Posts Tagged ‘manchester united’

Chelsea a câștigat finala Cupei Angliei după 1-0 cu Manchester United și a cucerit trofeul pentru a opta oară în istorie. Eden Hazard a înscris unicul gol al meciului, dintr-o lovitură de la 11 metri pe care tot el a

Articolul Chelsea Londra câștigă pentru a opta oară Cupa Angliei, după o victorie la limită cu Manchester United apare prima dată în Sport Total FM.

Paul Pogba a vorbit în premieră despre plecarea de la Manchester United

S-a tot vorbit în ultima vreme despre plecarea lui Paul Pogba de la Manchester United. Presa din Anglia spune că a intrat în conflict cu Jose Mourinho, iar alte voci îl dau ca și transferat la PSG. După calificarea „diavolilor”

Articolul Paul Pogba a vorbit în premieră despre plecarea de la Manchester United apare prima dată în Sport Total FM.

AUDIO – EXCLUSIV / Ora de Premier League cu Călin Mateș, la Sport Total FM!

Așa cum v-am obișnuit de mai bine de 5 ani, Sport Total FM vă aduce în fiecare săptămână rezumatele din cel mai puternic campionat al lumii, Premier League. Intervenția audio a lui Călin Mateș despre meciurile amicale interțări din ultimele

Articolul AUDIO – EXCLUSIV / Ora de Premier League cu Călin Mateș, la Sport Total FM! apare prima dată în Sport Total FM.

Așa cum v-am obișnuit de mai bine de 5 ani, Sport Total FM vă aduce în fiecare săptămână rezumatele din cel mai puternic campionat al lumii, Premier League. Intervenția audio a lui Călin Mateș despre meciurile din etapa cu numărul

Așa cum v-am obișnuit de mai bine de 5 ani, Sport Total FM vă aduce în fiecare săptămână rezumatele din cel mai puternic campionat al lumii, Premier League. Intervenția audio a lui Călin Mateș din emisiunea despre etapa cu numărul

VIDEO | Gol superb inscris de Vlad Dragomir in poarta lui Manchester United!

Vlad Dragomir, jucatorul roman de la Arsenal, are parte de un inceput de an excelent, dupa ce a reusit sa inscrie in poarta lui Manchester United. Arsenal U23 s-a impus in fata rivalilor cu scorul de 4-0, iar romanul in

The post VIDEO | Gol superb inscris de Vlad Dragomir in poarta lui Manchester United! appeared first on Sport Total FM.

Jose Mourinho aproape ca a uitat de discutiile aprinse pe care le-a avut cu Arsene Wenger, iar acum acum si-a gasit un alt „client”. Managerul lui Chelsea, Antonio Conte, a intrat in gura portughezului. ”Daca nu ma comport ca un

The post Schimb dur de replici intre Jose Mourinho si Antonio Conte: „Dementa, senilitate! Despre el vorbeste, asa facea el inainte” appeared first on Sport Total FM.

Noi intepaturi din partea lui Mourinho: „Altii cumpara fundasi la preturi de atacanti”

Dupa ce Virgil van Dijk a fost transferat la Liverpool pe 85 de milioane de euro si a devenit cel mai scump fundas din istorie, Jose Mourinho considera ca echipa sa nu a cheltuit suficient de multi bani pe transferuri pentru

The post Noi intepaturi din partea lui Mourinho: „Altii cumpara fundasi la preturi de atacanti” appeared first on Sport Total FM.

Manchester United a plecat doar cu un punct de pe terenul de la Leicester, dupa ce a fost egalata in ultimul minut al intalnirii din etapa cu numarul 19 din Premier League. Gazdele au deschis scorul in minutul 27 prin

The post Leicester a egalat-o pe Manchester United in ultimul minut, iar Mourinho a rabufnit: „Alte cluburi sunt privilegiate” appeared first on Sport Total FM.

Zlatan Ibrahimovic a semnat un nou contract!

Zlatan Ibrahimovic a evoluat in sezonul precedent la Manchester United, dar o accidentare grava la genunchi l-a tinut departe de teren pentru o perioada lunga de timp. Suedezul a incheiat perioada de recuperare si este apt de joc, fapt care

The post Zlatan Ibrahimovic a semnat un nou contract! appeared first on Sport Total FM.