Posts Tagged ‘Fotbal Promotie’

Liga 6, seriile 1 si 2 / Seaca intalneste Unirea 2 Branceni iar Olteni Teleorman pe Recolta Copaceanca. Progamul complet al meciurilor de duminica

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  23.09.2018  Ora: 11,00 1) AS VULTURII MERENI – AS SPICUL BALACI     – Valentin Zvobota – Ionel Nita, Mihai Traistaru (toti Videle) Observator: Viorel Nicolescu  (Videle) 2) AS FLACARA TALPA II – AS REAL VIDELE     – joc  amanat 3) AS VEDEA – ACS SOIMII SCRIOASTEA     – Alexandru Maican –Eduard Fratila, Bogdan  Doicut (toti Turnu […]

Imagini de la meciul Draganesti Vlasca cu Sporting Rosiori din Cupa Romaniei

Sporting Rosiori a debutat cu dreptul in noul sezon dupa victoria cu Draganesti Vlasca de ieri din primul tur al Cupei Romaniei, faza judeteana, scor 3-1. Cele 4 goluri au fost reusite de Baltatu (83) pentru Draganesti Vlasca, respectiv Leonard Branceanu (15, 37), Alin Roman (72) pentru oaspeti. Meciul s-a jucat la Draganesti iar mai […]

Etapa a XXI-a în liga a VI-a ”Promoție” și runda a XVI-a în ”Municipal” Lugoj

Ultimul weekend din luna mai a adus o nouă reuniune și la nivelul eșalonului șase timişean dar și în Campionatul Municipal Lugoj, seriile ”Promoției” mai având în continuare câte 5 respectiv 3 etape de disputat iar formațiile din estul județului, două…

The post Etapa a XXI-a în liga a VI-a ”Promoție” și runda a XVI-a în ”Municipal” Lugoj appeared first on sporttim.ro.

Liga 6, seriile 1 si 2 / Rezultatele ultimei etape de campionat din ambele serii

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  13.05.2018  Ora: 11,00  – ULTIMA ETAPA A CAMPIONATULUI 1) AS INTER PURANI – AS VULTURII MERENI     6-1 2) AS FLACARA 2 TALPA – AS TINERETUL RADOIESTI     1-7 3) AS SPICUL BALACI – ACS OLIMPIA DOBROTESTI     6-7 4) AS RECOLTA SFINTESTI – ACS SOIMII SCRIOASTEA     2-1   […]

Liga 6, seriile 1 si 2 / Duminica se disputa ultima etapa a campionatului in ambele serii. Inter Purani si Draganesti de Vede au promovat

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  13.05.2018  Ora: 11,00  – ULTIMA ETAPA A CAMPIONATULUI 1) AS INTER PURANI – AS VULTURII MERENI     – Felix Oprescu – Marian Grecu, Cristian Mihai (toti Rosiori de Vede) Observator:  George Haidu (Maldaeni) 2) AS FLACARA 2 TALPA – AS TINERETUL RADOIESTI     – Sorin Manea (Alexandria) – Seher Karabiyk (Bragadiru), Sorin […]

Liga 5, seria 2 / Derby: Vointa Saelele 2017 intalneste pe Victoria Lunca

Liga a-V-a Seria II  Duminica  13.05.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 1) CS VITANESTI – AS STEAUA SPATAREI     – Aurel  Tanase (Rosiori de Vede) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Valentin Stanculet (Zimnicea) – seniori Eduard Fratila – Bogdan Doicut, Marian Manea (toti Turnu Magurele) – juniori Observator: Cristian Nedela (Rosiori de Vede) […]

Liga 6, seriile 1 si 2 / Flacara Talpa a invins la Vulturii Mereni iar Unirea Branceni a invins pe Recolta Copaceanca

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  06.05..2018  Ora: 11,00 1) A.S. VULTURII MERENI – AS FLACARA 2 TALPA     1-2 2) ACS SOIMII SCRIOASTEA – A S INTER PURANI     2-0 3) A.S. TINERETUL RADOIESTI – A.S. SPICUL BALACI     7-1 4) ACS OLIMPIA DOBROTESTI – A.S. RECOLTA SFINTESTI     2-1   Liga a-VI-a Seria II  Duminica  06.05.2018 Ora: […]

Liga 6 / Programul meciurilor de duminica din ambele serii

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  06.05..2018  Ora: 11,00 1) A.S. VULTURII MERENI – AS FLACARA 2 TALPA     – Alexandru Sirbu – Ovidiu Marinel, Danut Miu (toti Rosiori de Vede) Observator: Cristian Nedela (Rosiori de Vede) 2) ACS SOIMII SCRIOASTEA – A S INTER PURANI     – Marian Grosu (Buzescu) – Ionel Galateanu (Alexandria), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus) […]

Liga 6, seriile 1 si 2 / Soimii Scrioastea au realizat scorul etapei

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  29.04.2018  Ora: 11,00 1) AS SPICUL BALACI – AS VULTURII MERENI     3-0 neprezentare oaspeti 2) AS FLACARA 2 TALPA – A S INTER PURANI     1-6 3) ACS SOIMII SCRIOASTEA – ACS OLIMPIA DOBROTESTI     18-2 4) AS RECOLTA SFINTESTI – AS TINERETUL RADOIESTI    1-1   Liga a-VI-a Seria II  […]

Liga 6, seriile 1 si 2 / Vulturii Mereni si Inter Purani joaca in deplasare iar Recolta Sfintesti acasa

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  29.04.2018  Ora: 11,00 1) AS SPICUL BALACI – AS VULTURII MERENI     – Sorin Manea (Alexandria) – Constantin Vaduva (Zimnicea), Ion Cucu (Poroschia) Observator: George Floricel (Alexandria) 2) AS FLACARA 2 TALPA – A S INTER PURANI     – Catalin Columban – Ionut Vintila, Dorinel Luca (toti Videle) Observator: Marian Zirna (Videle) 3) ACS […]