Posts Tagged ‘pedepsit’

Dan Petrescu, despre secretul succesului cu Lazio: „La pauză am avut o discuţie mai dură”. De ce Omrani a fost pedepsit

CFR Cluj a câştigat primul meci din grupa E a Europa League, 2-1 cu Lazio, după o a doua repriză perfectă. Cu 5 fundaşi, ardelenii nu au existat mai deloc în ofensivă în primele 45 de minute, dar chiar şi-aşa au marcat prin Deac din penalty. Antrenorul Dan Petrescu a explicat după meci că discuţia […]

Ioniţă, pedepsit la Astra pentru că nu vrea să semneze prelungirea. Reacţia CFR-ului: „Nu e prioritate pentru noi”

Alex Ioniţă, unul dintre jucătorii de care s-a tot vorbit în ultimele săptămâni că va ajunge la CFR Cluj, a fost tras pe linie moartă la Astra Giurgiu. Mijlocaşul ofensiv mai are şase luni de contract cu formaţia giurgiuveană, iar finanţatorul Ioan Niculae a decis trimiterea acestuia la echipa a doua, potrivit digisport.ro, pentru că […]