Posts Tagged ‘Fotbal Onoare’

Liga 5, seria 2 / Infrangeri surprinzatoare pentru Steaua Spatarei si Vointa Saelele 2017. Profita Vointa Dunarea Pietrosani care se distanteaza in clasament fiind lider

Liga a-V-a Seria II  Duminica 29.10.2017 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,3 1) AS STEAUA SPATAREI – CS VITANESTI    1-2 2) AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – AS FLACARA LITA     2-2 3) AS CETATEA TURNU MAGURELE – AS VICTORIA STOROBANEASA    3-3 4) AS PROGRESUL SMIRDIOASA – AS VOINTA DUNAREA PIETROSANI   1-2 […]

Liga 5, seria 1/ Primele doua clasate Avintul Stejaru si Virtoape joaca in deplasare

Liga a-V-a Seria I  Duminica 29.10.2017 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) A.S. VIITORUL BLEJESTI – A.S. AVINTUL STEJARU     – Ionut Dogeanu (Videle) – Monica Rizea (Alexandria), Traian Ene (Plosca) – seniori Robert Tofan – Vlad Ruta, Sorin Beianu (toti Videle) – juniori Observator: Hariton Iagaru (Alexandria) 2) AS VIITORUL SACENI – CS […]

Liga 5, seria 2 / Liderul Vointa Dunarea Pietrosani joaca cu Progresul Smardioasa

Liga a-V-a Seria II  Duminica 29.10.2017 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,3 1) AS STEAUA SPATAREI – CS VITANESTI     – Adrian  Buica (Alexandria) – Marius Stoian, Alexandru Petre (ambii Rosori de Vede) – seniori Ionela Lungu (Galateni) – Adrian Mutu, Alin Pana (ambii Alexandria) – juniori Observator:  Petre Rusu (Rosiori de Vede) 2) AS […]

Liga 5, seria 1 / Etapa cu multe goluri. Au fost 40 de reusite azi pentru echipele din aceasta seria

Liga a-V-a Seria I  Duminica 22.10.2017 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) AS AVANTUL STEJARU – AS VIITORUL DIDESTI    6-2 2) CS FLACARA CALINESTI – AS VIITORUL BLEJESTI     4-1 3) AS TELEORMANUL TROIANUL – AS VIITORUL SACENI    8-4 4) AS REAL BEUCA – AS UNIREA MOSTENI    3-5 5) CS METALUL FRASINET – AS […]

Liga 5, seria 2 / Vointa Saelele 2017 a invins pe Cetatea Turnu Magurele

Liga a-V-a Seria II  Duminica 22.10.2017 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) CS VITANESTI – AS PROGRESUL SMIRDIOASA    3-1 2) AS FLACARA LITA – AS STEAUA SPATAREI     1-1 3) AS VICTORIA STOROBANEASA – AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE     1-1 4) ACS IZVOARELE – AS VICTORIA LUNCA    0-2 5) AS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – […]

Liga 5, seria 1 / Derby între Avîntul Stejaru, locul 2, și Viitorul Didești, locul 1

Liga a-V-a Seria I  Duminica 22.10.2017 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) AS AVANTUL STEJARU – AS VIITORUL DIDESTI     – 2) CS FLACARA CALINESTI – AS VIITORUL BLEJESTI     – 3) AS TELEORMANUL TROIANUL – AS VIITORUL SACENI     – 4) AS REAL BEUCA – AS UNIREA MOSTENI     – 5) CS METALUL FRASINET – AS […]

Liga 5, seria 2 / Voința Saelele 2017 întâlnește pe Cetatea Turnu Măgurele în etapa de duminică

Liga a-V-a Seria II  Duminica 22.10.2017 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) CS VITANESTI – AS PROGRESUL SMIRDIOASA     – 2) AS FLACARA LITA – AS STEAUA SPATAREI     – 3) AS VICTORIA STOROBANEASA – AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE     – 4) ACS IZVOARELE – AS VICTORIA LUNCA     – 5) AS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – […]

Liga 5, seria 1 / Avîntul Stejaru a învins la Nenciulești și este în continuare liderul seriei

Liga a-V-a Seria I  Duminica 15.10.2017 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) AS PROGRESUL NENCIULESTI – A.S. AVINTUL STEJARU    1-2 2) AS VIITORUL DIDESTI – CS FLACARA CALINESTI   3-2 3) A.S. VIITORUL BLEJESTI – A.S. TELEORMANUL TROIANUL    4-0 4) AS GLORIA MERISANI – AS VIITORUL SACENI   7-5 5) AS UNIREA MOSTENI – CS […]

Liga 5, seria 2 / Meci spectaculos cu răsturnări de scor la Cetatea Turnu Măgurele cu Flamura Albastră Segarcea Vale

Liga a-V-a Seria II  Duminica 15.10.2017 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) A.S. TINERETUL SUHAIA – CS VITANESTI  1-3 2) AS PROGRESUL SMARDIOASA – A.S. FLACARA LITA    1-1 3) A.S. STEAUA SPATAREI – A.S. VICTORIA STOROBANEASA  8-1 4) A.S. CETATEA TURNU MAGURELE – A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE  2-3 5) A.S. VICTORIA LUNCA […]

Liga 5, seria 1 / Gloria Merișani joacă cu Viitorul Săceni

Liga a-V-a Seria I  Duminica 15.10.2017 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) AS PROGRESUL NENCIULESTI – A.S. AVINTUL STEJARU     – Marian Grosu (Buzescu) – Marinel  Ovidiu, Alexandru Petre (ambii  Rosiori de Vede) – seniori Ionela Lungu (Galateni) – Alin Pana (Alexandria), Valentin Stanculet  (Zimnicea) – juniori Observator:  Nicolae Raceala (Rosiori de Vede) 2) […]