Posts Tagged ‘Ludogoret’

Claudiu Keșeru și Cosmin Moți, din nou campioni cu Ludogoreț!

Ludogoreț a cucerit titlul de campioană a Bulgariei pentru a șasea oară consecutiv, cu două etape înainte de încheierea campionatului. Echipa românilor Claudiu Keșeru și Cosmin Moți a remizat sâmbătă seara, scor 2-2, pe teren propriu, cu Levski, în cadrul

Articolul Claudiu Keșeru și Cosmin Moți, din nou campioni cu Ludogoreț! apare prima dată în Sport Total FM.

Prelungirea contractului i-a priit! „Dublă” pentru Claudiu Keșeru în Bulgaria

Claudiu Keșeru și-a prelungit contractul cu Ludogoreț în această iarnă, iar evoluțiile sale sunt din ce în ce mai bune. Campioana Bulgariei a disputat sâmbătă, pe teren propriu, meciul împotriva formației Vereya, contând pentru etapa cu numărul 27 din Parva

Articolul Prelungirea contractului i-a priit! „Dublă” pentru Claudiu Keșeru în Bulgaria apare prima dată în Sport Total FM.

Claudiu Keseru neaga transferul in Turcia: „Sunt trei-patru echipe foarte interesate”

Presa din Turcia il dadea deja transferat pe Claudiu Keseru la Konyaspor, insa fotbalistul roman neaga plecarea de la Ludogoret, cel putin pentru moment. Jucatorul in varsta de 31 de ani a dezvaluit ca are cateva echipe, dar prefera sa

The post Claudiu Keseru neaga transferul in Turcia: „Sunt trei-patru echipe foarte interesate” appeared first on Sport Total FM.

Claudiu Keseru se desparte de Ludogoret! S-a inteles cu o echipa mai slab cotata

Claudiu Keseru o va parasi pe Ludogoret, dupa trei sezoane petrecute in prima liga a Bulgariei. Fotbalistul roman va fi transferat la o echipa mai slab cotata din prima liga turca, iar bulgarii vor primi 500.000 de euro in schimbul

The post Claudiu Keseru se desparte de Ludogoret! S-a inteles cu o echipa mai slab cotata appeared first on Sport Total FM.

Claudiu Keseru nu joaca atat cat si-ar dori la Ludogoret si acesta este motivul pentru care fotbalistul roman ar vrea sa se transfere la o alta echipa. Jucatorul in varsta de 31 de ani a vorbit de o posibila revenire

The post Claudiu Keseru, despre un posibil transfer la FCSB: „Este Gnohere acolo care inscrie pe banda rulanta” appeared first on Sport Total FM.

Ludogoret a trecut cu emotii de grupele Europa League, dupa remiza din Germania, scor 1-1 cu Hoffenheim. Gazdele au deschis scorul in minutul 25, prin reusita lui Ochs, dar Wanderson a restabilit egalitatea in repriza secunda, in minutul 62 si

The post Moti si Keseru s-au calificat cu emotii in primavara europeana: „Restul nu mai conteaza” appeared first on Sport Total FM.

CS U Craiova vrea sa dea lovitura! Ce stranier este asteptat in Banie

CS U Craiova vrea sa isi intareasca atacul in aceasta iarna si ar putea transfera un jucator de echipa nationala. Potrivit Telekom Sport, bulgarii se asteapta la o despartire a lui Claudiu Keseru de Ludogoret, iar fotbalistul roman ar putea

The post CS U Craiova vrea sa dea lovitura! Ce stranier este asteptat in Banie appeared first on Sport Total FM.

Ludogoret Razgrad a disputat luni, pe teren propriu, meciul impotriva formatiei Vitosha Bistritsa, contand pentru etapa cu numarul 17 a primei ligi din Bulgaria. Claudiu Keseru a deschis scorul in cadrul acestei intalniri, in minutul 52 si a ajuns la a

The post VIDEO | Claudiu Keseru isi face treaba bine la Ludogoret! Este al doilea in topul golgheterilor appeared first on Sport Total FM.

Claudiu Keseru a calificat-o pe Ludogoret in optimile Cupei Bulgariei

Ludogoret Razgrad a disputat joi, meciul din Cupa Bulgariei, impotriva formatiei FC Oboriste, iar romanul Claudiu Keseru a fost decisiv pentru calificarea echipei sale in optimi. Scorul a fost deschis in minutul 38 de catre Ludogoret prin reusita lui Juninho

The post Claudiu Keseru a calificat-o pe Ludogoret in optimile Cupei Bulgariei appeared first on Sport Total FM.