Posts Tagged ‘ora 20:00’

FINAL / ACS Poli – Dinamo 0-0! „Cainii” au ratat sansa de a ierna pe loc de play-off

Dinamo a disputat luni seara, in deplasare,  ultimul meci din ultima etapa a acestui an, impotriva formatiei ACS Poli Timisoara, si a ratat sansa de a ocupa un loc de play-off inainte de vacanta. Intalnirea de la Timisoara s-a incheiat

The post FINAL / ACS Poli – Dinamo 0-0! „Cainii” au ratat sansa de a ierna pe loc de play-off appeared first on Sport Total FM.

Poli Iasi a invins Dinamo in etapa a 6-a din Liga 1, scor 2-1, dupa ce moldovenii au fost condusi la pauza. Asadar, oaspetii au marcat primii, in minutul 9, prin Adam Nemec, care a trimis decisiv cu capul de la 11 metri. In

The post FINAL / CSM Poli Iasi – Dinamo 2-1. Golul victoriei, marcat in ultimul minut de prelungiri! appeared first on Sport Total FM.

Olexandriya si Astra s-au reintalnit joi seara, de la ora 20:00, in a doua mansa a turului III din preliminariile UEFA Europa League. Gazdele au deschis scorul in minutul 40, din penalty, acesta fiind singura reusita a meciului, care duce

The post FINAL / FC Olexandriya – Astra Giurgiu 1-0. Ucrainenii vor juca in play-off-ul Ligii Europa! appeared first on Sport Total FM.

FC Viitorul a fost umilita in Cipru, de catre APOEL Nicosia, cu scorul de 4-0. Echipa lui Gheorghe Hagi va evolua mai departe, in play-off-ul Europa League. Meciul a intrat in prelungiri dupa ce cipriotii au deschis scorul. In prelungiri,

The post FINAL / APOEL – FC Viitorul 4-0! Trupa lui Hagi rateaza ocazia de a juca in play-off-ul Ligii Campionilor dupa umilinta din Cipru appeared first on Sport Total FM.

FK Zira si Astra Giurgiu s-au duelat joi seara, pe stadionul Dalga din Baku, in returul turului II din preliminariile Europa League. Partida s-a terminat la egalitate, 0-0. In tur, giurgiuvenii s-au impus cu 3-1, astfel ca Astra este echipa care va juca

The post FINAL / FK Zira – Astra Giurgiu 0-0. Trupa lui Iordanescu jr va juca in turul 3 preliminar al Europa League! appeared first on Sport Total FM.

Amical de 5 stele pentru campioana Romaniei, FC Viitorul!

Viitorul va disputa un meci amical contra gruparii franceze Olympique Marseille, fosta campioana a Europei si de 9 ori campioana Frantei. Campioana Romaniei va juca meciul cu Marseille pe data de 12 iulie, la ora 20:00 (ora Romaniei) in Elvetia.

The post Amical de 5 stele pentru campioana Romaniei, FC Viitorul! appeared first on Sport Total FM.