIITORUL SACENI – A.S. TELEORMANUL TROIANUL    4-5 4) AS UNIREA MOSTENI – A.S. REAL BEUCA     4-0 5) AS PROGRESUL […]

Liga 5, seria 2 / Vointa Saelele 2017 s-a impus dupa un meci cu multe goluri in fata Cetatii Turnu Magurele

Liga a-V-a Seria II  Duminica  06.05.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) AS PROGRESUL SMIRDIOASA – CS VITANESTI     3-2 2) A.S. STEAUA SPATAREI – A.S. FLACARA LITA     4-0 3) A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – A.S. VICTORIA STOROBANEASA     – joc neprogramat 4) A.S. VICTORIA LUNCA – ACS IZVOARELE     5-1 5) A.S. TINERETUL […]

Liga 5, seria 1 / Virtoape merge la Merisani iar Avintul Stejaru la Viitorul Didesti

Liga a-V-a Seria I  Duminica  06.05.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) AS VIITORUL DIDESTI – A.S. AVINTUL STEJARU     – Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Catalina Nan, Sorin Fudulu (ambii Alexandria) – seniori Petre Octavian – Catalin Bobirica, Alexandru Pistaie (toti Turnu Magurele) – juniori Observator: George Floricel (Alexandria) 2) A.S. VIITORUL BLEJESTI – […]

Liga 5, seria 2 / Cetatea Turnu Magurele intalneste pe Vointa Saelele 2017

Liga a-V-a Seria II  Duminica  06.05.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) AS PROGRESUL SMIRDIOASA – CS VITANESTI     – Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Mihai Petrescu, Ionut Purcea (ambii Videle) – seniori Eduard Fratila – Mihai Mitrofan, Mihai Radu (toti Turnu Magurele) – juniori Observator: Florea Coman (Alexandria) 2) A.S. STEAUA SPATAREI – A.S. […]

Liga 5, seria 1 / Victorii pentru gazde in toate meciurile

Liga a-V-a Seria I  Duminica  29.04.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) AS AVINTUL STEJARU – AS PROGRESUL NENCIULESTI     9-1 2) CS FLACARA CALINESTI – AS VIITORUL DIDESTI     5-4 3) A.S. TELEORMANUL TROIANUL – A.S. VIITORUL BLEJESTI     4-1 4) AS VIITORUL SACENI – AS GLORIA MERISANI    3-0 5) CS METALUL […]

Liga 5, seria 2 / Cetatea Turnu Magurele a pierdut la Segarcea Vale iar Lunca a umilit-o pe Dunarea Pietrosani

Liga a-V-a Seria II  Duminica  29.04.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) CS VITANESTI – A.S. TINERETUL SUHAIA     2-1 2) AS FLACARA LITA – AS PROGRESUL SMIRDIOASA     0-0 3) AS VICTORIA STOROBANEASA – AS STEAUA SPATAREI     0-3 4) AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – A.S. CETATEA TURNU MAGURELE     2-0 5) […]

Liga 5, seria 1 / Avintul Stejaru si Flacara Calinesti joaca pe teren propriu

Liga a-V-a Seria I  Duminica  29.04.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) AS AVINTUL STEJARU – AS PROGRESUL NENCIULESTI     – Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Ionel Nisipeanu (Piatra) – seniori Ionut Carabasu- Eduard Fratila, Alexandru Pastaie (toti Turnu Magurele) – juniori Observator: Hariton Iagaru (Alexandria) 2) CS FLACARA CALINESTI […]