Posts Tagged ‘live score’

C’est fini! Franța câștigă pentru a doua oară Cupa Mondială, după un meci nebun cu Croația!

UPDATE min. 90+5 / Final de meci, final de Campionat Mondial! Franța își pune pe emblemă a doua stea, după un meci nebun cu reprezentativa Croației, partidă în care s-au marcat nu mai puțin de șase goluri. După exact 20

Articolul C’est fini! Franța câștigă pentru a doua oară Cupa Mondială, după un meci nebun cu Croația! apare prima dată în Sport Total FM.

UPDATE min. 90+3 / Finala mică a Cupei Mondiale ia sfârșit. Belgia învinge Anglia cu 2-0 și încheie pe locul 3 turneul final din Rusia! UPDATE min. 82 / Eden Hazard finalizează un contraatac și scorul devine 2-0 pentru Belgia!

Articolul Cupa Mondială | Finala mică. Belgia învinge Anglia în meciul de consolare și încheie turneul final pe locul 3! apare prima dată în Sport Total FM.

UPDATE min. 90 / S-a încheiat meciul din Luxemburg. Viitorul învinge cu 2-0 şi ia o opțiune importantă de calificare pentru returul de la Ovidiu. UPDATE min. 81 / Ianis Hagi transformă o lovitură de la 11 metri şi Viitorul

Articolul A început campania europeană pentru echipele românești! Viitorul câştigă în Luxemburg şi face un pas important către calificarea în turul secund apare prima dată în Sport Total FM.

Cea mai importanță competiție fotbalistică de pe mapamond se îndreaptă către punctul final, cortina urmând să cadă duminică seara, odată cu finala de pe stadionul Lujniki din Moscova. Până atunci, marți și miercuri sunt programate meciurile care vor stabili cele

Articolul Cupa Mondială | Semifinale. Franța este prima finalistă! Anglia și Croația se vor lupta pentru un loc în marea finală de la Moscova! apare prima dată în Sport Total FM.

Cupa Mondială din Rusia a ajuns în faza sferturilor de finală, programate pe parcursul a două zile, vineri și sâmbătă. În prima zi intră în scenă trei foste campioane mondiale, Uruguay, Franța și Brazilia, primele două având meci direct pentru

Articolul Cupa Mondială | Sferturile de finală. Franța și Belgia se vor duela pentru un loc în finală! Cine va prinde cea de-a doua semifinală? apare prima dată în Sport Total FM.

Campionatul Mondial din Rusia a ajuns în faza optimilor de finală, runda ce le pune în față pe Franța și Argentina, Uruguay și Portugalia sau Columbia și Anglia și trimite acasă toate reprezentantele continentului african. Această fază competițională se va

Articolul Cupa Mondială | Faza optimilor de finală. Franța se califică în sferturi, după un meci nebun cu Argentina și va juca împotriva Uruguayului! apare prima dată în Sport Total FM.

După ce Polonia a fost trimisă acasă de Columbia în faza precedentă, iar Germania a făcut un pas important către optimi datorită unui gol marcat în prelungirile întâlnirii cu Suedia, a rămas rândul Argentinei să ne arate dacă merită sau

Articolul Cupa Mondială | Faza grupelor, etapa a III-a. Pleacă Argentina acasă? Se califică Mexic sau Suedia? Vom ști în sfârșit toate echipele calificate în optimi! apare prima dată în Sport Total FM.

După câteva surprize înregistrate în primele meciuri din grupele Campionatului Mondial din Rusia, unele echipe vor să demonstreze că prima apariție a fost un accident, iar altele, dimpotrivă, vor să arate că pot fi cu adevărat o nucă tare pentru

Articolul Cupa Mondială | Faza grupelor, etapa a II-a. Țara gazdă învinge Egiptul și este ca și calificată în optimi. Argentina joacă împotriva Croației, iar Franța, contra Peru apare prima dată în Sport Total FM.

UPDATE ’90 / Final de meci la Voluntari. Echipa lui Adrian Mutu câștigă cu 1-0 și pornește cu prima șansă în returul de la Târgoviște, de miercuri. UPDATE ’79 / Ionuț Balaur înscrie un gol senzațional, cu un șut din prima

Articolul FINAL / FC Voluntari, victorie la limită cu Chindia Târgoviște în turul barajului de promovare/ menținere în Liga I! apare prima dată în Sport Total FM.

Liga I trage cortina peste sezonul 2017-2018 la capătul acestei etape, cea cu numărul 14, care încheie play-out-ul. Singurul meci de vineri reprezintă un prilej pentru liderul Dinamo să își ia la revedere de la suporteri cu a 12-a victorie,

Articolul LIVE SCORE / Liga I, ultima etapă din play-out. Liderul Dinamo nu reușește să încheie sezonul cu încă o victorie. Voluntari are nevoie de un punct cu Juventus ca să rămână pe loc de baraj, iar ACS Poli pare condamnată apare prima dată în Sport Total FM.