Posts Tagged ‘live’

Concert de muzica electroacustica, instrumentala si Live electronic! Asociatia FOA – Fusion of Arts din Lugoj va invita la o seara speciala in care muzica se va imbina cu dansul

Asociatia FOA – Fusion of Arts din Lugoj organizeaza Concertul de muzica electroacustica, instrumentala si Live Electronic. Va fi o seara speciala in care muzica se va imbina cu dansul,

Final de poveste! Mihaela Buzărnescu se oprește în optimile de finală la Roland Garros

UPDATE 13:15 / Mihaela Buzărnescu pierde și al doilea set și implicit meciul cu Madison Keys, scor 1-6, 4-6, după o oră și 5 minute de joc. UPDATE 12:32 / Americanca își adjudecă primul set cu 6-1, în doar 22 de minute.

Articolul Final de poveste! Mihaela Buzărnescu se oprește în optimile de finală la Roland Garros apare prima dată în Sport Total FM.

Prima etapa a play-off-ului si play-out-ului Ligii I debuteaza vineri. „Capul de afis” al acestei runde va fi disputa de pe Arena Nationala, dintre FCSB si campioana Viitorul. Interesante dueluri vom avea si la Cluj sau Botosani. Iata programul complet: Play-off

Articolul LIVE SCORE / Prima etapă din play-off-ul și play-out-ul Ligii I. CFR, FCSB și Craiova se desprind de urmăritoare. Dinamo – Gaz Metan încheie runda apare prima dată în Sport Total FM.

Dupa o pauza de o saptamana, din cauza vremii nefavorabile, Liga 2 revine in acest weekend. PROGRAM: Sambata FINAL / PANDURII TARGU JIU – CS MIOVENI 2-1 FINAL / FORESTA SUCEAVA – CHINDIA TARGOVISTE 0-1 FINAL / LUCEAFARUL ORADEA – FC

Articolul REZULTATE / Etapa a 24-a. Pandurii, al doilea succes consecutiv pe teren propriu! Oradea a batut, desi a fost condusa cu 0-2 in prima repriza! UTA o încurcă pe Hermannstadt apare prima dată în Sport Total FM.

REZULTATE / Debut perfect in acest an pentru Academia Rapid! CSA Steaua, 9-0 la Venus

UPDATE / Liderul CSA Steaua Bucuresti a inceput tare a doua parte a campionatului si a demolat-o pe Venus Bucuresti, pe stadionul Rocar, scor 9-0. UPDATE / Academia Rapid si-a invins la scor adversara in prima etapa din acest an, scor

Articolul REZULTATE / Debut perfect in acest an pentru Academia Rapid! CSA Steaua, 9-0 la Venus apare prima dată în Sport Total FM.

UPDATE / Manchester City a castigat pentru a cincea oara in istorie trofeul Cupei Ligii Angliei, dupa ce a invins-o in finala competitiei pe Arsenal, scor 3-0. Succesul de pe „Wembley” este echivalent cu primul titlu cucerit de Pep Guardiola

The post Finala Cupei Ligii Angliei | „Cetatenii” au castigat trofeul, primul pentru Guardiola pe „Etihad”! appeared first on Sport Total FM.

Cel mai interesant meci al etapei a 25-a se anunta binenteles a fi derbiul dintre Dinamo si FCSB, programat duminica seara pe stadionul din „Stefan cel Mare”. Foarte disputat se anunta a fi si partida de sambata seara, dintre CFR Cluj si Astra Giurgiu.   PROGRAMUL

The post LIVE SCORE / Penultima etapa din sezonul regular al Ligii 1. CS U Craiova s-a apropiat la un punct de ros-albastri! CFR, victorie lejera cu Astra. Dinamo – FCSB, capul de afis appeared first on Sport Total FM.

FINAL / FC FCSB – S.S. Lazio 1-0. Calificarea se decide la Roma!

Dupa 5 ani, FC FCSB se afla din nou in fazele eliminatorii din UEFA Europa League. In 16-imile de finala, sortii i-au scos-o in fata pe Lazio Roma. Turul se joaca in aceasta seara, de la ora 22:05, iar mansa secunda se va disputa peste o

The post FINAL / FC FCSB – S.S. Lazio 1-0. Calificarea se decide la Roma! appeared first on Sport Total FM.

Ultimul meci al etapei cu numarul 24 din Liga 1 Betano, a programat la Chiajna duelul dintre Concordia si Dinamo. Dupa 0-0 la pauza, partida s-a incheiat cu scorul de 4-3 in favoarea „cainilor”, acestia urcand astfel, pe loc de

The post FINAL / Concordia Chiajna – Dinamo Bucuresti 3-4! „Cainii” urca pe loc de play-off dupa un meci spectaculos cu sapte goluri intr-o singura repriza appeared first on Sport Total FM.

FINAL / Gaz Metan – FC FCSB 1-2. Budescu si Alibec, decisivi! Medias a avut 3 BARE!!

Gaz Metan Medias – FCSB a fost primul meci oficial al vicecampioanei in 2018. Partida s-a desfasurat sambata seara, incepand cu ora 20:45. In tur, pe Arena Nationala, FCSB a castigat cu 4-0. De-a lungul timpului, FCSB a avut multe probleme

The post FINAL / Gaz Metan – FC FCSB 1-2. Budescu si Alibec, decisivi! Medias a avut 3 BARE!! appeared first on Sport Total FM.