Posts Tagged ‘Fotbal Promotie’

Liga 6-Delegari arbitri

Duminica, 21.o4.2019, ora 11:00 are loc etapa a 15 a in Liga 6. In Seria 1 cu 4 etape inainte de final lucrurile sunt aproape clare, Real Videle ii tine la distanta de 6 puncte pe cei din Olteni, in Seria 2 lupta este mai stransa, dupa ce a condus aproape tot campionatul Old Boys […]

Liga 6- Rezultate\Schimbare de lider in seria 2

Duminică a avut loc etapa a 14 a a ligii a 6. In Seria 1 liderul pierde pe terenul din Beuca si ii permite echipei din Olteni sa se apropie la 6 puncte.Radoiesti surclaseaza echipa din Vedea. In seria 2 s-a schimbat liderul, CS Old Boys Alexandria a pierdut fara drept de apel pe terenul […]

Rezultate-Liga 6

Duminica a avut loc etapa cu numarul 13 in Liga 6! Old Boys Alexandria a reusit sa isi mentina prima pozitie in clasament in meciul de acasa contra locului 2, Unirea 2 Branceni! Rezultatele etapei!   Liga a-VI-a Seria I  Duminica  07.04.2019   Ora: 11,00  1) AS VULTURII MERENI – AS REAL BEUCA  3-0 neprezentare 2) […]

Liga 6, seriile 1 si 2 / Real Videle si Old Boys Alexandria conduc cele doua serii la finalul turului. Rezultatele ultimei etape

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  18.11.2018 Ora: 11,00 – ultima etapa a turului de campionat 1) A.S. VULTURII MERENI – AS FLACARA TALPA II     3-0 2) AS REAL VIDELE – A.S. VEDEA     9-0 3) ACS SOIMII SCRIOASTEA – A.S. TINERETUL RADOIESTI     0-6 4) A.S. REAL BEUCA – CS OLTENI-TELEORMAN     1-1 5) […]

Liga 6, seriile 1 si 2 / Real Videle intalneste pe AS Vedea, iar Seaca merge la Nanov. Programul meciurilor din ultima etapa a turului

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  18.11.2018 Ora: 11,00 – ultima etapa a turului de campionat 1) A.S. VULTURII MERENI – AS FLACARA TALPA II     –  Valentin Zvobota – Alexandru Dinca, Mihai Traistaru (toti Videle) Observator; Alexandru Bajan (Videle) 2) AS REAL VIDELE – A.S. VEDEA     –  Adrian Mutu – Daniel Neagu (ambii Alexandria), Ionel NIsipeanu […]

Liga 6, seriile 1 si 2 / Real Videle joaca in deplasare la Tineretul Radoiesti iar Olteni Teleorman joaca acasa cu Soimii Scrioastea

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  11.11.2018 Ora: 11,00  1) AS VEDEA – AS VULTURII MERENI     –  Aurel Peia (Alexandria) – Sorin Sisu (Plosca), Teodor Oancea (Alexandria) Observator: Petrsu Ene (Plosca) ·         Jocul se disputa pe terenul ,,Municipal”  din Rosiori de Vede  – Ora 14:00 2) AS FLACARA TALPA II – AS SPICUL BALACI     –  Traian Ene (Plosca) – […]

Programul meciurilor de miercuri din Cupa Romaniei, faza judeteana

CUPA ROMANIEI – FAZA JUDETEANA  –  MIERCURI 07 NOIEMBRIE 2018  ORA 14,30 1) AS REAL BEUCA – AS GLORIA MERISANI Stefan Creanga – Dan Ciucu, Eduard Fratila (toti Turnu Mgurele) Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele) 2)AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – AS FLACARA LITA Valentin Teodorescu (Guruieni)- Stefan Croitoru (Magra), Sorin Fudulu (Alexandria) Observator: Florea Roman (Alexandria) 3)CS […]

Liga 6, seriile 1 si 2 / Old Boys Alexandria a profitat de infrangerea Unirii 2 Brinceni si s-a indepartat la 3 puncte in fruntea clasamentului

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  04.11.2018 Ora: 11,00 1) AS VULTURII MERENI – AS TINERETUL RADOIESTI     8-0 2) AS FLACARA TALPA II – A.S. VEDEA    2-1 3) AS REAL VIDELE – CS OLTENI-TELEORMAN    2-1 4) ACS SOIMII SCRIOASTEA – A.S. RECOLTA COPACEANCA     0-3 5) AS REAL BEUCA – AS SPICUL BALACI  […]

Liga 6, seriile 1 si 2 / Old Boys Alexandria joaca acasa iar Unirea 2 Brinceni in deplasare

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  04.11.2018 Ora: 11,00 1) AS VULTURII MERENI – AS TINERETUL RADOIESTI     – Traian Ene (Plosca) – Alexandru Dima (Olteni), Alin Pana (Alexandria) Observator: Florea Roman (Alexandria) 2) AS FLACARA TALPA II – A.S. VEDEA     – Mihai Tutunaru – Dan Ciucu, Nicolae Ionut (toti Turnu Magurele) Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele) […]

Liga 6, seriile 1 si 2 / Old Boys Alexandria si Unirea Brinceni 2 se lupta pentru primul loc in seria a doua

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  28.10.2018  Ora: 11,00 1) CS OLTENI-TELEORMAN – AS VULTURII MERENI    3-0 2) AS TINERETUL RADOIESTI – AS FLACARA TALPA II    6-0 3) AS SPICUL BALACI – AS VEDEA     0-1 4) AS RECOLTA COPACEANCA – AS REAL VIDELE    1-3 5) AS REAL BEUCA – ACS SOIMII SCRIOASTEA  […]